• Reklama
FastTech
 
 

Velocity RDA

Sem patří pouze atty, které jsou již z výroby určeny pro vlastní úpravu.
Příklady:
Phoenix, Mini Did Genesis, VISION Eternity atd.

Moderátoři: dlouhejbil, Joker, Grif, jura-p

Velocity RDA

Příspěvekod Tergan » stř 19. srp 2015 12:16:47

Tak jsem dal podruhé kapání šanci a nechal se trošku strhnout hypem okolo Velocity RDA. Konkrétně jde o https://www.fasttech.com/p/2482500 .

Fotky asi nemá cenu přikládat, je toho, i videí, plný internet. Měl jsem trošku strach, jak to u klonů bývá, jak bude vypadat a jaké bude zpracování. Co jsem si četl na FT recenze, tak většinou super, ale objevilo se i pár, kde měli problémy se zpracováním. Například dotýkající se + a - póly nebo problémy se šroubky. Asi jsem měl štěstí, mě nic takového nepotkalo. Co se tedy týká zpracování, 4/5. Nikde sice nebyl olej a nic, ale občas nějaký otřep. Stačilo vymýt v jarové vodě, vzít závity jemným šmirglem a paráda. Celkem na deset minut práce.

Řekl bych, že atík je to doslova blbuvzdorný. Udělat build je opravdu jednoduché díky konstrukci, která je primárně určena pro dual coil (jde i single, ale je potřeba natlačit spirálku mezi sloupky) a dírky na drát jsou dostatečně velké snad i na pletivo. Stačí tedy prostrčit, utáhnout a ucvaknout zbytky drátu. Momentálně mám build ze splétaného 0,4 kanthalu, pět otoček na 3mm, výsledný odpor 0,33ohm.

Vzduch je kapitola sama pro sebe, dva sloty přímo proti spirálkám a šest 2mm dírek pro nepřímé přisávání vzduchu. Ve výsledku, prostě musí stačit každému, nikdo snad nemá plíce aby to utahal. Nasazen mám dodávaný driptip z delrinu, díra je to pořádná, vzduch otevřen na 1/3, nepřímé přisávání uzavřené a na eVic VT na 60W parádní pokouření. Dokonce není dým ani nějak extra teplý.

Liquidu se tam vleze hromada a překapat to, při troše rozumu, nejde. Na 60 W zvládne více než 20 potažení a musím říct, že po desátým mám dost a to se mi snad nikdy nestalo :)

Kdyžtak se ptejte, momentálně jdu vyjet na kole to překouření :D
Obrázek
Tergan
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 186
Registrován: stř 11. zář 2013 18:00:06
Národní vlajka:
Czech Republic

Reklama

Herní streamy na Twitch.tv a záznamy na YouTube.

Re: Velocity RDA

Příspěvekod trefcz » stř 19. srp 2015 13:19:13

Sakra nemůžu se dočkat až mi dorazí, to ale bude tak 14 dnů trvat. Taky mě přesvědčili kladné recenze, tak uvidíme.
Koopor Plus 200W, Evic VTC Mini, SMPL, Kayfun v4, OBS Crius, Mad Hatter Mini RDA, Velocity RDA, Erlkonigin
Obrázek
Uživatelský avatar
trefcz
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 272
Registrován: sob 14. led 2012 20:09:47
Bydliště: Brno
Národní vlajka:
Czech Republic


Zpět na Atomizéry(pouze DIY!)

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků