• Reklama
Herní streamy na Twitch.tv a záznamy na YouTube.
 
 

Thunder Storm Tank Atomizer

Sem patří pouze atty, které jsou již z výroby určeny pro vlastní úpravu.
Příklady:
Phoenix, Mini Did Genesis, VISION Eternity atd.

Moderátoři: dlouhejbil, Joker, Grif, jura-p

Thunder Storm Tank Atomizer

Příspěvekod balabenka » sob 01. srp 2015 8:47:37

Zatím jen pár prvních postřehů a obrázků, časem doplním.
Typický SubOhmový Task s objemem 4 ml a standardním průměrem 22 mm, ale výborně vybavený příslušenstvím v základu...Je poměrně malý díky malé kotelně do které lze ale umístit dvě vlastnoručně namotané spirálky,
nebo použít jednu ze dvou dodaných hlaviček.
Máme na výběr mezi kanthalovou (0,5 ohmu) nebo niklovou (Ni200 - 0,11 ohmu) - tu jsem zvolil pro box s Temp Control.
Původní krátkou "houfnici" jsem ale nahradil delším náustkem s malou dírou a s téměř uzavřeným sáním vzduchu si zatím užívám běžný pohodový vaping - ale kdo chce honit mraky, má i s tímto atíkem možnost:

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
eCF Praha Vapers
ProVariV2+Penelope, FuzzeXL2, ProVariMini+WillPro15, Totally Wicked's Odyssey™, WillPro XT+XL.Titan, ZMax+FoGGatti T22, VMaxSS+RaK 4 wicks, Bolt+Storm Rider, Telescope Smok+RKN WP14, Vamo+Nautilus, VamoSS+WP.RKN4.2.GS.XL, GP Spheroid, EVO VV+RakTank Alu 2, LavaTubeMini+LiquinatorDCaluV2, PowerB+AGA, USB VV passthrough+Cobra, Gripper mod+GoodSenseVapor 306DCA, T18 a další
Uživatelský avatar
balabenka
e-Dýmal
e-Dýmal
 
Příspěvky: 737
Registrován: pon 09. črc 2012 19:16:13
Bydliště: Praha
Národní vlajka:
Czech Republic

Reklama

Re: Thunder Storm Tank Atomizer

Příspěvekod balabenka » pon 10. srp 2015 19:42:43

Při dovolenkovém trápení "vyvolených" tanků obstál i Thunder Storm na výbornou - stále s Ni200 dodanou hlavou...
Ocenil jsem pohodlné vrchní plnění liquidem přímo z lahvičky (Bralenky) - jen ty 18650 baterie v boxíku Dovpo 50 TC jsem vyždímal dvě denně a vzbuzoval jsem u přítomných kuřáků i personálu nechápavý výraz nad produkcí oblaků páry... :chuckle
Díky kompatibilitě hlav s Aspire Atlantis, včetně nejnovějších z Tritonu - s 1.8 ohm hlavou to bude pohodový vaping pro ty co si nechtějí namotat RBA základnu:

Obrázek Obrázek

Ještě doplním pár fotek uvedení do provozu s RBA motací základnou - spirálky na kulatině 2,5 mm odporovým drátem 0,35 mm, výsledný odpor círka 0,6 ohmů...Opět máme možnost vapovat na pohodu nebo honit mraky - volbou nastaveného výkonu, uškrcením sání a vhodným otvorem i délkou náustku.
Vedle dříve použitá niklová a druhá nová hlava z balení:

Obrázek Obrázek Obrázek
eCF Praha Vapers
ProVariV2+Penelope, FuzzeXL2, ProVariMini+WillPro15, Totally Wicked's Odyssey™, WillPro XT+XL.Titan, ZMax+FoGGatti T22, VMaxSS+RaK 4 wicks, Bolt+Storm Rider, Telescope Smok+RKN WP14, Vamo+Nautilus, VamoSS+WP.RKN4.2.GS.XL, GP Spheroid, EVO VV+RakTank Alu 2, LavaTubeMini+LiquinatorDCaluV2, PowerB+AGA, USB VV passthrough+Cobra, Gripper mod+GoodSenseVapor 306DCA, T18 a další
Uživatelský avatar
balabenka
e-Dýmal
e-Dýmal
 
Příspěvky: 737
Registrován: pon 09. črc 2012 19:16:13
Bydliště: Praha
Národní vlajka:
Czech Republic


Zpět na Atomizéry(pouze DIY!)

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků