• Reklama
 
 

Wotofo Serpent RDTA

Sem patří pouze atty, které jsou již z výroby určeny pro vlastní úpravu.
Příklady:
Phoenix, Mini Did Genesis, VISION Eternity atd.

Moderátoři: dlouhejbil, Joker, Grif, jura-p

Re: Wotofo Serpent RDTA

Příspěvekod OldAlien » pát 07. dub 2017 13:54:11

Dobrá zlomil jsi mě!
Dlouhá vata=větší spotřeba vaty
Dlouhá vata sebere liquid až ze dna tanku, vyhulíš ho tedy bezezbytku
Dlouhá vata po nacucání liquidem stěžkne a může docházet k nedostatečnému zásobování spirálky, na krajních závitech.

=========================================================================================================

Krátká vata = menší spotřeba vaty
Při poloprázdném tanku, musíme obracet celý tank vzhůru nohama, aby zbytek liquidu natekl na vatu
S krátkou vatou, je pohled do tanku líbivější
Krátká vata = krátká cesta liquidu ke spirálce, což je lepší pro zásobování

Při zachování základních pravidel o buildu, je s kvalitní vatou, chuť při obou variantách délky vaty,stejná!
Určitě by si ale měl větší radost, kdyby si ke stejnému, podobnému, nebo úplně jinému názoru, dospěl sám.
Uživatelský avatar
OldAlien
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 479
Registrován: pát 17. úno 2017 5:04:54
Bydliště: Písek
Národní vlajka:
Czech Republic

Reklama

FastTech

Re: Wotofo Serpent RDTA

Příspěvekod dlouhejbil » pát 07. dub 2017 14:04:21

A od toho všeho se samozřejmě odvíjí ta chuť o které jsem psal já. Horší zásobování = spirálka se napaluje = horší chuť.
Uživatelský avatar
dlouhejbil
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 8290
Registrován: pát 18. lis 2011 16:23:20
Bydliště: Hradec Králové
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Wotofo Serpent RDTA

Příspěvekod OldAlien » pát 07. dub 2017 14:16:28

To máš pravdu, ale byl jsi moc stručný a strohý.
Musíš otázku uchopit trochu románově, aby tazatel neměl dojem, že se mu nedostatečně věnuješ a mohl by se ještě nedej bože urazit, že se mu dostatečně nevěnuješ, s ohledem na důležitost dotazu.
Uživatelský avatar
OldAlien
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 479
Registrován: pát 17. úno 2017 5:04:54
Bydliště: Písek
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Wotofo Serpent RDTA

Příspěvekod Jesen » pát 07. dub 2017 14:39:28

No a predstav si ze po práci som spravil presne to, co pises a vyskúšal ešte než som si tvoj román precital. Cize pravidlo fóra číslo jedna: pýtaj sa radsej až keď všetko vyskusas, čím toto fórum zanikne, lebo sa vlastne pýtať netreba, sam na všetko prídeš

Myslim, ze tu denne padajú hlúpe dotazy, môj by som zaradil do otázok ku konkrétnemu diy atomizeru, formulované užívateľom, ktori zariadenie majú, poznajú ho a pomôžu niekomu, kto sa s ním zábava prvé dva dni, nech sa zbytočne netrápi

OT: je sranda, ze alien je čím ďalej tým viac asertivnejsi ako aj ustipacny, ale to ma asi na ňom baví najviac :)
Jesen
Kuřák fajnšmekr
Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 86
Registrován: čtv 21. led 2016 21:27:25

Re: Wotofo Serpent RDTA

Příspěvekod Jesen » pát 07. dub 2017 14:43:45

OldAlien píše:Kterému ze slov v této větě nerozumíš? Ostatní si odzkoušej.
Postup je následující:
Nechej co nejdelší cancoury vaty
1/ Zastřihni kousek a okoštuj
2/ Zastřihni další kousek a okoštuj
3/ Zastřihni další kousek a opět okoštuj
4/ Dbej na to, aby Ti nějaká vata zůstala v atomizeru
Keď vo vacku, tak vždy hlavou hore!

Juj, ale ty si si asi zle precital moju otázku a moju snahu o for s vackom. Cize sup sup ešte raz čítať môj post nad tvojim. Dakujem
Jesen
Kuřák fajnšmekr
Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 86
Registrován: čtv 21. led 2016 21:27:25

Re: Wotofo Serpent RDTA

Příspěvekod OldAlien » pát 07. dub 2017 14:56:39

Takže jsme popsali dvě stránky, než jsi zastřihnul kousek vaty a to vše aby fórum nezaniklo. :yes
Hlavně že se zadařilo a fórum bude žít! Ale mě z toho trefí a to bude pro fórum, také velký přínos. :chuckle
Přitom v rámci aktivity, stačilo nahlédnou do vlákna Siren, tam se délka vaty rovněž řešila na několik stránek, proto se forum může chlubit nikdy nekončící debatou o všem možném.

Bille, asi máš práci, mi jsme tu hotový :hand
Oba děkujem za Tvojí nevděčnou roli, zametače.
Uživatelský avatar
OldAlien
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 479
Registrován: pát 17. úno 2017 5:04:54
Bydliště: Písek
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Wotofo Serpent RDTA

Příspěvekod korwin » čtv 13. dub 2017 23:02:38

Tak jsem u tohoto atiku narazil na jednu nepříjemnost, a sice provedení žluté redukce pro 510 driptip, která je tak nízká, že při použití normálního driptipu stačí jen poměrně lehce cvrnknout nebo zavadit o jakoukoli část oděvu a driptip i s redukcí je venku.. Takže je v této úpravě odkázán pouze na domácí využití, pokud se vám nestane to co mně, že vám takto driptip odletí ve výtahu a neomylně se zakutálí do škvíry v podlaze a nepropadne na dno výtahové šachty... :angry
S oběma originál krátkými driptipy je to o chlup lepší, protože nemají takovou páku, ale celkem je potřeba to hlídat. Lepší by bylo provedení redukce na závit, jako to má třeba Avocado.
Uživatelský avatar
korwin
Dobrá duše eCF
Dobrá duše eCF
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 154
Registrován: stř 22. dub 2015 21:56:52
Bydliště: Praha
Národní vlajka:
Czech Republic

Předchozí

Zpět na Atomizéry(pouze DIY!)

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků