• Reklama
Herní streamy na Twitch.tv a záznamy na YouTube.
 
 

Nick 2 Go-Vanilla+Tobaco HIGH (10ml/16mg)

Liquidy u kterých není znám jejich výrobce nebo zde zatím nemají vlastní subfórum.

Moderátoři: dlouhejbil, Joker, Grif, jura-p

Pravidla fóra
Pravidla fóra
Pokud zakládáte nové vlákno, kde chcete popisovat nějaký liquid, tak vždy zakládejte JEDNO VLÁKNO PRO JEDNU PŘÍCHUŤ!!!!

Nadpis vždy zadávejte ve formátu:
Příchuť od Výrobce(nebo značka)
Příklad:
Čokoláda od E-Cig technology

Pokud neznáte výrobce(prodejce Vám ho zamlčuje), tak do názvu uveďte to, jak jej označuje prodejce. V prvním příspěvku pak uveďtě zdroj tak, že umístíte odkaz na prodejce, do našeho fóra. Nikoliv odkaz na e-shop prodejce!!!!!!
Pokud zde Váš prodejce není zaregistrován, vytvořte pro něj vlákno v sekci: Jiné zajímavé weby(pouze e-kouření) a namiřte odkaz tam.


Prosíme každého autora stávajících vláken a příspěvků, které jsou mixy různých příchutí, aby postupně pro každou příchuť vytvořil samostatné vlákno. Stará vlákna budou postupně zamykána(jen ty mixy), nebudou mazána, ale nepůjde v nich nadále debatovat.

Cílem je mít pro každou příchuť a značku samostatné vlákno, aby reakce na ten který konkrétní kousek, byla vždy snadno dohledatelná.

eCF Vám tímto děkuje, že se podílíte na tvorbě ojedinělé databáze různých e-liquidů a reakcí na ně.

Nick 2 Go-Vanilla+Tobaco HIGH (10ml/16mg)

Příspěvekod karotkasredkvickou » ned 03. úno 2013 22:31:01

Odhodlal jsem si koupit také kombinaci Vanilka a Tabák, ale bohužel mi bylo prodáno kafe, místo tabáku. Tabák jsem koupil dnes a tak hodnotím:
Vanilka - High
Chuť je podobná vanilce Sky Vanila od DK, není to špatné, ale mohlo by to být sladší. Používám na míchání s tabákem (1-2 kapky na 2ml), samotné mne to moc nebaví.

Tabák - High
Jo tak toto je zvláštní. Opravdu to připomíná cigaretu, není tam chuť soletek jako u MB od DK. Připadá mi, že jsou tam dvě chutě, které jdou za sebou. Liquid je i se svými 16mg jemný narozdíl od Vanilky, který má "koule" (nevím, jak to jinak vyjádřit :D.). Takže jako denní pokouření klidně a příjemná chuť, ale večer do hospy rychle asi omrzí. Jo a zanechává v puse pachuť vzdáleně podobnou pachuti po cigaretě.
karotkasredkvickou
 

Reklama

Re: Nick 2 Go-Vanilla+Tobaco HIGH (10ml/16mg)

Příspěvekod Flickerek » pon 04. úno 2013 23:30:59

Tabák od nicka mi taktéž chutná.
na klasických 90mAh jsem bohužel začínal jakožto neznalý chtělaby to co nejvíc připomínalo cígo..cartomizéry chutí vynikající, hodně to připomíná cigaretu ale ta cena vatiček a výdrž je fakt přehnaná...60kč a vydrží to sotva jako jedna krabka.
Marně jsem hledal liquid který by se tomuto od nicka s názvem japan quality alespon trochu podobal,nejblíž je podle mého MB od DK ale asi jak která várka...to samé jsem nenašel a jsem rád že se nick s nick2go tedy skoro klasika ego a clear, pustil i do prodeje liquidlů v tekutém stavu v lahvičkách a že je chut stejná jako v cartomizérech.

Hodnocení na eGo-T2

Chuť- 9
Dým-7
hit-8
Flickerek
 

Re: Nick 2 Go-Vanilla+Tobaco HIGH (10ml/16mg)

Příspěvekod Mech37 » čtv 28. úno 2013 16:26:24

koupil jsem od Nicku Shery High chut dobra i kdyz ne mo moc vyrazna koure je dost :cool
e kourim 1 rok začínal jsem na T pak C baterie 650 mh ted Lava tube V2 Vivi nova ,Vivi mini, Clearomizér T2
Uživatelský avatar
Mech37
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 5
Registrován: sob 23. úno 2013 21:33:09
Bydliště: Olomouc
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Nick 2 Go-Vanilla+Tobaco HIGH (10ml/16mg)

Příspěvekod AtomicJohny » čtv 25. črc 2013 1:26:58

Dneska sem si na výlet zapomněl přibalit liquid, takže sem byl nucen improvizovat. V Kaufu v trafice sem koupil:

Nick2Go Tobacco Low (6mg)

Dýmí to dobře, hit spíš lehký, chuť celkem dobrá, trochu méně výrazná (třeba proti DK Silver desertu), ale není to na škodu. Po pár ml sem v tom "objevil" lehkou pachuť, ale kouřím to dál bez nějakých problémů. Jako nouzovka dobrý, ale není to žádná hitparáda :)

Přidal sem pár kapek Mandle (FA) a stalo se z toho tuze luxusní pokouření! :smoke
Obrázek
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
AtomicJohny
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 272
Registrován: čtv 31. kvě 2012 1:32:27
Bydliště: Krnov
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Nick 2 Go-Vanilla+Tobaco HIGH (10ml/16mg)

Příspěvekod gxz56 » sob 16. pro 2017 22:40:46

NICK2GO = nově NICK E-LIQUID.
Koupil jsem včera od NICK borůvku, menthol a cherry [HIGH]- dříve moje oblíbené....nyní je to prostě HNUS(slabé-nízké koncentrace příchutí,sladká , plná a ostrá chuť zcela zmizela), nekouřitelné, ani to nejde vyladit příchutěmi. Dříve jsem tuhle značku vychvaloval až do nebes. Chutnaly perfektně v CE4. Po změně legislativy asi nějak změnili recepturu liquidů. Předpokládám, že se to týká i všech ostatních liquidů NICK.
Může někdo současnou hnusnou(jalovou) chuť NICK liquidů potvrdit?
gxz56
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 3
Registrován: ned 12. úno 2017 13:35:45


Zpět na No Name

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník