• Reklama
Herní streamy na Twitch.tv a záznamy na YouTube.
 
 

RY-4 Manta od Hangsen

Moderátoři: dlouhejbil, Joker, Grif, jura-p

Pravidla fóra
Pravidla fóra
Pokud zakládáte nové vlákno, kde chcete popisovat nějaký liquid, tak vždy zakládejte JEDNO VLÁKNO PRO JEDNU PŘÍCHUŤ!!!!

Nadpis vždy zadávejte ve formátu:
Příchuť od Výrobce(nebo značka)
Příklad:
Čokoláda od E-Cig technology

Pokud neznáte výrobce(prodejce Vám ho zamlčuje), tak do názvu uveďte to, jak jej označuje prodejce. V prvním příspěvku pak uveďtě zdroj tak, že umístíte odkaz na prodejce, do našeho fóra. Nikoliv odkaz na e-shop prodejce!!!!!!
Pokud zde Váš prodejce není zaregistrován, vytvořte pro něj vlákno v sekci: Jiné zajímavé weby(pouze e-kouření) a namiřte odkaz tam.


Prosíme každého autora stávajících vláken a příspěvků, které jsou mixy různých příchutí, aby postupně pro každou příchuť vytvořil samostatné vlákno. Stará vlákna budou postupně zamykána(jen ty mixy), nebudou mazána, ale nepůjde v nich nadále debatovat.

Cílem je mít pro každou příchuť a značku samostatné vlákno, aby reakce na ten který konkrétní kousek, byla vždy snadno dohledatelná.

eCF Vám tímto děkuje, že se podílíte na tvorbě ojedinělé databáze různých e-liquidů a reakcí na ně.

RY-4 Manta od Hangsen

Příspěvekod mirda.mrakomor » čtv 29. zář 2011 17:41:17

Tento liquid bafám více než týden. Byl bych nerad, abych někoho odradil přílišnou chválou, ale z mého pohledu je prostě skvostný :yes . Velice rychle poskočil na přední místa mých preferencí, pokud ne na to nejvyšší. Výborná jemně tabáková chuť s výrazným aroma. Již jsem někde zmínil, že to aroma je opravdu výrazné, ale ne nepříjemné. Velice dlouho se drží v prostoru. V prvních chvilkách jsem zažíval totální Déjá vu a vzpomínal, kde a kdy, jsem tuto vůni zažil. Domnívám se, že takto vonělo nějaké pyro a to v letech cca 1967-75. Nemohu si vzpomenout :nerd , třeba mně někdo dříve narozený připomene.Tedy mé shrnutí RY-4 Manta 30ml, 12mg., chuť 10, dým 10, TH 9 / eGo, klasik atty 510, PTB / Echomizér- zde bych ubral na TH, tedy 8 / Mé subjektivní hodnocení- skvělý liquid :yes . Mirda :hi
Naposledy upravil Rumlik dne úte 25. říj 2011 23:05:41, celkově upraveno 1
Důvod: Upraven nadpis
Joye eGo a jeho variace + passtrough +USB VV, eGo UPGRADE Bat/Mod, LT-Chrom Lambo 4.0, Clear Echomizer a jeho variace, Vivi Nova, Ismoka BBC Mega
Oblíbený liquid- RY-4, DK- TAB, Dunhill, /Dekang / Cuba Cigar, Turkish /Ritchy/
eCF - Praha
mirda.mrakomor
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 171
Registrován: pát 22. led 2010 9:36:04
Bydliště: Praha
Národní vlajka:
Czech Republic

Reklama

FastTech

Re: RY-4 od Manta

Příspěvekod kubice » čtv 29. zář 2011 20:05:53

K chvále se připojuji, je to chuť RY4 stejná (stejně dobrá), jako od DK, ale v suprové lahvičce s úzkým kapátkem, co se vleze do dírky Tanku eGo.
Chuť je tabákovo-lehce-karamelózní, HIT a dým jako u DK, dým možná lehce mohutnější (mám takový dojem).
Jelikož po roce e-hulení 18mg přecházím na 11-16mg, tato síla 12mg se mi teďka hodí.
Takže za mně :yes
Obrázek
Přešel jsem z M401 na eGO-A potom na eGo-T a naposled na eGo-C
eCF Praha
Uživatelský avatar
kubice
e-Dýmal
e-Dýmal
 
Příspěvky: 952
Registrován: pon 11. říj 2010 19:06:57
Bydliště: Praha
Národní vlajka:
Antigua & Barbuda
Nejvyšší skóra: 1

Re: RY-4 od Manta

Příspěvekod Jirka Krokodýl » pon 03. říj 2011 23:17:43

Zítra mi dorazí , tak jsem na něj zvědav.
Kouřím eGo-W, eGo-T, Echo a začínám experimentovat s kapáním na klasickou 510-ku
Obrázek
Uživatelský avatar
Jirka Krokodýl
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 147
Registrován: pon 29. srp 2011 15:34:37
Bydliště: Porta Bohemica
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: RY-4 od Manta

Příspěvekod Jirka Krokodýl » stř 05. říj 2011 0:33:58

Dnes dorazila další zásilka, včetně RY4 ale 18 mg/nechal jsem se zlákat zdejšími ohlasy/. První pocit očicháním liquidu mě docela vyděsil, dlouho jsem přemýšlel co mi to připomíná a přišel jsem na to ... zeleninový bujon /divné ale je to tak/. Celkem s obavami jsem ho nakapal, ještě s plným nosem sušené zeleniny, a první pocity nic moc. Odložil jsme ho a vrátil se k němu po několika hodinách s předsevzetím "kouřit a potom teprve čuchat" a už je to mnohem lepší. Opravdu je to plná tabáková chuť, ale ať dělám co dělám stále mám na patře tu jemnou pachuť zeleninového extrudátu, ale tady už asi pracuje mozek se svou zašitou pamětí. Odložím na pár dnů a zkusím se k němu vrátit.

P.S. Pokud to bude stejné postoupím i se slevou 30ml /minus cca 2ml/ někomu komu šmakuje.
Kouřím eGo-W, eGo-T, Echo a začínám experimentovat s kapáním na klasickou 510-ku
Obrázek
Uživatelský avatar
Jirka Krokodýl
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 147
Registrován: pon 29. srp 2011 15:34:37
Bydliště: Porta Bohemica
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: RY-4 Manta od Hangsen

Příspěvekod 6six6 » čtv 26. led 2012 0:57:22

RY4 mi dorazil v pondělí, byl jsem natěšen, nakapal, nalil počkal a těšil se na překvapení, bylo.
Něco tak nepředstavitelně hnusné jsem ještě nekouřil a to podotýkám, že vykouřím i kozí bobky, ale tuhle nesmyslnou směs karamelu a popkornu, no nevím.
V každém případě po půl dni zkoušení to skončilo v koši i s atomizerem.
Celkově přišly 4 příchutě a všechno to bylo jak nevaprané ponožky a následovalo to slavný ry4.
Nevím jestli měli soudruzi v číně slabší den ,ale jakákoliv noname je lepší než to co přišlo od hangsenu v poslední dodávce.
6six6
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 2
Registrován: čtv 26. led 2012 0:51:13

Re: RY-4 Manta od Hangsen

Příspěvekod e-Hana » čtv 26. led 2012 4:11:04

No nějak nechápu to žes to vyhodil, :angel :D to nevíš, že se to za pár dní může úplně otočit a chutnat ti to může?
Navíc existuje přeci možnost to vzít na nějaký srazík a pokud to i pak víc lidem nebude chutnat , pak ano,
ale někdo by si možná naopak pochutnal nebo to příště zkus nabídnout v Tržnici ?? :chuckle
To že to tobě připadá nekouřitelné, neznamená že druhému to taky nebude chutnat a naopak.
Mě se třeba zrovna u Manty tohle ještě nestalo, většina se mi zdá dobrá..možná na pár vyjímek, ale že by byly až tak strašné to tedy říct nemůžu.
A zrovna RY4 je pro mě jedna z nejpovedenějších příchutí u Manty.. :D Právě ta popkornově- caramelově-tabáková chut je moje oblíbená a honem jsem jí šla vykoušet, no já nevím co ti na tom nechutná, mě přijde naopak moooc dobrá :angel :D :D
iStick Trim a CUBOID PRO + Digiflavor Siren 22
Aktuálně probíhající testy a recenze na eCF

Vapers Talk
eCF Ústí n.L. Obrázek
Obrázek
Chovejte se k druhým slušně, pak máte i právo trvat na tom, aby se i oni chovali slušně k vám.
Uživatelský avatar
e-Hana
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 11599
Registrován: úte 05. led 2010 21:23:09
Bydliště: Ústí nad Labem
Národní vlajka:
Czech Republic
Nejvyšší skóra: 1

Re: RY-4 Manta od Hangsen

Příspěvekod meibo » pát 27. led 2012 15:18:09

Tak mi dnes taky přišlo RY4 od nich.Barva se mi sice nezdála,taková až moc světlá,jen lehounce nažloutlá.no i tak sem naplnil a ............... moooooooc mě to zklamalo.Tabákovou chut tam teda vůbec necítím a nevím k čemu tu chut přirovnat.kouřím RY4 od Bauway a to je úplně něco jinýho.Tomu říkám tabáková příchut.Nevím jestli to je fakt nepovedená várka,ale tomuhle se už obloukem vyhnu.a ani nevím jestli budu zkoušet od nich něco jinýho.hodně mě to mrzí,protože cenově to bylo dobrý.ach jo.no zkusím to nechat uležet,ale myslím si že se to nezlepší.jedině tak něco přikápnout.
meibo
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 7
Registrován: úte 10. led 2012 1:24:37

Re: RY-4 Manta od Hangsen

Příspěvekod egoista » pát 27. led 2012 15:39:13

Já už si kategorické odsudky zakázal. Dokonce i "Letní Nástupiště No.1" alias "Lízaný perón" se po čase stal chutnou substancí, a to je co říci :)
Nehledě k tomu, že ta proměna chuti v čase a prostoru skutečně existuje. Já například, jsem měl dříve chutě na mladá děvčata a dneska na ně pohlédnu též se zalíbením. Včera jsem půjčil na týden e-cigaretu kamarádovi, chce si vyzkoušet, jestli do toho má jít. Náplní různých příchutí (komerční i domácí mix) jsem před něj postavil cirka 15. A on si vybral právě takovou, kterou já ponechávám pro strýčka příhodu :) Když jsem mu začal podsouvat to co mi chutná nejvíce, nepochodil jsem :) Jářku, tak to chodí :)
egoista
 

Re: RY-4 Manta od Hangsen

Příspěvekod meibo » pát 27. led 2012 20:36:49

Je mi jasný,že každýmu všechno chutná jinak.no ted večer sem to zkusil znovu :smoke: a už to není tak hrozné jak ráno.třeba to chce opravdu čas.ale rozhodně to nevyhodím jak kolega nahoře.zas tak hrozny,aby se to nedalo kouřit to nejni.už tam někde v zadu je i nádech toho tabáku :D
meibo
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 7
Registrován: úte 10. led 2012 1:24:37

Re: RY-4 Manta od Hangsen

Příspěvekod egoista » pát 27. led 2012 20:43:55

:yes ..
trochu OT, ale ještě poradím.. některé komerční liquidy, i když já si myslím, že zrovna manty k nim nepatří, jsou k nečichání a většinou k neinhalování. ALE po celkem dlouhé době jsou z nich velmi chutné náplně. Jenom si ponechávají divné aroma. Tak k tomu furt nečuchej :)
egoista
 

Re: RY-4 Manta od Hangsen

Příspěvekod meibo » pát 27. led 2012 22:52:04

já k nim nečichám.a jak je možný že po čase je jejich chut lepší?
meibo
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 7
Registrován: úte 10. led 2012 1:24:37

Re: RY-4 Manta od Hangsen

Příspěvekod Rreno » pát 27. led 2012 22:53:57

za mě ry4 taky zatím nic moc.Ale namíchl sem to s lucky strike a trochu karamelu a dá se uvidíme časem.....
eVic VTC mini+Steamboy Storm Rider 2.3, Pikolik IVANT+istick TC
Uživatelský avatar
Rreno
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 154
Registrován: stř 11. led 2012 21:39:52
Bydliště: Jablonec nad Nisou
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: RY-4 Manta od Hangsen

Příspěvekod MartasMPx » pon 06. úno 2012 2:41:01

Právě jsem na stránkách liquid objednal,věřím že je vše jak popisuješ a budu spokojený,ostatně můj podpis mluví za vše...od zn. manta mám camelů a dunhill a jsou vynikající,silné (těch 18mg je pro mě až až musím tahat jen mírně),výrazně aromatické a 99kč za e-shop nákup 10ml lahvička-18mg je skělá cena,mě by mohla ta flaštička vydržet snad i 10-14 dní,paráda.
Až bude doma podělíom se o své zkušenosti s ním.

6six6
Hele k tvé kritice (nic ve zlém prosím :) ),je možné že jsi chytil špatnou várku čemuž ale nevěřím,nebo ti prostě nesednul,i takjový případ může nastat,já věřím že budu spokojený,dvgě příchutě této firmy má a obě jsou skvělé naopak u některých dekangu je chuť horší,ne tak plná jako zde a ne tak aromatická..srovnej- ochutnej CAMEL v podání hangsenu a pak dekangu,popchopíš o čem píši...ten první je o tolik lepší až jsem toomu nevěřil.
MartasMPx
 

Re: RY-4 Manta od Hangsen

Příspěvekod meibo » pát 10. úno 2012 1:20:13

to nemusela být špatná várka,ale prostě má chutový buňky jinak naladěný než na mantu,no.já ted po týdnu zas zkouším :smoke: ten RY4 od nich,ale prostě žádná změna.furt je to nedobrý tak jak předtím.ale když to zředím s RY4 od jinýho výrobce,tak se to kouřit dá.určitě to nehodím do koše,budu to zkoušet mixnout i s něčím jiným.zkouřím to tak jak tak.já za sebe vím,že už si to nikdy nekoupím.ale někdo má chut jinou a já mu přeju at mu chutná. :hi
meibo
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 7
Registrován: úte 10. led 2012 1:24:37

Re: RY-4 Manta od Hangsen

Příspěvekod MartasMPx » ned 25. bře 2012 15:18:01

Mě tedy RY4 od hangsenu moc chutná.
MartasMPx
 

Další

Zpět na Hangsen

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník