• Reklama
Herní streamy na Twitch.tv a záznamy na YouTube.
 
 

Storm Turbine Rebuildable Atomizer together best cooperation

Sem patří pouze atty, které jsou již z výroby určeny pro vlastní úpravu.
Příklady:
Phoenix, Mini Did Genesis, VISION Eternity atd.

Moderátoři: dlouhejbil, Joker, Grif, jura-p

Storm Turbine Rebuildable Atomizer together best cooperation

Příspěvekod balabenka » sob 26. říj 2013 22:26:20

Klon Nemesis Mod + Storm Turbine Rebuildable Atomizer mi hned od začátku vzhledově k sobě krásně ladily a tak jsem je prostě oba musel mít...a po dojetí třetího tanku myslím, že volba to byla skvělá... :yes
Ač mám ve zvyku vše nejdříve omýt v horké vodě, abych odstranil zbytky obráběcí emulze a konzervačních látek - tentokrát moje nedočkavost v "polních hospodských podmínkách" zvítězila a hned jsem atík nasadil na el.grip a zjistil, že je už od výrobce namotán na odpor nějakých 1,1 až 1,2 Ohmu s použitím dvojitého meshe se dvěma spirálkama bez pletu "na ostro".
Původně jsem byl smířen s tím, že budu muset doma stejně přemotávat, ale chtěl jsem dát "Cina setupu" šanci a tak jsem jen mírně urovnal závity obou spirálek a začal nasucho opatrně "vyblikávat hotspoty" až obě spirálky začaly žhavit rovnoměrně po celé délce...
Možná i mírně ovlivněn točeným Rohozcem jsem nebojácně naplnil nejbližším liquidem (mé díky Grifovi) a po první třetině tanku (kde přeci jen byl cítit trochu ten nevymytý vnitřek) se dostavilo uspokojení nad množstvím vydatného kouře...
Dílensky je "Turbína" slušně zpracována (až na zevnitř nezačištěné čtyři přisávací dírky - hulváty, ale to je lehce napravitelný drobný detail), jinak možnost regulace přisávání vzduchu pro obě spirálky je velmi zajímavá a celá konstrukce je pevná a díky nerezu i ochranné kleci asi i téměř nerozbitná...I designový žebrovaný nerez náústek krásně padne do pusy - prostě nádhera... :clap

Ke konstrukci klonu "Nemesis Mod" myslím nelze říci nic špatného, zatím funguje příkladně - a myslím že není nejmenší důvod, aby tomu tak nebylo i v budoucnosti.
I když je nerezový tak mi překvapila jeho malá velikost a váha (v porovnání třeba s vedle stojícími mechanikami Natural a Chi-You clone)...Navíc vroubkovaným kolečkem nastavitelný středový kontakt 510 závitu (centrpin) a podobně provedený (bezpružinový) dolní kontakt (minus pólu) baterie jseu příslibem nízkých přechodových odporů a trvanlivosti.
Vše se dá rozebrat a vyčistit a zámek spodního spínání (tmavší kroužek pod znakem) i regulace sání pro atíky se spodním sáním (tmavší horní kroužek kolem 510 závitu) pracují spolehlivě.
Dokonce je přidána ještě dvojice prodloužení tubusu pro regulační Kick nebo pro jiné délky baterií (třeba s PCB ochranou) - takže lze použít mimo sestavy 18650 co je na fotce, vše v rozměru 18350 až 18650 s Kickem nebo bez...Prostě tvůrci původního drahého originálu vymyšleno k dokonalosti:

ObrázekObrázek
(možnost dvojího rozkliknutí pro větší rozlišení)... :)
Pro porovnání jsem vedle klonu "Nemesis Mod s nasazeným Storm Turbine Rebuildable Atomizerem" (vlevo s 18650 baterií) přidal:
"Biknik Bomb Rider Rebuildable Atomizer - povedený klon Steamboy Storm Rider 2.1" na mechanice Smok Natural (také s 18650).
Originální "Steamboy Storm Rider 2.0" na el.gripu ProVari (s 18490).
AGA -TD Rebuildable Atomizer - Dual Coils, z nerezové oceli a pyrexového skla na Chi-You clone (zde s 18490 + I-Kick Regulator 5 W-12 W - praktická pomůcka pro regulaci výkonu u mechanických modů).
Russian DIY Atomizer (Kayun 3.1 ES v SATIN úpravě) na el. gripu Evic (zde s 18350 baterií).
Všechny tyto "kombinace" mohu jen doporučit a užívám je (zatím) k plné spokojenosti... :hi
eCF Praha Vapers
ProVariV2+Penelope, FuzzeXL2, ProVariMini+WillPro15, Totally Wicked's Odyssey™, WillPro XT+XL.Titan, ZMax+FoGGatti T22, VMaxSS+RaK 4 wicks, Bolt+Storm Rider, Telescope Smok+RKN WP14, Vamo+Nautilus, VamoSS+WP.RKN4.2.GS.XL, GP Spheroid, EVO VV+RakTank Alu 2, LavaTubeMini+LiquinatorDCaluV2, PowerB+AGA, USB VV passthrough+Cobra, Gripper mod+GoodSenseVapor 306DCA, T18 a další
Uživatelský avatar
balabenka
e-Dýmal
e-Dýmal
 
Příspěvky: 737
Registrován: pon 09. črc 2012 19:16:13
Bydliště: Praha
Národní vlajka:
Czech Republic

Reklama

FastTech

Re: Storm Turbine Rebuildable Atomizer together best coopera

Příspěvekod vlastik63 » sob 26. říj 2013 22:32:40

Tobě funguje v Nemesis normální 18650 bez magnetů?
Mám toho tolik, že jsem to už přestal sledovat :chuckle
Uživatelský avatar
vlastik63
Eyjafjallajökull
Eyjafjallajökull
 
Příspěvky: 3945
Registrován: ned 25. bře 2012 15:37:35
Bydliště: Louny
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Storm Turbine Rebuildable Atomizer together best coopera

Příspěvekod balabenka » sob 26. říj 2013 22:43:37

Vlastíku v mém (v Praze koupeném) úplně spolehlivě používám 18650 Sanyo 2600 mAh i Panasonic 3400 mAh bez magnetů.
eCF Praha Vapers
ProVariV2+Penelope, FuzzeXL2, ProVariMini+WillPro15, Totally Wicked's Odyssey™, WillPro XT+XL.Titan, ZMax+FoGGatti T22, VMaxSS+RaK 4 wicks, Bolt+Storm Rider, Telescope Smok+RKN WP14, Vamo+Nautilus, VamoSS+WP.RKN4.2.GS.XL, GP Spheroid, EVO VV+RakTank Alu 2, LavaTubeMini+LiquinatorDCaluV2, PowerB+AGA, USB VV passthrough+Cobra, Gripper mod+GoodSenseVapor 306DCA, T18 a další
Uživatelský avatar
balabenka
e-Dýmal
e-Dýmal
 
Příspěvky: 737
Registrován: pon 09. črc 2012 19:16:13
Bydliště: Praha
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Storm Turbine Rebuildable Atomizer together best coopera

Příspěvekod Grif » sob 26. říj 2013 22:58:18

Měl jsem Balabenkovu Turbínu včera v ruce a musím říct, že je to povedený kousek. :yes
Prostě, e-kouřím vše možné.
Všechno se dá vysvětlit. Bohužel ne všem.
Uživatelský avatar
Grif
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 5286
Registrován: pát 08. dub 2011 16:44:25
Bydliště: Jizerské hory
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Storm Turbine Rebuildable Atomizer together best coopera

Příspěvekod vlastik63 » sob 26. říj 2013 22:59:52

Jj teďko jsem shlédnul video od Vorla a já mám něco jiného z FT u toho mého chybí ten nejslabší díl.Je to asi jiný výrobce.Ten můj musí mít pro 18650 pomocné magnety jinak nemá kontakt.Jinak funguje také dobře,ale tohle mne zajímalo a už vím proč to tak je.

ObrázekObrázekObrázek
Mám toho tolik, že jsem to už přestal sledovat :chuckle
Uživatelský avatar
vlastik63
Eyjafjallajökull
Eyjafjallajökull
 
Příspěvky: 3945
Registrován: ned 25. bře 2012 15:37:35
Bydliště: Louny
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Storm Turbine Rebuildable Atomizer together best coopera

Příspěvekod balabenka » sob 26. říj 2013 23:10:45

Když se podíváš na moji fotku, tak si všimni že na trubce Nemesis ten nejslabší díl také nemám...Netuším proč ho tam Vorel nechal... :shake
Jak je v popisu tak jsem právě dva díly trubky odšrouboval a uložil pro osazení dalším Kickem až ho seženu... :)
eCF Praha Vapers
ProVariV2+Penelope, FuzzeXL2, ProVariMini+WillPro15, Totally Wicked's Odyssey™, WillPro XT+XL.Titan, ZMax+FoGGatti T22, VMaxSS+RaK 4 wicks, Bolt+Storm Rider, Telescope Smok+RKN WP14, Vamo+Nautilus, VamoSS+WP.RKN4.2.GS.XL, GP Spheroid, EVO VV+RakTank Alu 2, LavaTubeMini+LiquinatorDCaluV2, PowerB+AGA, USB VV passthrough+Cobra, Gripper mod+GoodSenseVapor 306DCA, T18 a další
Uživatelský avatar
balabenka
e-Dýmal
e-Dýmal
 
Příspěvky: 737
Registrován: pon 09. črc 2012 19:16:13
Bydliště: Praha
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Storm Turbine Rebuildable Atomizer together best coopera

Příspěvekod vlastik63 » sob 26. říj 2013 23:21:17

No všem se moc omlouvám o dezinformaci nedalo mi to a rozebral jsem hlavu a světe div se on ten slabý kroužek byl našroubován nahoře pod sáním a byl tak dotažený,že to vypadalo jako,když je to z jednoho kusu.No a není takže sláva je to stejný jako u Tebe a magnety můžu odložit! :dance

Obrázek

na fotce je to dobře vidět kde byl našroubovaný,já měl za to že to tak má být,no jsem to kus vola nó.
Mám toho tolik, že jsem to už přestal sledovat :chuckle
Uživatelský avatar
vlastik63
Eyjafjallajökull
Eyjafjallajökull
 
Příspěvky: 3945
Registrován: ned 25. bře 2012 15:37:35
Bydliště: Louny
Národní vlajka:
Czech Republic


Zpět na Atomizéry(pouze DIY!)

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků