• Reklama
Trika eCF EU parlament a vapingSeznamka eCF

Clear-echomizer a CE4+ problémy

Do nadpisu vždy uveďte model e-kuřiva, nebo název doplňku k e-kouření a stručný popis závady.Ne že tu budou dotazy tipu: pomoc prosím, múžete mi někdo poradit atd.!!!!

Moderátoři: Grif, jura-p

Re: Clear-echomizer a CE4+ problémy

Příspěvekod MartasMPx » čtv 14. čer 2012 17:24:20

Je to normální,nevšímej si toho...nejvíc je to vidět když máš hladinku liquidu v polovině a níž :mrk
MartasMPx

Reklama

Příspěvekod Tony M. » čtv 14. čer 2012 21:08:10

Liborg píše:Tak sem to vypálil i bez sundání víčka a taky se povedlo :)

Také to vypaluji bez vyndání víčka. Já sice tento systém nepoužívám, ale moje polovička. Z pěti kusů dva do týdne popraskaly, zbytek jede v pohodě víc jak měsíc. Abych nebyl za barbara, zkusím příště sundat to víčko. :D
Obrázek e-cigo od 21.2. 2012, později vlastní míchačky, od 21.5. 2014 bez nikotinu. Plán odnaučit se kouřit pomocí e-ciga pomalu vychází.
Tony M.
e-Holátko
e-Holátko

Národní vlajka:
Czech Republic

Příspěvekod Widlajz » čtv 14. čer 2012 21:48:13

Dá se nějak u CE4 zlepšit sání? Přijde mi, že to saje nějak málo, oproti třeba CE2, přijde mi, že tam je málo místa pro sání, nebo jak to konkretizovat více.
Widlajz
e-Kuřák
e-Kuřák

Národní vlajka:
Czech Republic

Příspěvekod rspeed » čtv 14. čer 2012 22:12:03

... saje to cez dierky na konci zavitu,skus to celkom nedotahovat ...
Obrázek
Obrázek
rspeed
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik

Národní vlajka:
Slovakia

Příspěvekod Harmy » ned 17. čer 2012 21:57:32

Tak jsem si pořídil nový echa a bída. Hned ten první byl naprosto nekouřitelnej, strašně přepaloval liqud a ještě občas vyblikával baterku. Při měření odpor osciloval mezi 2,2ohm a skratem. Ty ostatní jsou to samý, ale neskratujou.Tak jsem se poprvé odhodlal ke kompletní rozborce. Šlo to snadno, jak psal Grif, šroubovákem přes baterku. Jsou nějaký modifikovaný , protože nejenže mají dlouhé knoty, ale mají i spirálu s více otáčkama, než měly ty s knotama krátkejma. K mému překvapení ke spirále byly přiletovány dva vodiče. Ty se mi zdály příliš dlouhé neboť tam někde dělaly skrat, tak jsem je trochu skrátil. Nandat to tam zpět bylo ale děsný. Hlavně ten středovej kontakt. Když jsem tam strkal tu středovou kontaktní trubičku, tak mi ten vodič vytlačovala pořád nahoru , až se ten vodič od spirály ulomil. Takže nová spirála, ale s ní byl ten samej problém.
Proč to píšu: Myslím, že tento problém vás muselo mít více. Vymyslel jsem zlepšovák(možná nejsem první)Ty dva volné konce spirály dole zahnu kleštičkami(pinzetou) do malinkého háčku a tyto háčky zespoda zapíchnu do předem propíchnuté stěny toho gumového válečku, kterým jsou kontakty vzepřeny. Nehrozí tedy skrat a ani to, že fous kanthalu vně nezajede dovnitř spolu s gumou a že ten vnitřní konec nevytlačí ten středový kontakt při zasouvání. Akorát se to dovnitř nesmí tlačit za knoty, ale peanem se zatlačí ten gumovej váleček a spirála, která je do něj ze spodu zapíchnutá zajede dovnitř s ním.
Doufám, že jsem neobjevil Ameriku a nebo je něco ještě snazšího, člověka někdy nenapadne absolutní trivialita. Víc hlav.... Přiznávám, že toto vlákno sleduji letmo, tak měsíc a půl, tak jsem to možná přehlíd. Jak říká !Nepovolená reklama!, ustrnul jsem na tancích
Odpařuji od 11.11.2011 z Joye eGo-T a eGo-C, CE4+, T2CC, Tidy10, GS V-Core, Vivi DC, Protank X9 a Kayfun v3.1 na bat. eGo, iTaste VV, UTurbo 2600, Imotion2 V+ a Vamo V3 + V5. míchám vlastní e-Juicy z DNB a PSB
Obrázek
Harmy
Temelín
Temelín

Národní vlajka:
Czech Republic

Příspěvekod Biskup » ned 17. čer 2012 23:38:06

Já mám v závitu 4 průduchy na sáni vzduchu a naopak se mi zdá,že to saje až moc,oproti Ego-C kterej ma jen dva průduchy... kdyz dva ucpu,vyjde mi to stejne jako ego :D
eGo -C Twist 1000mAh // 510 Driptip // Vision eGo Clear 2.0
GS Superbomb // ViVi Nova 2.8ml
Biskup
Kuřák fajnšmekr
Kuřák fajnšmekr

Národní vlajka:
Czech Republic

Příspěvekod Harmy » pon 18. čer 2012 0:47:29

To je ovšem jen v případě na doraz utažené baterie.
Odpařuji od 11.11.2011 z Joye eGo-T a eGo-C, CE4+, T2CC, Tidy10, GS V-Core, Vivi DC, Protank X9 a Kayfun v3.1 na bat. eGo, iTaste VV, UTurbo 2600, Imotion2 V+ a Vamo V3 + V5. míchám vlastní e-Juicy z DNB a PSB
Obrázek
Harmy
Temelín
Temelín

Národní vlajka:
Czech Republic

Příspěvekod Biskup » pon 18. čer 2012 1:31:02

já můžu utahnout až zmodrám a pořád to táhne jak diví ..
eGo -C Twist 1000mAh // 510 Driptip // Vision eGo Clear 2.0
GS Superbomb // ViVi Nova 2.8ml
Biskup
Kuřák fajnšmekr
Kuřák fajnšmekr

Národní vlajka:
Czech Republic

Příspěvekod Libunak » úte 19. čer 2012 0:21:46

Ahoj, možná se to tu už řešilo ale nějak to nemužu najít, mam nový echo CE4+ 1,6 barevnej, všechno relativně v poho, akorat hit jak prase :hammer_head:, da se to nějak řešit bez rozebrání echa?
Evic+Vivi Nova Mini, Itaste VV+ Vision VT,eRoll...Dekang SP, Liqua+ dochucovadla od FA

eCF Praha
Libunak
Kuřák fajnšmekr
Kuřák fajnšmekr

Národní vlajka:
Sweden

Příspěvekod bŠtefan » úte 19. čer 2012 0:26:07

:D stačí používat slabší liquid :mrk (nebo si ho trochu naředit :kiss )

PS: Omlouvám se, ale nedalo mi to :)
Naposledy upravil bŠtefan dne úte 19. čer 2012 1:38:12, celkově upraveno 1
Gripy a dýmky vlastní výroby + Bolt + eGa + nějaký cleary, DCT, atty 306 LR, 306 LR Bridgeless, drip tip, Vivi Nova atd ... kutím, zkouším, míchám a kapu Obrázek

eCF Pardubice a okolí
Obrázek
bŠtefan
e-Kuřák
e-Kuřák

Národní vlajka:
Czech Republic

Příspěvekod Harmy » úte 19. čer 2012 1:35:11

Libunak píše:Ahoj, možná se to tu už řešilo ale nějak to nemužu najít, mam nový echo CE4+ 1,6 barevnej, všechno relativně v poho, akorat hit jak prase :hammer_head:, da se to nějak řešit bez rozebrání echa?

To je tvoje první e-kuřivo? Já jen že v podpisu nic nemáš. Jde o to, jestli se ti to zdá v porovnání s jiným Hardwarem.
Obrázek
Harmy
Temelín
Temelín

Národní vlajka:
Czech Republic

Příspěvekod Libunak » úte 19. čer 2012 10:37:32

V podstatě první no, porovnávám to s normál atty..mam téčko.
Evic+Vivi Nova Mini, Itaste VV+ Vision VT,eRoll...Dekang SP, Liqua+ dochucovadla od FA

eCF Praha
Libunak
Kuřák fajnšmekr
Kuřák fajnšmekr

Národní vlajka:
Sweden

Příspěvekod Gastonn » úte 19. čer 2012 10:54:20

Libunak píše:V podstatě první no, porovnávám to s normál atty..mam téčko.

Jak psal bŠtefan, vyzkoušej slabší mg liquid
A ze své zkušenosti, začínal jsem na téčku a ve srovnání s CE4 je to nebe a dudy, ne každý se však k tomu hlásí. Mě osobně přijde CE4 mnohem výraznější při kouření a opravdu stačilo stáhnout sílu z dokonce 24mg na 9mg ... a vyhovuje
================================================
Obrázek
eGo-T (A i B), atty LR 306, clear echomizér (1,6ml), Vision eGO clear-upraven na dlouhý knot :D ,Vivi Nova, E2 na -- Thulonek od Thumsíka,Gripík Black Bird od Vorla, Lavinka, eGo baterie a vlastní výroba => silver bird, hulící krabka a sputnik
Gastonn
e-Kuřák
e-Kuřák

Národní vlajka:
Czech Republic

Příspěvekod Sigmund » úte 19. čer 2012 10:58:46

No, také u mne z jednoho asi z osmi CE 4+ je takový hit, že jdu do kolen ať tam naleji cokoliv. Musel jsem ho dát stranou, protože i při kouření VG Startky z řady Silvera jsem měl pocit, že se nedožiji večera.
Sigmund
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik

Příspěvekod Gastonn » úte 19. čer 2012 11:03:32

Sigmund píše:No, také u mne z jednoho asi z osmi CE 4+ je takový hit, že jdu do kolen ať tam naleji cokoliv. Musel jsem ho dát stranou, protože i při kouření VG Startky z řady Silvera jsem měl pocit, že se nedožiji večera.

Další věc je v částech CE4 ----- záleží na výrobci, z jakého má materiálu knoty (také jsem měl již jeden z kterého se prostě nedalo žhavit, musel jsem vyměnit knot a přetočit spirálku)a co použil za drátek na spirálce + otáčky (odpor - prosím opravte mě , pokud je to špatně díky), z každého se ekouří jinak a šmakuje také jinak
================================================
Obrázek
eGo-T (A i B), atty LR 306, clear echomizér (1,6ml), Vision eGO clear-upraven na dlouhý knot :D ,Vivi Nova, E2 na -- Thulonek od Thumsíka,Gripík Black Bird od Vorla, Lavinka, eGo baterie a vlastní výroba => silver bird, hulící krabka a sputnik
Gastonn
e-Kuřák
e-Kuřák

Národní vlajka:
Czech Republic

PředchozíDalší

Zpět na Řešení technických problémů a závad