• Reklama
Trika eCF Patron eCFSeznamka eCF

Steamboy Storm Rider 2.1 - klon

Sem patří pouze atty, které jsou již z výroby určeny pro vlastní úpravu.
Příklady:
Phoenix, Mini Did Genesis, VISION Eternity atd.

Moderátoři: dlouhejbil, Grif, Joker, jura-p

Re: Steamboy Storm Rider 2.1

Příspěvekod rost » pát 01. lis 2013 14:44:42

Nerozumím tvému tvrzení.Osobně jsem měl možnost odzkoušet jak originál tak klon a rozdíl v podáni chutě jsem nějak nezaznamenal. Na jednom srazu se jich sešlo několik, ale nějak jsem nezaznamenal že by někdo z majitelů originálu nebo klonu tvrdil že jeho kousek je lepší než ten druhý, nebo že chutnají jinak. A co se týká podáni chutě jsou naprosto srovnatelné a oba svému majiteli udělají dobrou službu a to je myslím podstatné.
Eleaf iStick 50W,GOD 180,SIGELEI 100W,E-MECH,GROOVE Z LiPol akumulátor 3800mAh,BOBO,ANYVAPE,ZMAX,VMAX, ,LAVATUBE,Lavatube MOD VV350,MOD V8,VV GOLEMEK,Duralon,domácí grip z regulací napětí,INDULGENCE V2, KINGKONG 3000, Elektronický doutník DSE701 a od atomizeru až po PYGMY XXL
Obrázek
rost
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr

Reklama

FastTech - Android tablets, phones, and TV sticks at great prices.

Příspěvekod panel1 » pát 01. lis 2013 15:44:10

Souhlasím s tvrzením, že originál Steamboy Storm Rider 2.1 je v podání chutě vynikající. :hand
panel1
e-Kuřák
e-Kuřák

Příspěvekod OldAlien » pát 01. lis 2013 16:39:03

panel1
Že středová tyčka u klonu není z "nerezového nerezu" jsem netajil a mám to v popisu klonu (musíš číst). Že středová tyčka není trvalým zdrojem pachutě dokazují atíky tipu clon Cobra, Mini Did atd. Dále jsi se mohl zde dočíst, že clon není lepší, ale srovnatelný. A v tom je Tvůj problém! Nečteš a navíc Tvé specifické poruchy v hledání výrazu, zde budou příjemným zpestřením. Jinak i na nerez se časem usadí něco z liquidu, ale zubní kartáček a horká voda není pro většinu vaperů problém. Závěrem pár Tvých hitů a ostatní už opravdu v jiném vlákně
1/ nerezová nerez
2/ Lokální kompakt
3/ z čistý chutný nerezi.
4/ Prioritní podmínka je, že na to nešmatal číňan
5/ asi to nebude nerez nerez.. ale mosaz nerez
6/ pachutě po nějaký mosazný rzi
OldAlien

Příspěvekod panel1 » pát 01. lis 2013 17:11:48

proberem to vedle ve vláknu klonu :)
tady bych řešil originál :) takže se budu muset opakovat..

Originál Steamboy Storm Rider 2.1 je v podání chutě vynikající. Provedením a použitými materiály je výrazně lepší než klon. :hand
panel1
e-Kuřák
e-Kuřák

Předchozí

Zpět na Atomizéry(pouze DIY!)