• Reklama
 
 

Spica PRO (klon)

Sem patří pouze atty, které jsou již z výroby určeny pro vlastní úpravu.
Příklady:
Phoenix, Mini Did Genesis, VISION Eternity atd.

Moderátoři: dlouhejbil, Joker, Grif, jura-p

Spica PRO (klon)

Příspěvekod Profivapers » sob 29. pro 2018 9:34:49

Všiml jsem si, že Spica PRO jako jeden z nej atíků současnosti pro klasický vaping ústa-plíce tu ještě nemá vlákno tak taková rychlovka.

Nejprve jsem si vyzkoušel průchod vzduchu bez vapování a finálního sestavení, jen potáhnout. Potah mi přišel tedy hodně tuhý i s maximem vzduchu, které je zde možné. Prstenec pro přístup vzduchu nechávám vždy úplně otevřen, pokud je možnost "regulovat trysku" a průchod vzduchu přímo pod spirálkou (nad to není), ale i se středovým kontaktním sloupkem s největšími průchody, mi to přišlo tak tuhé, že jsem už přemýšlel o protažení drážek pro vzduch Dremelem. Velká výhoda zde je možnost výměny těch středových kontaktů s různými průchody pro vzduch přímo z venku atomizeru zespod, bez nutnosti se šťourat dovntř.

Osadil jsem sedm otáček 0,25 mm SS316L na průměr 2,5 mm (to sestavení na fotografiích šlo pryč - s tím jsem Spicu klon bazarově pořídil), dal vatu, vzduch tedy na maximum možné, výška kotelny přibližně na polovic (ještě si pohraju) a nakonec fajnovka. Ani žádnou tu úpravu jsem si neužil. :chuckle Je to na mě akorát. Pomalejší potah a plná huba super chuti.

Vše chodí hladce, zpracování na jedničku (výrobce kopie nevím - je to ten klon prodávaný v ČR), ani sklo se mi neprotáčí, jak někdo občas udává, no super, nemám co vytknout. Snad jen mohla být možnost ještě volnějšího vzduchu, pokud by někomu přišel moc přiškrcen. Perfekně vymyšlenej atík s více možnostmi ofuku spirálky, regulace výšky kotelny i regulace přístupu a uzavření přístupu liquidu do kotelny (Juice Flow), spousta příslušenství, skleněný i PMMA tubus tanku a chutná báječně.

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Tady jedno video v češtině od Espézetky. Se teda nevydržím dívat na video déle než pět minut, ale jak jsem proklikal pár pasáží, musím jen souhlasit. :mrk

Uživatelský avatar
Profivapers
Nezbedný kamna
Nezbedný kamna
 
Příspěvky: 4187
Registrován: sob 08. čer 2013 4:40:39
Bydliště: Na louce
Národní vlajka:
Czech Republic

Reklama

Herní streamy na Twitch.tv a záznamy na YouTube.

Re: Spica PRO (klon)

Příspěvekod Budka » pát 01. úno 2019 17:21:02

Musím a chcem len a len súhlasiť...
Na chuť je to perfektný atík, mne sa sklo máličko pretáča ale ničomu to nevadí.
Je fakt dosť utiahnutý, mám trochu problémy so zaplavovaním kotolne, asi som dal menej vaty...
Chuť je ale perfektná.


Odoslané z môjho iPad cez Tapatalk
Joyetech eVic
Kangertech Protank 3
Joyetech Cuboid + Cubis
Budka
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 20
Registrován: úte 14. dub 2015 14:31:32
Bydliště: Piešťany
Národní vlajka:
Slovakia

Re: Spica PRO (klon)

Příspěvekod Jirkator » pát 01. úno 2019 19:22:59

Sklo se mi také protáčí, to ale plastové drží jak přilepené.
Dle mého názoru je Spica lepší na tabákovky než na ovocné, kde pro mne byla zklamáním, ale po tom co jsem do ní nalil Imperii nebo Pantera od Impérie, jsem jí nevytáhl z pusy.

[ Post made via Android ] Obrázek
Existuje plno způsobů jak zabít čas, ale žádný, jak ho vzkřísit.
Vapuji od 8.2.2012, ale kromě zdraví jsem neušetřil nic.
Uživatelský avatar
Jirkator
e-Sentinel
e-Sentinel
 
Příspěvky: 1912
Registrován: úte 06. srp 2013 13:05:46
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Spica PRO (klon)

Příspěvekod dobrman » sob 02. úno 2019 1:15:44

Pro mě byla Spica dost utažená, tak jsem vzal ten "tříděrový" centrpin (který bych stejně nikdy nepoužil) a ty tři drážky na flexe dost rozšířil a je to o hodně lepší.
Obrázek
Uživatelský avatar
dobrman
Eyjafjallajökull
Eyjafjallajökull
 
Příspěvky: 3119
Registrován: stř 16. kvě 2012 23:21:12
Bydliště: Jindřichův Hradec
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Spica PRO (klon)

Příspěvekod Budka » sob 02. úno 2019 8:29:19

Tiež ma to už napadlo...

Odoslané z Redmi Note 4 pomocou Tapatalku
Joyetech eVic
Kangertech Protank 3
Joyetech Cuboid + Cubis
Budka
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 20
Registrován: úte 14. dub 2015 14:31:32
Bydliště: Piešťany
Národní vlajka:
Slovakia

Re: Spica PRO (klon)

Příspěvekod Alfator007 » čtv 07. bře 2019 21:29:36

Já jsem max.spokojen,je pravda, že je to hódně moc utažené, ale na domácí vapování v uzavřené místnosti ideální.Chuť pecka a perfektní hit :-)

Edit2: Mám tam spirálku SS316L 0,3mm asi 8 otocek, odpor 0,95ohmu a 2,5mm prumer. Zajímá mne, jaké to bude, když dám stejný drát, jen na průměr 2mm asi 10 otoček?

Edit3: odpovím si sám. Žádnej, chuťově je to stejné, takže, mezi průměrem spirálky 2 a 2,5mm je jedinej rozdíl, že té menší stačí míň watů. Spíš záleží na druhu centrpinu, na přívodu vzduchu a poloze kloboučku v kotelně! Úplně nahoře je to mdlé a úplně dole silné na hit i na chuť. Ale ten rozdíl je samozřejmě minimální!!!! V horní poloze to bude víc naředěné vzduchem ale fakt jen o trošku :-)
Kayfun Prime na Think Vape Finder 75C
Alfator007
Kuřák
Kuřák
 
Příspěvky: 54
Registrován: úte 06. zář 2016 17:15:56
Bydliště: modrá planeta Země
Národní vlajka:
Czech Republic


Zpět na Atomizéry(pouze DIY!)

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků