• Reklama
Herní streamy na Twitch.tv a záznamy na YouTube.
 
 

iJoy Acme SubOhm Tank

Sem patří pouze atty, které jsou již z výroby určeny pro vlastní úpravu.
Příklady:
Phoenix, Mini Did Genesis, VISION Eternity atd.

Moderátoři: dlouhejbil, Joker, Grif, jura-p

iJoy Acme SubOhm Tank

Příspěvekod balabenka » pon 28. pro 2015 15:32:44

iJoy Acme SubOhm Tank má za velice přijatelnou cenu naprosto jedinečnou vlastnost.
Díky hornímu sání vzduchu vlastně nemá kudy prolnout na 510 závit ani kapička liquidu nebo kondenzátu.
Zatím jsem zkoušel jen výměnnou hlavu s vertikální spirálkou (odpor 0,55 ohmů) a ani chuťově nezklamal.
Nejsem příznivec honění mraků a tak jsem použil užší driptip, nahoře přivřel sání vzduchu a s ubraným výkonem na 15 Wattů mi slouží na pohodový vaping.
V balení jsou dvě výměnné hlavičky (jedna s horizontální a druhá vertikální spirálkou), náhradní skleněný tank bohužel krabička neobsahuje - ale za tu akční cenu není proč váhat.
Plním spodem běžnou lahvičkou (Bralenkou) skoro 4 ml liquidu, ostatní je vidět na obrázcích (pro srovnání velikosti Kanger Nebox
a další tanky Aromamizer 3ml + Smok TFV4mini):

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
eCF Praha Vapers
ProVariV2+Penelope, FuzzeXL2, ProVariMini+WillPro15, Totally Wicked's Odyssey™, WillPro XT+XL.Titan, ZMax+FoGGatti T22, VMaxSS+RaK 4 wicks, Bolt+Storm Rider, Telescope Smok+RKN WP14, Vamo+Nautilus, VamoSS+WP.RKN4.2.GS.XL, GP Spheroid, EVO VV+RakTank Alu 2, LavaTubeMini+LiquinatorDCaluV2, PowerB+AGA, USB VV passthrough+Cobra, Gripper mod+GoodSenseVapor 306DCA, T18 a další
Uživatelský avatar
balabenka
e-Dýmal
e-Dýmal
 
Příspěvky: 737
Registrován: pon 09. črc 2012 19:16:13
Bydliště: Praha
Národní vlajka:
Czech Republic

Reklama

Re: iJoy Acme SubOhm Tank

Příspěvekod raiden84 » pon 04. led 2016 16:56:05

Hmmm zajímavé ale zajímalo by mě, jak se chladí spirálka?? Respektive jaký ztoho jde dým? Teplý? Studený? Sháním něco na pohodu docela mě to zaujalo :)
Vamo V3 + VIVI Tank BCC EVOD vata + RY4 Inawera + vlašský ořech IN

Obrázek
Uživatelský avatar
raiden84
Kuřák
Kuřák
 
Příspěvky: 61
Registrován: ned 05. led 2014 14:24:49
Bydliště: Hradec Králové

Re: iJoy Acme SubOhm Tank

Příspěvekod balabenka » pon 04. led 2016 19:03:25

Na pohodu atík právě používám s užším driptipem a na výkonu kolem 16 wattů...Nízko umístěná hlavička se spirálkou i profilovaný přívod vzduchu napomáhají chladnému dýmu, ale je ho možné používat i na vaping přímo do plic.
Kdo si nechce motat vlastní spirálky ale jen měnit hlavičky bude (za tu cenu) myslím spokojen.
eCF Praha Vapers
ProVariV2+Penelope, FuzzeXL2, ProVariMini+WillPro15, Totally Wicked's Odyssey™, WillPro XT+XL.Titan, ZMax+FoGGatti T22, VMaxSS+RaK 4 wicks, Bolt+Storm Rider, Telescope Smok+RKN WP14, Vamo+Nautilus, VamoSS+WP.RKN4.2.GS.XL, GP Spheroid, EVO VV+RakTank Alu 2, LavaTubeMini+LiquinatorDCaluV2, PowerB+AGA, USB VV passthrough+Cobra, Gripper mod+GoodSenseVapor 306DCA, T18 a další
Uživatelský avatar
balabenka
e-Dýmal
e-Dýmal
 
Příspěvky: 737
Registrován: pon 09. črc 2012 19:16:13
Bydliště: Praha
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: iJoy Acme SubOhm Tank

Příspěvekod raiden84 » pon 04. led 2016 21:35:20

Ok diky budu o nem premyslet a ten spodek jedina moznost kudy by protekl liquid je mezi nadrzkou a spodkem nadrze ze? Ja si motam sam kdybych mel kupovat hlavy brrrr.... Docela by me zajimalo foto ty hlavy zevnitr no nekde kouknu kazdopadne dik za info

[ Post made via Android ] Obrázek
Vamo V3 + VIVI Tank BCC EVOD vata + RY4 Inawera + vlašský ořech IN

Obrázek
Uživatelský avatar
raiden84
Kuřák
Kuřák
 
Příspěvky: 61
Registrován: ned 05. led 2014 14:24:49
Bydliště: Hradec Králové


Zpět na Atomizéry(pouze DIY!)

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků