• Reklama
 
 

Black Label 5 od ENjuice

Moderátoři: dlouhejbil, Joker, Grif, jura-p

Pravidla fóra
Pravidla fóra
Pokud zakládáte nové vlákno, kde chcete popisovat nějaký liquid, tak vždy zakládejte JEDNO VLÁKNO PRO JEDNU PŘÍCHUŤ!!!!

Nadpis vždy zadávejte ve formátu:
Příchuť od Výrobce(nebo značka)
Příklad:
Čokoláda od E-Cig technology

Pokud neznáte výrobce(prodejce Vám ho zamlčuje), tak do názvu uveďte to, jak jej označuje prodejce. V prvním příspěvku pak uveďtě zdroj tak, že umístíte odkaz na prodejce, do našeho fóra. Nikoliv odkaz na e-shop prodejce!!!!!!
Pokud zde Váš prodejce není zaregistrován, vytvořte pro něj vlákno v sekci: Jiné zajímavé weby(pouze e-kouření) a namiřte odkaz tam.


Prosíme každého autora stávajících vláken a příspěvků, které jsou mixy různých příchutí, aby postupně pro každou příchuť vytvořil samostatné vlákno. Stará vlákna budou postupně zamykána(jen ty mixy), nebudou mazána, ale nepůjde v nich nadále debatovat.

Cílem je mít pro každou příchuť a značku samostatné vlákno, aby reakce na ten který konkrétní kousek, byla vždy snadno dohledatelná.

eCF Vám tímto děkuje, že se podílíte na tvorbě ojedinělé databáze různých e-liquidů a reakcí na ně.

Black Label 5 od ENjuice

Příspěvekod pavian » sob 19. lis 2011 16:05:05

rad by som poznal nazory ostatnych na tento roztok...totiz osobne mam z neho zmiesane pocity...zpociatku mi docela chutil...ked som prvy krat otvoril lahvicku, omamila ma neskutocne prenikava a chutna vona...mal som co robit aby som obsah tej flasky nevypil...vona dymu tiez perfektna...po kratkom case fajcenia mi na BL5 zacalo nieco vadit...nedokazem to presne popisat...totiz aromu ma fajnu, je to urcite jeden z tych liquidov, ktore ani rychlo neomrzia, ani nemaju pachut parfemu, ale nemozem si pomoct, citim v nom nieco falosne, je ako puding uvareny z vody...proste, ked to cudite nemate uz v ustach pocit niecoho tak vydatneho a chutneho ako je v tej arome...
Takze tuto "mnamku" pouzivam dlhsiu dobu uz len ako dochucovadlo k menej vyraznym liquidom...stacia 2-3 kvapky na 1ml. Pri tomto mnozstve zarucene prerazi vacsinu jemnejsich tabakovych prichuti...no zialbohu aj potom je stale "vodova" prichut patrna...

a propo...imho
hit 6/10,
vona 10/10
dymivost 10/10 vzhladom na to, ze je BL5 viacmenej na baze PG
chut ?/10
Uživatelský avatar
pavian
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 21
Registrován: stř 13. črc 2011 16:19:30

Reklama

FastTech

Re: Black Label 5 od ENjuice

Příspěvekod Tomsoft » sob 19. lis 2011 16:16:24

Tak to já jsem měl a mám opačná názor... když jsem ho poprvé ochutnal, tak jsem si říkal... no, dobrý, ale furt se to hulit nedá, jen sem tam. Pak jsem ho odložil a za týden zkusil znovu. Mnohem lepší chuť a to ne z důvodu že se odležel, ale prostě mi chutnal více než před tím.
Tabák Burley, který obsahuje jsem si zrovna teď namíchal a mlaskám blahem.
Originál obsahuje ještě i nějakou tu kapku karamele.
Black Label 5 je pro mě osobně hodně dobrý liquid. Základ je ten Burley, ale jak teď zkouším míchat sám, tak zjišťuju, že třeba Burley od Inavera je úplně jiný, než Burley od FA. Ten od FA mi více připadá jako
ten originál Black Label 5. Ten Burley od Inavera si teď kapu a je jen tak čistý (4 kapky na 5ml - možná bych ještě snesl kapku navíc) ale to je asi už do jiného tématu.
Takže za mě má Black Label 5 :yes
Zkoušel jsem i jiné od ENjuice, ale tenhle je nejlepší.
Můj názor.
Tomsoft
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 299
Registrován: ned 18. zář 2011 15:41:37


Zpět na ENjuice

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník