• Reklama
Herní streamy na Twitch.tv a záznamy na YouTube.
 
 

Aqua/ klon/

Sem patří pouze atty, které jsou již z výroby určeny pro vlastní úpravu.
Příklady:
Phoenix, Mini Did Genesis, VISION Eternity atd.

Moderátoři: dlouhejbil, Joker, Grif, jura-p

Re: Aqua/ klon/

Příspěvekod Griper » stř 26. lis 2014 19:52:18

Né o té tvé nemluvím dal jsem tam svojí ale ta už je na pokraji smrti nevím proč ale ta tvoje mi skoro vůbec nekouřila na mechanice tak jsem ji uschoval do krabičky pro diy :D musím se v pátek dostat do Tábora pro kanthal :D

[ Post made via Android ] Obrázek
Cherry Bomber, Chi You, Cuboid 150W, Steel Punk Slug
Kayfun Lite, Taifun GT-S, Crius, Doge V2
Domácí míchanice 1,5mg/ml
Čim více mlhy tím lépe
Griper
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 291
Registrován: pát 19. zář 2014 9:45:48
Bydliště: Klenovice
Národní vlajka:
Czech Republic

Reklama

FastTech

Re: Aqua/ klon/

Příspěvekod káča » ned 14. pro 2014 18:53:12

Má někdo zkušenosti s v2 ?
Uživatelský avatar
káča
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 153
Registrován: stř 26. pro 2012 18:13:01
Bydliště: mělnicko
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Aqua/ klon/

Příspěvekod buban76 » ned 14. pro 2014 20:17:21

Dnes ta moje opustila Hong Kong zkušenosti budou až po novém roce

Odesláno z mého PSP5454DUO pomocí Tapatalk
Wismec reuleaux DNA 200,Laude DR75 DNA75, Smok X cube II ,Istick Pico, kanger dripbox 160, vandy vape bf mod 80w, coppervape bf mod. Kronos style,Kayfun V3mini style,Cubis, pulse bf rda, fuji,a další spousta squonk rda a mechanických squonk modů ...různé kombinace,náplně vlastní míchanice,zejména RY4

Obrázek
Uživatelský avatar
buban76
e-Dýmal
e-Dýmal
 
Příspěvky: 910
Registrován: ned 19. úno 2012 19:22:52
Bydliště: Jedlová
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Aqua/ klon/

Příspěvekod káča » ned 14. pro 2014 21:11:18

Jelikož mám dobrou zkušenost s v1 (chuťově) tak o v2 přemýšlím. Ještě mi láká nový Kayfun.
Uživatelský avatar
káča
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 153
Registrován: stř 26. pro 2012 18:13:01
Bydliště: mělnicko
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Aqua/ klon/

Příspěvekod JX3P » úte 30. pro 2014 11:30:51

Měl jsem Akvu na Originu 18500 stát delší dobu ve stojanu, že jsem ani nepoznal liquid co tam je. Ale spirálky a vata byla ok. Tak jsem jsem hlavu zabalil na pár minut do ubrousku, nalil novej liquid, vrátil tentokrát už 18650 jelo se dál. Zajímalo by mě jestli tenhle ničím chvalýhodnej postup pro lenochy děláte taky nebo to postihlo jen mě.))
(mám na mysli to sušení zánovního setupu v ubrousku)
Obrázek

P = U²/ R
Uživatelský avatar
JX3P
Temelín
Temelín
 
Příspěvky: 2080
Registrován: čtv 07. čer 2012 1:46:59
Bydliště: Louny

Re: Aqua/ klon/

Příspěvekod buban76 » úte 30. pro 2014 13:05:16

Já tohle neřeším, doliju, a bez sušení to staré v klidu odvapuju a jedu dál.

Odesláno z mého PSP5454DUO pomocí Tapatalk
Wismec reuleaux DNA 200,Laude DR75 DNA75, Smok X cube II ,Istick Pico, kanger dripbox 160, vandy vape bf mod 80w, coppervape bf mod. Kronos style,Kayfun V3mini style,Cubis, pulse bf rda, fuji,a další spousta squonk rda a mechanických squonk modů ...různé kombinace,náplně vlastní míchanice,zejména RY4

Obrázek
Uživatelský avatar
buban76
e-Dýmal
e-Dýmal
 
Příspěvky: 910
Registrován: ned 19. úno 2012 19:22:52
Bydliště: Jedlová
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Aqua/ klon/

Příspěvekod tompca » čtv 08. led 2015 3:26:41

Aqua v2 z FT ( verze "authentic" co zmizela z fabriky Footoonu :finger ).
Pěkně zabalená v kovové krabičce, trochu mě zklamalo, že nebyl přibalen obvyklý modrý šroubováček, ale co bych chtěl za ty peníze.

Obrázek

Balení obsahuje vlastní atomizér s kovovým tankem, náhradní plastový tank, driper tank a sadu náhradních těsnění a kroužek na + pin k hybridnímu spojení

Obrázek

Driper tank má na můj vkus docela vysoko položené hulváty ( zatím jsem nezkoušel)

Obrázek

Příprava na hybridní spojení ( ještě se musí vyšroubovat šroub z + pinu) pro gripy se závitem M 20x1

Obrázek

Vlastní tank, zvon a přepracovaná základna atomizéru

Obrázek

Zvon slouží jako otočný prstenec, kterým se reguluje přívod vzduchu ke spirálkám, který se přivádí jedním otvorem v základně a je rozveden dnem základny pod spirálky ( kuchat se mi to nechce ,ale na YT jde najít video jak to vypadá uvnitř základny, je tam derlin s kánálky)

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Atomizér je perfektně zpracovaný, povrchová úprava je exelentní, vše do sebe krásně zapadá a lícuje.

Pro začátek jsem namotal dual coil 0.3 mm kanthal 10 otoček na 2mm, odpor cca. 0.95 ohm, příště zkusím tenčí kanthal 0.25mm, atomizér se zahříval a dým byl teplejší.

Obrázek

Obrázek

Vatu jsem zavedl až dolu na základnu, plnění se provádí pomocí otvorů ve zvonu ( musí se použít jehla nebo lahvička s úzkým tipem), který se otočí a zašroubuje do tanku nebo lze použít systém " Taifun" , kdy se ze složeného atomizéru odšroubuje tank otočí vzhůru nohama a plní ( pozor na uchycení základny drip tipu drží pouze na těsnění ).

Obrázek

Chuť při uvedeném setupu dobrá, ale byla zkreslena teplejším dýmem ( zítra zkusím jiný setup z 0.25mm kanthalu),hit vynikající, jinak atomizér nikde neprotéká , regulace vzduchu funguje exelentně.
Jedno zklamání na závěr, jak jsem si tak točil regulací vzduchu ( otáčí se vlastně celým zvonem s tankem nahoru a dolu) tak se najednou začal tank na základně jakoby vyklat.Zjistil jsem na různých fórech, že někomu se vyklá a někomu ne,dělají to i originály za pěkných 150 euro.
Je to způsobeno těsněním mezi základnou a zvonem, kam se při otáčení dostane liquid a působí jako mazadlo, zvon drží jen na závitu a v rozšíření se opírá o namazané těsnění a klouže, řešením je snad výměna těsnění za jinou velikost( když se těsnění a zvon vysuší tak vyklání ustane).

Obrázek

Nebýt této " vlastnosti" tak je to další super atomizér s bonusovým driper tankem, ale tohle mě docela zklamalo. No nic budu laborovat s těsněním.

Tak přemotáno 2 x 0. 25mm, 8 otoček na 2mm a dá se říct chuťová bomba, chuťově zatím asi nejlepší zvonkáč co jsem okusil.
Naposledy upravil tompca dne čtv 08. led 2015 13:35:37, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
tompca
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 264
Registrován: pát 01. čer 2012 14:16:07
Bydliště: Praha
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Aqua/ klon/

Příspěvekod vlastik63 » čtv 08. led 2015 9:26:06

Pěkné už se také těším.

Odesláno pomocí Tapatalk.
Mám toho tolik, že jsem to už přestal sledovat :chuckle
Uživatelský avatar
vlastik63
Eyjafjallajökull
Eyjafjallajökull
 
Příspěvky: 3945
Registrován: ned 25. bře 2012 15:37:35
Bydliště: Louny
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Aqua/ klon/

Příspěvekod OldAlien » čtv 08. led 2015 10:40:09

Vlastík patří do klubu ati šťouralů, kteří se přímo na problémek těší. Pokořená výzva, je droga.
OldAlien
 

Re: Aqua/ klon/

Příspěvekod pospisilecek » čtv 08. led 2015 10:47:06

To vis Vatisis rozchodi kazdej trouba :rofl

[ Post made via Mobile Device ] Obrázek
RADY POUZE ZA POPLATEK..
BLBCUM ZA DVOUNÁSOBEK..


Obrázek
Uživatelský avatar
pospisilecek
Eyjafjallajökull
Eyjafjallajökull
 
Příspěvky: 3126
Registrován: sob 27. říj 2012 23:30:03
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Aqua/ klon/

Příspěvekod MartinFrei » čtv 08. led 2015 10:47:17

nojo ... viklá :chuckle ale kdybys mě na to neupozornil, tak bych si toho ani nevšimnul, což znamená, že mi to nevadí. O-kroužek namazanej bejt musí, jinak by s tou regulací nešlo točit. Ten JX3P setup z původní Aqua jsem okopčil rovnou (2* 0,25mm / 8ot. / 0,95ohmy) a zahřívá se to tak akorát a je to k neutahání :smoke Teď už jen čekám, až mi přijde Praxis grip na hybridní spojení :yes
GG sekce : Euforia, Oddy, Ithaka
Vaponaute sekce : Le Magister, Le Zephyr
Genisys sekce : Steamboy 2.3, Avocado, RSST Magneto One kompakt, RSST, Origen
Zvonková sekce : Joyetech Delta II, Taifun GTII, Taifun GS 1 a 2, Kayfun Lite a 3 mini, Aqua 1 a 2, AGA-T7, Squape R
Mrako sekce : Smok TFV4 Mini, Aromamizer RDTA, Fuji GTA
Bafám převážně míchanice do Fichemy.
Uživatelský avatar
MartinFrei
e-Dýmal
e-Dýmal
 
Příspěvky: 844
Registrován: pát 12. zář 2014 9:43:50
Bydliště: Vysočina
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Aqua/ klon/

Příspěvekod pospisilecek » čtv 08. led 2015 10:50:19

2x8z/0.25 tot medzik aqua setup...

[ Post made via Mobile Device ] Obrázek
RADY POUZE ZA POPLATEK..
BLBCUM ZA DVOUNÁSOBEK..


Obrázek
Uživatelský avatar
pospisilecek
Eyjafjallajökull
Eyjafjallajökull
 
Příspěvky: 3126
Registrován: sob 27. říj 2012 23:30:03
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Aqua/ klon/

Příspěvekod OldAlien » čtv 08. led 2015 10:51:35

pospisilecek píše:To vis Vatisis rozchodi kazdej trouba :rofl

[ Post made via Mobile Device ] Obrázek

No už jsem jich pár viděl, jak se s pokorou vrátili k setupu na ostro, aby nebyli za trouby. :D
OldAlien
 

Re: Aqua/ klon/

Příspěvekod buban76 » čtv 08. led 2015 19:15:10

Dnes mi došla Aqua2, stejná verze, jakou popisoval tompca, hned jsem se vrhnul na očistu a osadil 2x8 0,25 na 2mm, 0,95ohmu. Stejně jako aqua 1,je to sázka na jistotu, chuť vynikající, dýmu spousta. Neubráním se srovnání s první verzí. Dvojka je vzhledově určitě hezčí, i zpracováním je dál, plusem je hybridní závit 20x1, dá se tedy spojit s gripem pěkně napevno, spojení s 18500 GP papsem je obzvláště lahůdkové. Momentálně ale jedu na IPV2 na 20w a jde pocitově víc za plynem. Dalším plusem je dripper sestava, vznikne tak mocný parostroj, bylo to to první, co jsem vyzkoušel a funguje to parádně,spirálky se dají trefit přímo proti hulvátům. Obsah tanku jsou rovné 4ml(měřeno stříkačkou), obsah mizí stejně rychle jako u jedničky. Zatím nic nikde neteče, nebublá, chová se tiše. Zásobení spirále je dobré, ač jsem dal vaty tolik, že jednička už by měla problém. Co mi přijde jako krok zpět, je regulace vzduchu a liquidu, která je zde spojená, takže když otočím tankem, abych přidal vzduch, zároveň reguluji i množství liquidu. U jedničky to bylo na sobě nezávislé a to mi přijde lepší. Zamrzí absence driptipu, nenašel jsem žádný, který by aquě slušel, alespoň jeden sedí tak, že se neviklá, ale estét by zaplakal. Viklání tanku vůči základně znám už z první verze, tady to není tak zlé. Zpracováním je to nejlepší atomizér, co mi zatím prošel rukama a funkčně a hlavně chuťově první verzi překonává.

Odesláno z mého PSP5454DUO pomocí Tapatalk
Wismec reuleaux DNA 200,Laude DR75 DNA75, Smok X cube II ,Istick Pico, kanger dripbox 160, vandy vape bf mod 80w, coppervape bf mod. Kronos style,Kayfun V3mini style,Cubis, pulse bf rda, fuji,a další spousta squonk rda a mechanických squonk modů ...různé kombinace,náplně vlastní míchanice,zejména RY4

Obrázek
Uživatelský avatar
buban76
e-Dýmal
e-Dýmal
 
Příspěvky: 910
Registrován: ned 19. úno 2012 19:22:52
Bydliště: Jedlová
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Aqua/ klon/

Příspěvekod tompca » pát 09. led 2015 6:16:42

Porovnání velikosti s novou verzí Taifunu.

Obrázek
Uživatelský avatar
tompca
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 264
Registrován: pát 01. čer 2012 14:16:07
Bydliště: Praha
Národní vlajka:
Czech Republic

PředchozíDalší

Zpět na Atomizéry(pouze DIY!)

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků