• Reklama
Trika eCF Patron eCFSeznamka eCF

Komodo Tank Atomizer

Sem patří pouze atty, které jsou již z výroby určeny pro vlastní úpravu.
Příklady:
Phoenix, Mini Did Genesis, VISION Eternity atd.

Moderátoři: dlouhejbil, Grif, Joker, jura-p

Komodo Tank Atomizer

Příspěvekod balabenka » sob 31. říj 2015 12:48:05

Velmi výkonný subohmový tank se základnou průměru 22 mm a zatím nejlepším vrchním plněním co jsem zkusil.
Dva nalévací otvory jsou dostatečně velkého průměru (5 mm) a plnění přímo z lahvičky je velmi rychlé - stačí pootočit vrchní vroubkovaný kroužek až zacvakne - nemůžeme ztratit žádné těsnění a brýle nepotřebujeme.
Vejde se dostatečných 5 ml liquidu, dalším pootočení kroužku až do zacvaknutí spolehlivě plnění uzavře.
Výměnné hlavy jsou v balení celkem tři. Mají pozlacený kontakt a vertikální spirálky s odporem 0,15 (niklová pro TC), 0,5 (doporučený výkon 20-100W) a zajímavých 0,7 ohmů pro doporučených 35 až 160 Wattů.
Zvolil jsem 0,15 ohmů Ni200 pro box s teplotním řízením a uzavřel jsem spodním vroubkovaným kroužkem přívod vzduchu na nezbytné minimum, abych zkusil i pohodový vaping pusa-plíce.
Dodaný široký náustek má delrinový vnitřek s dvěma kroužky a regulaci přisávání vzduchu, ale použil jsem svůj delší s malou dírkou a dá se vapovat i na pohodu.
V základním balení sice náhradní skleněný tank nenajdeme, ale designová ochranná klec je velmi hustá a vypadá dost pevně aby zabránila rozbití.
Vítám i štelovatelný středový 510 kontakt, který nám může hodně pomoci když grip nemá odpružený centrpin.
Zkrátka zatím spokojenost, nikde nic neprotéká a zvláště příznivci velkých výkonů budou jistě spokojeni:

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Obrázek
Video s Asiatkou:
eCF Praha Vapers
ProVariV2+Penelope, FuzzeXL2, ProVariMini+WillPro15, Totally Wicked's Odyssey™, WillPro XT+XL.Titan, ZMax+FoGGatti T22, VMaxSS+RaK 4 wicks, Bolt+Storm Rider, Telescope Smok+RKN WP14, Vamo+Nautilus, VamoSS+WP.RKN4.2.GS.XL, GP Spheroid, EVO VV+RakTank Alu 2, LavaTubeMini+LiquinatorDCaluV2, PowerB+AGA, USB VV passthrough+Cobra, Gripper mod+GoodSenseVapor 306DCA, T18 a další
balabenka
e-Dýmal
e-Dýmal

Národní vlajka:
Czech Republic

Reklama

FastTech - Android tablets, phones, and TV sticks at great prices.

Zpět na Atomizéry(pouze DIY!)