• Reklama
Herní streamy na Twitch.tv a záznamy na YouTube.
 
 

Fogger, Kayfun/klony/ a obdobné

Sem patří pouze atty, které jsou již z výroby určeny pro vlastní úpravu.
Příklady:
Phoenix, Mini Did Genesis, VISION Eternity atd.

Moderátoři: dlouhejbil, Joker, Grif, jura-p

Re: Fogger, Kayfun/klony/ a obdobné

Příspěvekod OldKalien » pát 24. črc 2015 6:56:30

Ono by chtělo, se ustálit na nějakém jednotném odborném názvu.
Začalo to lívancem, teď je z toho pankáč. Navrhuji něco na úrovni, třeba:
Vatový radar :D
Uživatelský avatar
OldKalien
e-Sentinel
e-Sentinel
 
Příspěvky: 1265
Registrován: pon 26. led 2015 8:48:40
Bydliště: Písek
Národní vlajka:
Czech Republic

Reklama

FastTech

Re: Fogger, Kayfun/klony/ a obdobné

Příspěvekod trefcz » pát 24. črc 2015 8:49:20

Zkoušel jsem i ten vatový radar a i kdyz bylo liquidu dost ta chuť z kayfunu prostě Zephyru a Lemu nesahá ani po kotníky... Vážně nechápu tu opěvovanost chuti z kayfunu.
Naposledy upravil trefcz dne pát 24. črc 2015 14:34:23, celkově upraveno 1
Koopor Plus 200W, Evic VTC Mini, SMPL, Kayfun v4, OBS Crius, Mad Hatter Mini RDA, Velocity RDA, Erlkonigin
Obrázek
Uživatelský avatar
trefcz
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 272
Registrován: sob 14. led 2012 20:09:47
Bydliště: Brno
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Fogger, Kayfun/klony/ a obdobné

Příspěvekod meteleskublesku » pát 24. črc 2015 14:23:02

Děkuji za vysvětlení pojmu "pancake" a aniž bych to tušil tak pancake občas vlastně i dělám.
Uživatelský avatar
meteleskublesku
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 238
Registrován: čtv 11. čer 2015 3:40:42
Bydliště: Všude dobře, doma nejlíp

Re: Fogger, Kayfun/klony/ a obdobné

Příspěvekod Profivapers » úte 25. srp 2015 22:23:12

Vám ukážu toho Prometey V2 klon kdyby to někoho zajímalo. Asi do tohoto vlákna by se hodil nejvíc. Je to systém v principu jako GP Spheroid a čínská kopie staršího PROMETEY II od Titanium Mods. Původ je tady i když já ho zakoupil u nás bazarový. Princip je perfektně nakreslen tady kdy vlastně liquid je nasát v savém materiálu v nádržce a nahoru směřuje vata nebo knoty, které na tom materiálu leží a nasávají z něho e-liquid. Je to už starej systém, ale zajímavej. Výhoda je že je to vlastně "otevřený systém" a nemůže třeba vytéct nebo mu nevadí cesta letadlem. :chuckle
Nejdřív jsem ho zkusil v "kapacím modu" s vatou, se spirálkou jsem to už dostal tak to bylo rychlé a pak jsem ho nečekaně přemotal na knoty a víc je vidět na fotografiích. Nechutná to zle :smoke , nejřív jsem myslel že budu muset vrtat pro pocitově malý přístup vzduchu, ale po chvíli mi to přijde ok a i to dobře funguje. Moc jsem se s tím dneska nemachal protože momentálně trochu nestíhám tak pár rychlých fotek.

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Uživatelský avatar
Profivapers
Nezbedný kamna
Nezbedný kamna
 
Příspěvky: 4187
Registrován: sob 08. čer 2013 4:40:39
Bydliště: Na louce
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Fogger, Kayfun/klony/ a obdobné

Příspěvekod Profivapers » stř 26. srp 2015 21:07:35

Se mi stejně furt zdálo že to nějak málo "táhne" no bodeť by ne. :chuckle Připraven že budu vrtat, rozeberu a kouknu kde bude třeba a třeba nebylo. Rozebrání je snadné jen se povolí spodní šroubek a vyvaklá ta část s tryskou a jedním sloupkem pro uchycení drátu. Jak to vypadá je vidět. Tryska byla plná špon a nebylo jich málo a byly pěkně zašprajcovaný tak jsem to vrtáčkem propucoval a jede jak fík. :smoke

Obrázek
Uživatelský avatar
Profivapers
Nezbedný kamna
Nezbedný kamna
 
Příspěvky: 4187
Registrován: sob 08. čer 2013 4:40:39
Bydliště: Na louce
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Fogger, Kayfun/klony/ a obdobné

Příspěvekod Jirkator » čtv 27. srp 2015 7:16:42

Twl, to je síla. Buď rád, že jsi netahal moc silně - by Ti vlítly do huby :chuckle U nějakého atíku na CCh by to mohl být vcelku problém.
Existuje plno způsobů jak zabít čas, ale žádný, jak ho vzkřísit.
Vapuji od 8.2.2012, ale kromě zdraví jsem neušetřil nic.
Uživatelský avatar
Jirkator
e-Sentinel
e-Sentinel
 
Příspěvky: 1912
Registrován: úte 06. srp 2013 13:05:46
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Fogger, Kayfun/klony/ a obdobné

Příspěvekod Profivapers » čtv 27. srp 2015 7:32:35

No ono by to pravdepodobne do pusy až nevlitlo a taky už jsem ho pořídil používaný tak ty volnější spony už byly možná odvapený. :chuckle
Ale jinak v pohodě, pominu-li že je to fejk jak prase tak konstrukčně i na obsluhu jednoduché, funkční a problémy s nějakým tečením podtlaky apod. tady prostě nemůžou existovat. Akorát po plnění se tam musi trochu šikovně zase vrátit ta zakladna. Ani bych neřekl že je schopen ten savý materiál pojmout tolik liquidu, ale jo tak tri ml v poho. Da se použít do te nadrzky i mesh. A je to lehonkej atomizer.

[ Post made via Android ] Obrázek
Uživatelský avatar
Profivapers
Nezbedný kamna
Nezbedný kamna
 
Příspěvky: 4187
Registrován: sob 08. čer 2013 4:40:39
Bydliště: Na louce
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Fogger, Kayfun/klony/ a obdobné

Příspěvekod Jirkator » čtv 27. srp 2015 7:58:13

Tenhle atík jsem v ruce nikdy neměl a tak se jen dohaduji, ale jestli jsem to pochopil správně, tak ten "vatelín", nebo co to je, se nacucá 2 - 3 ml liquidu a pak jej pomalu přepouští do knotů. Je to tak? To opravdu ani po dvou dnech stání v klidu z něj nic nevyteče? Těžko uvěřitelná představa. Nebo jen naplnit, všechno vyčadit a pak nechat stát?
Existuje plno způsobů jak zabít čas, ale žádný, jak ho vzkřísit.
Vapuji od 8.2.2012, ale kromě zdraví jsem neušetřil nic.
Uživatelský avatar
Jirkator
e-Sentinel
e-Sentinel
 
Příspěvky: 1912
Registrován: úte 06. srp 2013 13:05:46
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Fogger, Kayfun/klony/ a obdobné

Příspěvekod Profivapers » čtv 27. srp 2015 8:48:37

Jo tak to funguje jak píšeš. A ten materiál liquid udrží. Když píšu ze nemuze z principu vytect a to ani pri zmenach tlaku v letadle tak myslím samo naplněný. Co tam k tomu dal číňan nevím (funguje dobře), ale když se dokupovava pouziva se akvaristicka Sera Wool.
http://corra.cz/?page=zbozi&Igen=145&II ... etail=7134 anebo ten mesh se da.

[ Post made via Android ] Obrázek
Uživatelský avatar
Profivapers
Nezbedný kamna
Nezbedný kamna
 
Příspěvky: 4187
Registrován: sob 08. čer 2013 4:40:39
Bydliště: Na louce
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Fogger, Kayfun/klony/ a obdobné

Příspěvekod Jirkator » čtv 27. srp 2015 9:08:16

Filtrační vata - už vím, kde jsem to viděl. Dík za odpověď. Docel mne to láká, podobný systém ještě nemám.
Existuje plno způsobů jak zabít čas, ale žádný, jak ho vzkřísit.
Vapuji od 8.2.2012, ale kromě zdraví jsem neušetřil nic.
Uživatelský avatar
Jirkator
e-Sentinel
e-Sentinel
 
Příspěvky: 1912
Registrován: úte 06. srp 2013 13:05:46
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Fogger, Kayfun/klony/ a obdobné

Příspěvekod Profivapers » čtv 27. srp 2015 9:45:27

Není zač.

Jirkator píše:Docel mne to láká, podobný systém ještě nemám.


Ano také jsem s touto základní vaperskou chybou dlouho žil. Pohlazení od Imea, Závova koule nebo třeba A.M.R to sice pro mne chuťově není, ale je to dobré a i praktické. Přijde mi to ze se i minimálně zahřívá. Určitě je ale vhodnější jen na jednu urcitou příchuť. Až na ty špony v trysce je to celkem solidně zpracovaný kousek. Dokážu si ho představit i jako "tahací" spolehlivej záložák.

[ Post made via Android ] Obrázek
Uživatelský avatar
Profivapers
Nezbedný kamna
Nezbedný kamna
 
Příspěvky: 4187
Registrován: sob 08. čer 2013 4:40:39
Bydliště: Na louce
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Fogger, Kayfun/klony/ a obdobné

Příspěvekod fana99 » úte 27. říj 2015 15:24:17

zdravim vespolek,

chtel bych se optat, zda nekdo jeste pouzivate kayfun v4 a zda v nem pouzivate dual coil. Ja se o to snazil, ale nedostahl jsem zadnyho uspokojivyho vysledku. Chapu to tak, ze dvouspiralkou docilim vetsi plochy zhaveni a pripadne rychlejsiho nabehu zhaveni. Zkousel jsem inline coil i paralel dual coil ale zatim mi vsechna reseni prijdou horsi nez obycejna jednospiralka. Nejlepsi setup, co se mi zatim povedl, je singlecoil 28ka kanthal na 6,5 zavitu na prumeru 2,5mm. To mi dava 1.3Ohmu. Nacpu japonku nebo fibre freaks celulozu a necha se to cadit klidne na 15W. Chutna to dobre, kouri to hodne. Dobry. Ale mam takovy neblahy tuseni, ze z toho systemu jde vytahnout mnohem vic.
Predpokladam, ze aby mel 2 coil smysl, tak musim poridit subohmkit na rozsireni privodu vzduchu (ted mam vyndanej cervik na regulaci vzduchu) a udelat dve spiralky z nejakyho jinyho dratu a jinym prumeru. Nemate nekdo pls nejaky tip pripadne svuj oblibenej subohm 2coil setup? Neradte mi prosim, at si poridim subohm tank ;) Mam kayfun v4, velice se mi libi, jsem s nim spokojenej a dalsi cojk si poridim, az z tohodle vytahnu maximum a bude mi to malo ;)
Aktualni cojk: Smok M65 36W; Heatvape Kayfun V4; kanthal 28g; Fibre freaks; Imperia 6mg
fana99
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 2
Registrován: pát 10. črc 2015 16:29:31

Re: Fogger, Kayfun/klony/ a obdobné

Příspěvekod pospisilecek » úte 27. říj 2015 15:30:49

viewtopic.php?p=333304#p333304

[ Post made via Android ] Obrázek
RADY POUZE ZA POPLATEK..
BLBCUM ZA DVOUNÁSOBEK..


Obrázek
Uživatelský avatar
pospisilecek
Eyjafjallajökull
Eyjafjallajökull
 
Příspěvky: 3126
Registrován: sob 27. říj 2012 23:30:03
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Fogger, Kayfun/klony/ a obdobné

Příspěvekod fana99 » úte 27. říj 2015 15:49:14

Jako hledal jsem, nez jsem se zeptal ale .. no. proste diky a uz se o tom nebavme. Vyzkousim. Diky moc.
Aktualni cojk: Smok M65 36W; Heatvape Kayfun V4; kanthal 28g; Fibre freaks; Imperia 6mg
fana99
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 2
Registrován: pát 10. črc 2015 16:29:31

Re: Fogger, Kayfun/klony/ a obdobné

Příspěvekod Jml... » úte 27. říj 2015 16:03:14

Můj osvědčenej setup je 0.2mm NiCr 33Ω/m, 2x9 závitů na 2mm průměru, výsledný odpor je 1.4 Ω, odpařovací plocha 62mm. Puff vata. Okamžitý náběh na 10W, malinko ostřejší podání chuti než na single coil. Červík dotažen na doraz (aby netáhlo) a pak povolen o jednu otáčku zpět.
Uživatelský avatar
Jml...
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 48
Registrován: úte 28. črc 2015 13:44:45

Předchozí

Zpět na Atomizéry(pouze DIY!)

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků