• Reklama
Trika eCF Patron eCFSeznamka eCF

Ruzgar RBA

Sem patří pouze atty, které jsou již z výroby určeny pro vlastní úpravu.
Příklady:
Phoenix, Mini Did Genesis, VISION Eternity atd.

Moderátoři: dlouhejbil, Joker, Grif, jura-p

Ruzgar RBA

Příspěvekod vlastik63 » pon 04. kvě 2015 18:28:00

Dnes mi přišel tento klon atomizéru Ruzgar https://www.fasttech.com/products/1766601 a zde je moje malá recenze pro ostatní zájemce o tento laciný aparátek.Když jsem si prohlížel videa na YT tak mi hned padl do oka s tím, že by to mohl být dobrý parostrojek a když jsem ho objevil i na FT bylo rozhodnuto.Moje předtucha dobrého atomizéru se mi potvrdila a jsem nadšený.Je to první zvonkový kayfuňácký atomizér kterému ihned dávám plný počet bodů za podání chutě! Je to prostě lahoda a řadím ho z tohoto hlediska do čela podobných parostrojků.Takové věrné podání jsem u jiného ještě nezažil!
Technické parametry uvádět nebudu jsou ostatně uvedeny v odkazu na produkt takže jen moje hodnocení:
Cena - 10
Opracování - 6 za několik otřepů na venkovním plášti tanku a malé uchycovací šroubky na základně a nevyhovující Drip Tip.
Podání chutě - 10
Snadnost plnění - 7 (lze horem přes šroubek nebo jednoduše spodem přes stažené sklo)
Vzhled - 8
Snadnost setupu -8
Opracování - 6 (jen ochranný tank)
Atomizér nemá žádnou regulaci, ale pro mě je to tak akorát, obsah tanku mohl být větší a mohlo být použito silnější sklo.Zatím jsem nenašel nikde náhradní takže na to si dejte velký pozor aby se vám nerozbilo!Takže závěrem dostává ode mne Ruzgar známku 8/10 hlavně za to podání chutě protože to je pro mne nejdůležitější parametr jsa požitkář a chuťař. :rofl Kayfuny jsou poraženy?! U mne asi ano.

Můj setup Kanthal A1 0,35mm 6.závitů na průměru 2,5mm o odporu 1 ohm, vata Made in Japan z Anglie.

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Všem chuťařům Ruzgara doporučuji k vyzkoušení.

Edit: Trošku musím poupravit původní hodnocení. To plnění až tak jednoduché není tam jsem ubral a stejně tak u povrchové úpravy tanku kvůli nezačištěným průhledům v tanku snižuji hodnocení. Jo a ten obsah je fakt dost malý, za chvilku je na suchu protože ho nevyndám z huby jak mi to z něj chutná.
Naposledy upravil vlastik63 dne úte 05. kvě 2015 7:40:56, celkově upraveno 1
Mám toho tolik, že jsem to už přestal sledovat :chuckle
vlastik63
Eyjafjallajökull
Eyjafjallajökull

Národní vlajka:
Czech Republic

Reklama

Re: Ruzgar RBA

Příspěvekod Widlajz » pon 04. kvě 2015 18:46:21

Vypadá suprově!
Widlajz
e-Kuřák
e-Kuřák

Národní vlajka:
Czech Republic

Příspěvekod Profivapers » stř 20. kvě 2015 8:55:59

Dík za popis. Asi do něj skočim. Ještě se mrknu jestli by na něj nepaslo na průměry nejaky dostupny plexi az bych roflakal sklo protoze ja rozbíječ jsem. To sklo stejne krom pro liquidy ktere zpusobuji praskani plexi nema na tehle atty zadnej praktickej vyznam. A libi se mi ze je pod klecí ta ty lehčí pády ochrání. :smoke

[ Post made via Android ] Obrázek
Profivapers
Nezbedný kamna
Nezbedný kamna

Národní vlajka:
Czech Republic

Příspěvekod vlastik63 » stř 20. kvě 2015 10:50:38

No na podání chuti je to moje jednička. Ta je fakt skvělá. No nevím zda to bude po Tvém hodnocení Taifuna vhodný atík pro Tebe. Ale za ty peníze to určitě vyzkoušej třeba zrovna Ti bude vyhovovat.

Odesláno pomocí Tapatalk.
vlastik63
Eyjafjallajökull
Eyjafjallajökull

Národní vlajka:
Czech Republic

Příspěvekod Profivapers » stř 20. kvě 2015 11:21:33

Vsak právě slyším na tu chuť kterou jsi několikrát chválil. Zbytek jak se to plni apod. je pro me az druhorady. Tak uvidí se.

Profivapers
Nezbedný kamna
Nezbedný kamna

Národní vlajka:
Czech Republic

Příspěvekod smokeliny » čtv 21. kvě 2015 20:17:58

Dnes mi prisiel. Spracovanie super, ziadne smrady ani ostre hrany. Namotal som svoj oblubeny bifiliar z nerezu 0.25mm + puff vata a bafam. Chutovo super, trosku mohol byt vacsi objemovo. Celkovo si myslim ze velmi podareny atik. Skoda, ze nema regulaciu vzduchu na sposob taifun v2, vtedy by to bol ekstra sposobny kusek. Co sa tyka rozbitia skla, jsu klidny. Podla mna nehrozi.
smokeliny
Kuřák
Kuřák

Národní vlajka:
Slovakia

Příspěvekod Profivapers » ned 28. čer 2015 16:50:14

Vlasto, plníš ho "spodem" stažením skla, vrchem to nejde? A ještě sem hoď když budeš chtít prosím průměry toho skla. Abych začal hned koumat náhradu protože jednou ho určitě rozbiju. :chuckle Ještě jsem ho nevzal, čekal jsem až budu mít vybraný k tomu ještě další kousky a to už mám tak večer do toho naskáču. :mrk
Profivapers
Nezbedný kamna
Nezbedný kamna

Národní vlajka:
Czech Republic

Příspěvekod vlastik63 » ned 28. čer 2015 17:12:14

Jj ustálil jsem si tento způsob plnění.Vrchem to samozřejmě jde také, ale musíš vyšroubovat plnící šroubek a přes to sklo je to rychlejší a navíc ten horní díl tanku nerad šroubuji (sundavám raději celou klec) mám tam špatný závit (je krátký) tak ho nechci ještě více doj.ebat.Mám ho permanentně v provozu tak to nezměřím, ale na fóru https://www.fasttech.com/forums/1766601 ... nk-section je to myslím uvedeno a i možná plastová náhrada.Je to zajímavé, ale vatu u tohoto atomizéru nemusíš tak často měnit jako u jiných zvonkáčů.Přijde mi, že tak třikrát déle no možná je to dané tím malým obsahem a častým plněním, že mi to tak příjde. :chuckle Pořád čekám na nějaké komentáře i od jiných uživatelů, ale zatím nikdo o něm moc nepíše.No až budu měnit vatu tak to zkusím změřit.U Taifunu mi to vychází na minimálně 10 ml.
vlastik63
Eyjafjallajökull
Eyjafjallajökull

Národní vlajka:
Czech Republic

Příspěvekod Profivapers » ned 28. čer 2015 17:22:26

Jo díky tak s tím plnenim uvidim. U AGA-T7 mam misto sroubku silikon spuntik a je to velmi rychlé, ale tady je to trochu jinak tak se uvidi. Ty rozměry skla uz tu nekde asi jsou tusim ve vlákně FT kdyztak to pak najdu pozdeji a dik za odkaz. Dam si tam teda knot jestli smím.. :chuckle Vsak Kayfun systém na ne byl dokonce konstruován. Tak snad tenhle konečně trumfne AGA-T7 u me stale chuťově na spicce mezi zvonky bez keramiky.
Profivapers
Nezbedný kamna
Nezbedný kamna

Národní vlajka:
Czech Republic

Příspěvekod vlastik63 » ned 28. čer 2015 17:40:36

No to nevím jak na knotu, ale na vatě nemá v současnosti u mě konkurenci.Je to jasná jednička pak Taifun a až potom Kayfun a Aqua a ze subohmových vede zatím jasně Goblin (ten jsem si v současnosti hodně oblíbil) a Subtank se krčí až někde v koutku.(budu muset konečně vyzkoušet to vyvložkování :chuckle ) Kapačku mám nejoblíbenější asi TugBoat.
vlastik63
Eyjafjallajökull
Eyjafjallajökull

Národní vlajka:
Czech Republic

Příspěvekod Profivapers » ned 28. čer 2015 18:13:55

No věřím Ti. Genisis to asi těžko překoná ale na střídání a i za účelem poznání mě ty zvonky stále baví i když málokterý u mě vydrží. Mě vlastně stačí pro muj vaping, jeden, dva tak si držím déle jen ty pro mě nejlepší, ale ted jich budu potřebovat možná víc na to TC-VT i když u nej taky pochybuju že se mě udrží. :chuckle Na tenhle jsi me nalakal, ten vubec nepotrebuju, ale treba z nej budu na větvi a zbytek zahodim. :rofl :mrk

Profivapers
Nezbedný kamna
Nezbedný kamna

Národní vlajka:
Czech Republic

Příspěvekod black.artur » ned 28. čer 2015 18:18:14

Já ho plním taky spodem.Je to hned.Postavím vzhůru nohama,popotáhnu sklo,což jde perfektně protože na vršku jsou 2 O kroužky a naleju i z běžný lahvičky.Pohoda.
Jen škoda,že nemá aspoň o půl ml větší obsah.
Rozměry skla jsou:
vnější průměr 19,4 mm
vnitřní 16,6 mm
délka skla 26 mm
Nemesis,Subtank,Ruzgar,Kayfuny,KS,iStick TC40W,iStick TC60W,Presa TC 75W,iStick Pico,SMY SDNA 75W,IPV D4,
Pico Squeeze,Origen Little RDA,Phenomenon,Serpent mini,Cthulhu MTL,Merlin,Siren22,GT III mini,Primo mini,
black.artur
e-Kuřák
e-Kuřák

Národní vlajka:
Czech Republic

Příspěvekod jarda19 » pon 29. čer 2015 22:00:45

No Ruzgar je super akorár se mi někdy stane že po naplnění do plna mi začne vytíkat ze vzduchové dírky liquid.
10 x naplněn a vatu jsem ještě neměnil
Hulím evic VT + ruzgara
Obrázek
jarda19
e-Soptík
e-Soptík

Národní vlajka:
Czech Republic

Příspěvekod ee.rror » úte 30. čer 2015 8:49:15

===
Naposledy upravil ee.rror dne úte 21. črc 2015 18:43:07, celkově upraveno 1
ee.rror
e-Holátko
e-Holátko

Příspěvekod vlastik63 » úte 30. čer 2015 11:19:15

Jj předpokládáš dobře je to totožný, ale ta cena je hnus to bych raději vzal dva SS.
To jarda19: dej tam vatu jako je to na těch obrázcích a nemůže to protékat.Já ji měnil asi už čtyřikrát a nikdy se mi nepočůral a ani neměl Dry Hits.Řekl bych, že je to další blbuvzdorný aparátek.No dávám Japonskou vatu z Anglie http://www.vape-atomizer-mesh.com/produ ... -2713.html ta je podle mne pro něj nejlepší.

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
vlastik63
Eyjafjallajökull
Eyjafjallajökull

Národní vlajka:
Czech Republic

Další

Zpět na Atomizéry(pouze DIY!)