• Reklama
 
 

Moradin RTA s komplet keramickou kotelnou

Sem patří pouze atty, které jsou již z výroby určeny pro vlastní úpravu.
Příklady:
Phoenix, Mini Did Genesis, VISION Eternity atd.

Moderátoři: dlouhejbil, Joker, Grif, jura-p

Re: Moradin RTA s komplet keramickou kotelnou

Příspěvekod Wolfgar » úte 28. úno 2017 15:51:51

Rozeber ho a vycisti. Moje zkusenost s Moradinem je, ze vydrzi suchy na troud dokud neudelas nejakou chybu ty, ale jak jednou protece tak uz kape porad. Neboj se dat hodne vaty, ty sloty na privod liquidu jsou obrovske, jeste jsem ho za celou dobu pouzivani nepripalil ani jednou. Takze vaty klidne vic, ale zastrihni ji tak aby koncila tak akorat kde je ten prurez na privod liquidu, neni treba ji tam nejak dusat nebo otacet. A nejdulezitejsi - pri plneni nesmis zapomenout zavrit privod liquidu a vzduchu, ujisti se, ze je ten krouzek natlaceny az nahore, pokud ho nezavres potece jako vodopad a pri plneni ho nijak neotacej. Proste jen vytahni krouzek, napln, zavri, stahni krouzek dolu a vapuj a pokud neudelas opravdu velkou chybu tak by nemel protekat vubec.
Uživatelský avatar
Wolfgar
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 329
Registrován: sob 02. črc 2016 4:29:25

Reklama

Herní streamy na Twitch.tv a záznamy na YouTube.

Re: Moradin RTA s komplet keramickou kotelnou

Příspěvekod zajico » úte 28. úno 2017 19:18:55

Ok, díky moc za tip, hned jak dokape udělám, co popisujete.
Videa mam ohledně plnění snad najetý, tak je to skutečně snad jen o té vatě.
Každopádně díky, vyzkouším, dám vědět.
zajico
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 3
Registrován: úte 28. úno 2017 11:25:40

Re: Moradin RTA s komplet keramickou kotelnou

Příspěvekod Budha » stř 01. bře 2017 19:07:26

mě se osvědčilo po naplnění otočit vzhůru nohama, v této poloze otevřít liquid flow, našroubovat na mód a pak až otočit do normální pozice a udělat pár potahů..jinak se mi vždy vata přechlastala..
Budha
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 19
Registrován: sob 27. pro 2014 21:05:01

Re: Moradin RTA s komplet keramickou kotelnou

Příspěvekod zajico » stř 08. bře 2017 12:20:15

Moc díky za rady, bylo to skutečně o vatě a o rukách.
Ten atík je prostě pecka a krasavec k tomu.
zajico
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 3
Registrován: úte 28. úno 2017 11:25:40

Re: Moradin RTA s komplet keramickou kotelnou

Příspěvekod Wolfgar » stř 08. bře 2017 13:15:50

Moradin je porad muj nejoblibenejsi tank, uz mam obednany druhy stribrny protoze jsem zase projizdel tanky a uz uz jsem chtel za 27$ obednat Windforce a pak jsem se zarazil a rikam si sakra i kdyz bude skvela porad nebude lepsi nez Moradin a ten stoji 17$... tak jsem usetril deset babek :D
Uživatelský avatar
Wolfgar
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 329
Registrován: sob 02. črc 2016 4:29:25

Re: Moradin RTA s komplet keramickou kotelnou

Příspěvekod khonsun » ned 07. kvě 2017 7:46:58

Moradina 25 ve snu videti = povinnost koupiti. Nemohu si ale vzpomenout jaka se mi zdala barva. Drzi cerna, nebo koupit silver?
Edit: Mam cernou a drzi.
Naposledy upravil khonsun dne ned 24. pro 2017 10:56:57, celkově upraveno 1
Za 26 let mi bude 100. Dg.: Starecka hasterivost.
Edit letos: Jiz za 25
Uživatelský avatar
khonsun
Kuřák
Kuřák
 
Příspěvky: 64
Registrován: úte 04. říj 2016 18:30:50
Bydliště: Karlstejn, v zime Borneo, Barma, Celebes, Siberut ...

Re: Moradin RTA s komplet keramickou kotelnou

Příspěvekod OldAlien » ned 24. pro 2017 8:36:04

MORADIN 25
Dovolím si navázat na předchozí verzi Moradin RTA (22 mm) a porovnám s novinkou 2017. MANGO RTA
Jde o to, že všechny zmíněné atomizéry, mají v kotelně a ve zvonku, použitou keramiku. Co je na tom tak zvláštního?
Díky keramice, která je netečná vůči pachům, skvěle odvádí přebytečné teplo při hžavení a v neposlední řadě, je výrobci málo používaná. Proč? To nevím!
Podání chuti, je za použití keramiky, mnohem lepší, než z čistě nerezových atomizérů.

Moradin 25, se může pyšnit větším obsahem tanku, skvěle domyšlené spřažení uzavření liquidu a zároveň vzduchu.
Stačí posunutí spodního kroužku do horní polohy a máme připraveno, po odšroubování horního víčka, na plnění. Někdo kritizoval dlouhý závit horního víčka! Já si to nemyslím.
Pod víčkem je ukrytý pohmatový kroužek, který je ergonomicky domyšlený, pro dokonalé utažení skla, mezi spodním a horním segmentem. Nikde nic neteče, ani po úplnm naplnění tanku,
který po odšroubování kotelny,je díky sešroubování stabilní a nemusí se spoléhat pouze na fiksaci o-kroužků, jak je to běžné u ostatních atomizérů.

Driptip je šroubovací, tedy dokonale spojený s horním víčkem, velikostí i vrtáním, je optimalizovaný na DL, ale pokud dá někdo přednost vlastnímu, je ve výbavě redukce na 510.
Projev přisávání vzduchu, je kultivovaný a naprosto vyhovující, na styl DL. Množství vzduchu, se provádí klasicky spodním kroužkem, s optimálním odporem a velmi pohodlně, opět pohmatovou matkou.
Vyrobce neponechal nic náhodě a snažil se vyrobit atomizér, bez zbytečných a nedomyšlených prkotin, které nám mnohdy dost lezou na nervy, Myslím, že se mu to podařilo!!!

Závěrem se zmíním o tom, co mnohé zajímá nejvíce. Chuť je famózní, naprosto srovnatelná s letošní novinkou MANGO RTA. Že tyto dva atomizery, dělí celý jeden vývojový rok a přesto jsou si rovni, zaslouží Moradin 25 hlubokou poklonu. Osazení spirálkou a vatou, by neměl být problém, přesto jistá pečlivost, Vás ušetří od počátečních zklamání. Hlavně nezblbněte z YouTV, tam páchají buildy jako když pečou housky na krámě a to se nemusí v praktickém vaperském kutění, vždy vyplatit.
Tradičně přidám pár nedokonalých snímků z natáčení a věřím, že Vás nadchne Moradin 25, stejně jako mně.

Neodpustím si poznámku, jak tuto recenzi, napsat na FB, kde je k dispozici nudličková plocha, ve stylu toaletního papíru.
Přesto jsou tu někteří, kterým FB otevřel nové obzory, projekty a receze ve stylu,
UDĚLAL JSEM SI RADOST + celkové foto, jsou pro ně naprosto dostačující. Nebo je to tak, že na FB se pochlubí, ale moudra a recenze, chodí okukovat sem, na skostnatělé, zakonzervované a nic neříkající fórum. :D Já jim tuto možnost přeju, vzdělání se může vždycky hodit. :yes (Spekulace)
ObrázekObrázek
ObrázekObrázek
Obrázek
C2D1 DNA 250 / Thinkvape Finder 167 DNA 250 / HCigar VT133 DNA 200 / C1D2 DNA75 / SMY DNA 75 / WISMEC Luxotic BF / VT Inbox DNA75 / FRANKENSKULL BF / Pulse BF 80W /

iJOY EXO RTA[ / Ammit 25 / SKYLINE RTA / OBS Crius2 / ZEUS RTA / Vicious Ant Vaux / FLAVE RDTA / FLAVE tank bf RDA / Hussar Vape Torpedo Micro RTA / ETHEON bf RDA / RECURVE RDA
Uživatelský avatar
OldAlien
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 479
Registrován: pát 17. úno 2017 5:04:54
Bydliště: Písek
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Moradin RTA s komplet keramickou kotelnou

Příspěvekod pospisilecek » ned 24. pro 2017 10:13:15

Ty jsi fakt censored
PRISTE NEZVAN KRAVINY, KDYZ VIS KULOVY..

Obrázek Obrázek

[ Post made via Android ] Obrázek
Naposledy upravil dlouhejbil dne ned 24. pro 2017 12:07:55, celkově upraveno 1
Důvod: Urážka jiného člena
RADY POUZE ZA POPLATEK..
BLBCUM ZA DVOUNÁSOBEK..


Obrázek
Uživatelský avatar
pospisilecek
Eyjafjallajökull
Eyjafjallajökull
 
Příspěvky: 3126
Registrován: sob 27. říj 2012 23:30:03
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Moradin RTA s komplet keramickou kotelnou

Příspěvekod OldAlien » ned 24. pro 2017 10:23:02

Také se to dá nazvat recenzí. Akorát, že jsem se obohatil pouze poznatkem, že nemáš výhrady, kotelna je vysoká a že jsem ko-ko-t. Tady přesně ve stylu moderátora na FB.
C2D1 DNA 250 / Thinkvape Finder 167 DNA 250 / HCigar VT133 DNA 200 / C1D2 DNA75 / SMY DNA 75 / WISMEC Luxotic BF / VT Inbox DNA75 / FRANKENSKULL BF / Pulse BF 80W /

iJOY EXO RTA[ / Ammit 25 / SKYLINE RTA / OBS Crius2 / ZEUS RTA / Vicious Ant Vaux / FLAVE RDTA / FLAVE tank bf RDA / Hussar Vape Torpedo Micro RTA / ETHEON bf RDA / RECURVE RDA
Uživatelský avatar
OldAlien
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 479
Registrován: pát 17. úno 2017 5:04:54
Bydliště: Písek
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Moradin RTA s komplet keramickou kotelnou

Příspěvekod pospisilecek » ned 24. pro 2017 10:29:53

To byl jen prvni dojem..
Zbytek si dohledej sam..
Fakt se uz dneska nehodlam zabyvat trollem..

Tohle je posledni muj post..
Zijte blaze..

[ Post made via Android ] Obrázek
RADY POUZE ZA POPLATEK..
BLBCUM ZA DVOUNÁSOBEK..


Obrázek
Uživatelský avatar
pospisilecek
Eyjafjallajökull
Eyjafjallajökull
 
Příspěvky: 3126
Registrován: sob 27. říj 2012 23:30:03
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Moradin RTA s komplet keramickou kotelnou

Příspěvekod OldAlien » ned 24. pro 2017 10:39:31

Zkazil jsi mi recenzi, ale napravil jsi to hned slibem, že je to Tvůj poslední příspěvek. Rekapitulace je taková, že jsi mně opakovaně urazil pro můj názor, ale je Ti odpuštěno, jelikož jsi ten FBkem osvícený a jsou ty svátky. :hand
C2D1 DNA 250 / Thinkvape Finder 167 DNA 250 / HCigar VT133 DNA 200 / C1D2 DNA75 / SMY DNA 75 / WISMEC Luxotic BF / VT Inbox DNA75 / FRANKENSKULL BF / Pulse BF 80W /

iJOY EXO RTA[ / Ammit 25 / SKYLINE RTA / OBS Crius2 / ZEUS RTA / Vicious Ant Vaux / FLAVE RDTA / FLAVE tank bf RDA / Hussar Vape Torpedo Micro RTA / ETHEON bf RDA / RECURVE RDA
Uživatelský avatar
OldAlien
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 479
Registrován: pát 17. úno 2017 5:04:54
Bydliště: Písek
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Moradin RTA s komplet keramickou kotelnou

Příspěvekod Ladin » ned 24. pro 2017 10:43:21

pospisilecek píše:Tohle je posledni muj post..
Zijte blaze..


Jsou Vánoce a hned ráno dáreček :D :yes :clap
2x Thinkvape Finder 167 DNA,Presa,Pico,Nemesis,Chi you,eGo,Aromamizer V1,V2,
Supreme Lite,Supreme,NextGen,Nextasis,Skyline,Ammit 22,Kayfun V3 mini,Pico RTA,
Kamikaze,Cheetah,Delivape,Cubis Pro,Mini Protank 3

Neříkej, že to nejde, raději řekni neumím. :)
Obrázek
Uživatelský avatar
Ladin
Dobrá duše eCF
Dobrá duše eCF
e-Dýmal
e-Dýmal
 
Příspěvky: 700
Registrován: stř 11. kvě 2016 19:30:34
Bydliště: Praha
Národní vlajka:
Czech Republic

Předchozí

Zpět na Atomizéry(pouze DIY!)

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků