• Reklama
 
 

Next Gen a jeho klony

Sem patří pouze atty, které jsou již z výroby určeny pro vlastní úpravu.
Příklady:
Phoenix, Mini Did Genesis, VISION Eternity atd.

Moderátoři: dlouhejbil, Joker, Grif, jura-p

Re: Next Gen a jeho klony

Příspěvekod Profivapers » úte 01. zář 2015 17:05:35

I vzduch tudy prochází. Důležité je si uvědomit ze pri tomto řešení meshe ve stredu na tycce musi tim jednim otvorem po meshi vzlinat liquid, ale i vchazet do nadrzky vzduch.

[ Post made via Android ] Obrázek
Uživatelský avatar
Profivapers
Nezbedný kamna
Nezbedný kamna
 
Příspěvky: 4187
Registrován: sob 08. čer 2013 4:40:39
Bydliště: Na louce
Národní vlajka:
Czech Republic

Reklama

Herní streamy na Twitch.tv a záznamy na YouTube.

Re: Next Gen a jeho klony

Příspěvekod 1mmortal » čtv 03. zář 2015 12:45:30

Tak už si to spokojeně čvachtám. Setup mesh in mesh přesně podle videa, 17W a chuť je výborná. :clap

Obrázek
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
1mmortal
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 157
Registrován: pát 11. črc 2014 14:14:21
Bydliště: Ostrava
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Next Gen a jeho klony

Příspěvekod vlastik63 » sob 05. zář 2015 17:47:50

Tak po 10 hodinovém koupání v kyselině citrónové a jaru (cítil jsem oleje) jsem namotal z přiloženého meshe a tyčky setup z 0,32mm o cca 0,7 Ω .Genesiska jako fík maká to dobře.Nic neteče a zásobuje to dobře, zatím tedy bez výtky. 8/10 (až na krátký DT no už tam mám svůj)

Obrázek
Mám toho tolik, že jsem to už přestal sledovat :chuckle
Uživatelský avatar
vlastik63
Eyjafjallajökull
Eyjafjallajökull
 
Příspěvky: 3945
Registrován: ned 25. bře 2012 15:37:35
Bydliště: Louny
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Next Gen a jeho klony

Příspěvekod vlastik63 » ned 20. zář 2015 2:07:45

Samozřejmě jsem při plnění někde ztratil to černé těsnění čepice, tak jsem použil to oranžové ze sady no nevydrželo mi tam moc dlouho a přetrhlo se.Nyní tam mám tyto https://www.fasttech.com/p/1581303 a zatím dobrý.
Mám toho tolik, že jsem to už přestal sledovat :chuckle
Uživatelský avatar
vlastik63
Eyjafjallajökull
Eyjafjallajökull
 
Příspěvky: 3945
Registrován: ned 25. bře 2012 15:37:35
Bydliště: Louny
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Next Gen a jeho klony

Příspěvekod camelka » úte 08. pro 2015 20:52:03

Diskutovali jste tu o hustotě meshe. Znovu jsem projel vlákno. Neví někdo jaký mesh je přibalen u klonu z FT? Zatím jiný nemám, (další je teprv na cestě), tak jsem ho použil, ale zásobovat by to mohlo líp. Zkušebně jsem nalil broskev od Imperia 50/50.
Obrázek
Aegis Geek vape, HCIGAR Warwolf, Sigelei Minibook TC, Pico Squeeze 2, eVic VTC Mini, Pico TC 75W, Pico Mega, Cuboid Mini, Smoant mini, Wismec Presa 75W TC, Kayfun V5, Skyline, Dwarv, Berserker V2 MTL RDA... Míchám všechno možné.
Uživatelský avatar
camelka
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 203
Registrován: ned 19. říj 2014 17:07:56
Bydliště: Planeta Země

Re: Next Gen a jeho klony

Příspěvekod iqwe » úte 08. pro 2015 22:43:28

Hustotu meshe zjistíš jedině tak, že ho vyfotíš ve slušném rozlišení spolu s nějakým měřítkem, nejlíp na milimetrovém papíře a pak spočítáš. :mrk
Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.
Pico 75TC+Rocket R, Cloupor mini+Cobra, Koopor mini+Cobra
od 16.11.2012 vaping a 22.11.2012 poslední pyro
eCF Brno - RETROHIPSTER FETIŠISTA
Uživatelský avatar
iqwe
Dobrá duše eCF
Dobrá duše eCF
e-Dýmal
e-Dýmal
 
Příspěvky: 901
Registrován: pát 28. zář 2012 1:25:37
Bydliště: Brno

Re: Next Gen a jeho klony

Příspěvekod Profivapers » stř 09. pro 2015 9:44:41

No normálně, nakreslis si na mesh čtverec o straně jeden palec a pak spočítáš oka. :chuckle Ja použil ten přiložený a cajk, klon NextGen, ten jede jak drak i na kátrovačce, pokud se dobře sestaví. Myslím že byl o fous hrubší než ctyřstovka co používám běžně, asi, ale jelo to parádně. :smoke

[ Post made via Android ] Obrázek
Uživatelský avatar
Profivapers
Nezbedný kamna
Nezbedný kamna
 
Příspěvky: 4187
Registrován: sob 08. čer 2013 4:40:39
Bydliště: Na louce
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Next Gen a jeho klony

Příspěvekod camelka » stř 09. pro 2015 9:52:45

Dik, četl jsem profiku. Je to moje prvni genesiska, tak bude problém v rukách. Zkusim to předělat.
Jeste jak moc plnit? Když jsem nalil nad ta žebra uvnitř, teklo mi hulvatem ven.

Píšu z mobilu
Obrázek
Aegis Geek vape, HCIGAR Warwolf, Sigelei Minibook TC, Pico Squeeze 2, eVic VTC Mini, Pico TC 75W, Pico Mega, Cuboid Mini, Smoant mini, Wismec Presa 75W TC, Kayfun V5, Skyline, Dwarv, Berserker V2 MTL RDA... Míchám všechno možné.
Uživatelský avatar
camelka
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 203
Registrován: ned 19. říj 2014 17:07:56
Bydliště: Planeta Země

Re: Next Gen a jeho klony

Příspěvekod Profivapers » stř 09. pro 2015 10:18:56

Jestli je to Tvoje první a hned Ti to jede na vostrouše i když ne třeba ještě "dokonale" tak to úspěch je. Plnil jsem myslím až téměř po okraj. Jestli to teče hulváty tak to by mohl být i kondenzat. To je vlastně jedna z mála nevyhod tohoto kousku, že pokud se ten kondenz tvoří tak to jde do vsech těch otvorů pro vzduch a následně i za kroužek. Ale může Ti i prolinat sestavenim liquid do kotelny. To by ale pak nebylo špatné zásobování.

[ Post made via Android ] Obrázek
Uživatelský avatar
Profivapers
Nezbedný kamna
Nezbedný kamna
 
Příspěvky: 4187
Registrován: sob 08. čer 2013 4:40:39
Bydliště: Na louce
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Next Gen a jeho klony

Příspěvekod MartinFrei » stř 09. pro 2015 12:04:27

Jestli to budeš předělávat, zkus tam mít tu meshku víc na volno. Zásobování by to mělo zlepšit. Taky mi kondenzuje a bude to nejspíš tím, že se tak šíleně zahřívá :sweat Chtělo by to, aby ta díra pro mesh byla odizolovaná, jak to maj třeba RSST od Smoku.
GG sekce : Euforia, Oddy, Ithaka
Vaponaute sekce : Le Magister, Le Zephyr
Genisys sekce : Steamboy 2.3, Avocado, RSST Magneto One kompakt, RSST, Origen
Zvonková sekce : Joyetech Delta II, Taifun GTII, Taifun GS 1 a 2, Kayfun Lite a 3 mini, Aqua 1 a 2, AGA-T7, Squape R
Mrako sekce : Smok TFV4 Mini, Aromamizer RDTA, Fuji GTA
Bafám převážně míchanice do Fichemy.
Uživatelský avatar
MartinFrei
e-Dýmal
e-Dýmal
 
Příspěvky: 844
Registrován: pát 12. zář 2014 9:43:50
Bydliště: Vysočina
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Next Gen a jeho klony

Příspěvekod OldKalien » stř 09. pro 2015 15:38:19

Pořád čekám na Next Gen V2, aby byla možnost dostat se na spirálku bez totální rozborky a stále neustále všude jenom subohmy a brutus kapače. Hanbáááááááá :head
Ještě, že jsou subohmy ze své podstaty nevhodné na TC / SS režim. To by mohlo fungovat jako útlumový efekt, na jejich invazi.
Vivat Genesis :yes
Uživatelský avatar
OldKalien
e-Sentinel
e-Sentinel
 
Příspěvky: 1265
Registrován: pon 26. led 2015 8:48:40
Bydliště: Písek
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Next Gen a jeho klony

Příspěvekod camelka » stř 09. pro 2015 18:12:48

Profivapers: Tak tak, byla to moje malá premiéra s meshem na ostro. Pečlivě jsem prostudoval zejména Tvůj návod, jak na to :) takže to jelo na první našlápnutí i když jsem při vyblikávání mohl zadkem louskat ořechy. Měl jsem strach, abych nezkratoval baterku, ale pak mi došlo, že vlastně pořád tam je nějaký odpor, baterka by tak nešla do tvrdýho zkratu. Na Fecitu jsem jí přesto několikrát vytáhl, jestli se nehřeje.
Když se pak spirálka rozsvítila, to bylo radosti. Tož premiéru meshe mám za sebou. A za ten návod díky!

MartinFrei: Jo, myslíš asi aby nebyla rulička tak volná v díře? Možná právě tím, že trochu volná je, se zaplavuje kotelna, když naleju plný tank. Celý jsem to znova rozebral, zkontroloval těsnění, je na svým místě. Podotahoval co šlo. Vypadá to, že se tam dostává liquid právě kolem meshe. Zkusím to předělat.
No dneska dorazila konečně zásoba meshe, tak budu dál pokusničit, když mám s čím.
Škoda jen, že zatím jsem si z toho moc nezakouřil, takže nemůžu posoudit jak mi to bude chutnat.
Obrázek
Aegis Geek vape, HCIGAR Warwolf, Sigelei Minibook TC, Pico Squeeze 2, eVic VTC Mini, Pico TC 75W, Pico Mega, Cuboid Mini, Smoant mini, Wismec Presa 75W TC, Kayfun V5, Skyline, Dwarv, Berserker V2 MTL RDA... Míchám všechno možné.
Uživatelský avatar
camelka
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 203
Registrován: ned 19. říj 2014 17:07:56
Bydliště: Planeta Země

Re: Next Gen a jeho klony

Příspěvekod Profivapers » stř 09. pro 2015 19:50:51

camelka píše:Když se pak spirálka rozsvítila, to bylo radosti.

:chuckle Není zač. :mrk

[ Post made via Android ] Obrázek
Uživatelský avatar
Profivapers
Nezbedný kamna
Nezbedný kamna
 
Příspěvky: 4187
Registrován: sob 08. čer 2013 4:40:39
Bydliště: Na louce
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Next Gen a jeho klony

Příspěvekod Profivapers » stř 07. zář 2016 22:02:52

Atomizer názvu Nextasis klon, pro který jsem si dnes skákl po práci, je cenově dostupnější čínskou kopií atomizeru Nextasis od VapeWare Mods a nástupcem atomizeru NextGen.

Klon jsem již prohlédl během nákupu a zdá se, že tento se, co se týče zpracování a slícování veškerých částí, povedl velmi dobře. Jediné, co jsem objevil je trochu ostřejší středový kontakt a poměrně malá kontaktní plocha díky širší drážce na šroubovák a relativně zbývá málo "masa" na tu kontaktní plochu, ale druhá středová tyčka (v balení jsou dvě) na tom byla v tomto ohledu lépe tak žádný problém a jednu šponku jsem vyškrábl zevnitř z toho otvoru, kudu prochází po sestavení mesh. Jinak mi to přijde vše super, ani jsem před použitím atomizer nevymýval. Vše sedí dobře v závitech a žádný šlendrián nevidím.

Balení je poměrně bohaté. Je možno použít jednu ze základen. S menšími otvory pro přístup liquidu k meshi asi jako byly u NextGen klonu a nebo s otvory, že je mesh ve spodní části odkryt. Tu jsem i použil. Části vpravo na fotografii pod, jsem použil, levé ne. Na nádržku je možno použít sklo nebo kovový tubus, který má (stejně jako u NextGen klonu) vybrání pro o trochu větší objem liquidu než v případě použití skla. Naústek je také variabilní s možností použití plastu ve dvou barvách nebo kovového dílu k našroubování na plastový základ a nebo možno použít svůj klasický.

Obrázek

Obrázek

Nijak jsem to nezkoumal a nestudoval, využil jsem jen zkušenosti z klonu NextGen, ale vypadá to, že je vše jak má být. :smoke
Stejně jako u předchozího jsem ustřihl u mě osvědčený obdélník z meshe 400. Na šířku 4,5 cm a na výšku 2 cm. Přežhavil, na přiložené tyčce sruloval ruličku a vyzkoušel do atomizeru, kam patří. Tady se mi ukázalo, že je třeba rulička nižší než u NextGen klonu (jestli si to dobře pamatuji) tak jsem ji snížil zastřižením na potřebných přibližně 14 mm na výšku. Třikrát přežhavil, nechal zchladnout a poté namotal spirálku z nerezového odporového drátu 316L síly 0,28 mm. Nerez jsem zvolil pro využití i v teplotním režimu. A přebliknul spirálku. Hotspot se mi dělal akorát mezi šroubkem pro uchycení drátu a meshem plus dole na první otočce. Dvakrát jsem do toho drbl, rozsvítila se spirálka. Párkrát "bliknul" a dobrý.

Obrázek

Našrouboval část do základny, nasunul sklo, nalil liquid, složil zbytek, nasadil vlastní naústek a otáčením si částí pod naústkem jsem si pro sebe našel tak akorát průchod vzduchu při potahu. A zatím fajn. Nádržku jsem téměř vybafnul, funguje, nic neteče, vše je, jak má být. Ale samozřejmě nějakou zkušenost ukáže až delší provoz a i je ještě na co mrknout a s čím se seznamovat. Chuťově no.. to je kouření.. nezklamal. :smoke :mrk

Obrázek
Uživatelský avatar
Profivapers
Nezbedný kamna
Nezbedný kamna
 
Příspěvky: 4187
Registrován: sob 08. čer 2013 4:40:39
Bydliště: Na louce
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Next Gen a jeho klony

Příspěvekod rado9 » stř 07. zář 2016 22:56:59

Dik za recku :) uz ho mam v lietadle, tesim sa na neho.
Origen Genesis V2+ nemesis, RSST+Nemesis
Uživatelský avatar
rado9
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 260
Registrován: stř 13. srp 2014 14:41:23
Národní vlajka:
Slovakia

PředchozíDalší

Zpět na Atomizéry(pouze DIY!)

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků