• Reklama
FastTech
 
 

BAUWAY liquid - Camel (asi velbloud) 12mg

Moderátoři: dlouhejbil, Joker, Grif, jura-p

Pravidla fóra
Pravidla fóra
Pokud zakládáte nové vlákno, kde chcete popisovat nějaký liquid, tak vždy zakládejte JEDNO VLÁKNO PRO JEDNU PŘÍCHUŤ!!!!

Nadpis vždy zadávejte ve formátu:
Příchuť od Výrobce(nebo značka)
Příklad:
Čokoláda od E-Cig technology

Pokud neznáte výrobce(prodejce Vám ho zamlčuje), tak do názvu uveďte to, jak jej označuje prodejce. V prvním příspěvku pak uveďtě zdroj tak, že umístíte odkaz na prodejce, do našeho fóra. Nikoliv odkaz na e-shop prodejce!!!!!!
Pokud zde Váš prodejce není zaregistrován, vytvořte pro něj vlákno v sekci: Jiné zajímavé weby(pouze e-kouření) a namiřte odkaz tam.


Prosíme každého autora stávajících vláken a příspěvků, které jsou mixy různých příchutí, aby postupně pro každou příchuť vytvořil samostatné vlákno. Stará vlákna budou postupně zamykána(jen ty mixy), nebudou mazána, ale nepůjde v nich nadále debatovat.

Cílem je mít pro každou příchuť a značku samostatné vlákno, aby reakce na ten který konkrétní kousek, byla vždy snadno dohledatelná.

eCF Vám tímto děkuje, že se podílíte na tvorbě ojedinělé databáze různých e-liquidů a reakcí na ně.

BAUWAY liquid - Camel (asi velbloud) 12mg

Příspěvekod kubice » čtv 24. úno 2011 23:58:10

Tak jsem už vydejchal tu jahodu, a trochu properu další liquid.

Je jím 12mg Camel (BAUWAY).
Testováno na eGo - T, čerstvá baterie, ale atty jsem nečistil - jen projeto 1ml tohoto liquidu před testem

Vůně za studena: prakticky žádná.
Hit: velmi slabý
Dým: PG standard (výrazně se neodlišuje od PG liquidů) možná o něco méně, než čistý PG
Chuť: Tedy nepřipomíná ani Camelky, ale ani velblouda (naštěstí). Přímo tabákovou příchutí bych to nenazval. Spíše bych to popsal jako jemné kořeněné aroma, nevtíravé a zajímavé. Není v tom cítit žádná nepříjemná pachuť, ale není to očekávaný tabák. Jelikož je to opravdu jemné, tak se to dá kouřit celý den. Chuť je zpočátku nasládlá, ale za chvíly to nevnímáte. Trošku jako by mi připomínala jablko, ale ne vůní, spíše tou kyselinkou na jazyku (je tam místo kyseliny mléčné kyselina jablečná).
Celkovou chuť neumím k ničemu přirovnat, ale není to špatný, není to tabák a dá se to kouřit.

Celkově: Není to špatná příchuť, má ale zavádějící název. Spíše než velbloud, měla se jmenovat třeba ježek (ten mi asociuje ty jablka). Určitě si najde své místo v mé liquidotéce, ale úplnej můj favorit to nebude. Prostě bude na střídačce jako kvalifikovanej hráč. Pokud ale vyžadujete nakopnutí do plic, tak tady asi ne (jedině vdechnout i s lahvičkou).
Obrázek
Přešel jsem z M401 na eGO-A potom na eGo-T a naposled na eGo-C
eCF Praha
Uživatelský avatar
kubice
e-Dýmal
e-Dýmal
 
Příspěvky: 952
Registrován: pon 11. říj 2010 19:06:57
Bydliště: Praha
Národní vlajka:
Antigua & Barbuda
Nejvyšší skóra: 1

Reklama

Zpět na BAUWAY

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník