• Reklama
FastTech
 
 

VanVal Vapor

Liquidy u kterých není znám jejich výrobce nebo zde zatím nemají vlastní subfórum.

Moderátoři: dlouhejbil, Joker, Grif, jura-p

Pravidla fóra
Pravidla fóra
Pokud zakládáte nové vlákno, kde chcete popisovat nějaký liquid, tak vždy zakládejte JEDNO VLÁKNO PRO JEDNU PŘÍCHUŤ!!!!

Nadpis vždy zadávejte ve formátu:
Příchuť od Výrobce(nebo značka)
Příklad:
Čokoláda od E-Cig technology

Pokud neznáte výrobce(prodejce Vám ho zamlčuje), tak do názvu uveďte to, jak jej označuje prodejce. V prvním příspěvku pak uveďtě zdroj tak, že umístíte odkaz na prodejce, do našeho fóra. Nikoliv odkaz na e-shop prodejce!!!!!!
Pokud zde Váš prodejce není zaregistrován, vytvořte pro něj vlákno v sekci: Jiné zajímavé weby(pouze e-kouření) a namiřte odkaz tam.


Prosíme každého autora stávajících vláken a příspěvků, které jsou mixy různých příchutí, aby postupně pro každou příchuť vytvořil samostatné vlákno. Stará vlákna budou postupně zamykána(jen ty mixy), nebudou mazána, ale nepůjde v nich nadále debatovat.

Cílem je mít pro každou příchuť a značku samostatné vlákno, aby reakce na ten který konkrétní kousek, byla vždy snadno dohledatelná.

eCF Vám tímto děkuje, že se podílíte na tvorbě ojedinělé databáze různých e-liquidů a reakcí na ně.

VanVal Vapor

Příspěvekod Tempter » pát 16. pro 2016 22:02:34

VanVal Vapor

Obrázek

Dostala sa ku mne sada vzoriek liquidov VanVal, a aj ked som si povedal, ze uz z ameriky nebudem ziadne naplne objednavat (po nejakych skusenostich na colnici so zasielkou s liquidmi z USA), no po ochutnani som ochotny este jednu objednavku risknut.

Liquidy VanVal Vapor sa vyrabaju v malom mestecku Butte v Montane, celkovo maju v ponuke 21 prichuti. Liquidy su MaxVG (85/15), cire, od uplne svetlych po lahko jantarove. Nikotin je od 0 po 12 stupnovane po 1,5 (0-1,5-3-4,5…), balenia v tvrdych plasovych flastickach su 15ml (2,99$), 50ml (7,99$) a 120ml (15,99$), postovne je cca 15$
Prave maju akciu 1+1, s kodom youneedthis mate este 5% zlavu z celej objednavky

https://vanvalvapor.com

Chut kazdej jednej testovanej vzorky je fantasticka! Prirodzena, verna, prijemne sladka, no nie prehnane, a na moje prekvapenie citit aj taku prijemny kyslastost ovocia/ovocnych cukrikov. Kazdy jeden z ochutnanych liquidov ma moje hodnotenie 9-10/10

I'm Not Crazy (Strawberry Maple) - sladky javorovy sirup zjemneny toskou jahod

Albino Rhino (Berries & Cream) - sladko-kysle lesne ovocie so slahackou

How Many Puffs (Raspberry Tootsie Pop) - sladko-kysle malinove lizatko

Numba 1 Winna (Peach Cobbler) - vyborny broskynovy kolac s maslovym cestickom

I'm Not Addicted (Apple Pie) - vydarena variacia jablkoveho kolacika

Trippy Drip Drip (Pineapple Gummy) - chut mi pripomina zlte BonPari, alebo zlte ananasove zele

Dolphin Milk (Blue Raspberry) - moj top favorit, chut mi pripomina stavnate biele maliny zo zahrady starych rodicov

Edit: objednavku som odoslal o 19:55, o 21:56 uz mam potvrdenie o odoslani balika aj s TN
Obrázek
Uživatelský avatar
Tempter
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 614
Registrován: stř 20. led 2016 11:50:42
Bydliště: Košice
Národní vlajka:
Slovakia

Reklama

Herní streamy na Twitch.tv a záznamy na YouTube.

Re: VanVal Vapor

Příspěvekod Tempter » čtv 05. led 2017 15:49:58

Zasielka 5x50ml je uz doma :heart :P
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
Tempter
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 614
Registrován: stř 20. led 2016 11:50:42
Bydliště: Košice
Národní vlajka:
Slovakia

Re: VanVal Vapor

Příspěvekod Tempter » pát 13. led 2017 17:55:15

A este jedna varka, bonusove liquidy z akcie 1+1, ktore v prvom baliku neboli. Pani z VanVal mi uz poslali nieco v novych, vacsich flasiach :yes Su tam aj 3 nove prichute, ked otestujem, tak dopisem moje hodnotenie :)

Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
Tempter
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 614
Registrován: stř 20. led 2016 11:50:42
Bydliště: Košice
Národní vlajka:
Slovakia


Zpět na No Name

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník