• Reklama
 
 

Gold&Silver Manta od Hangsen

Moderátoři: dlouhejbil, Joker, Grif, jura-p

Pravidla fóra
Pravidla fóra
Pokud zakládáte nové vlákno, kde chcete popisovat nějaký liquid, tak vždy zakládejte JEDNO VLÁKNO PRO JEDNU PŘÍCHUŤ!!!!

Nadpis vždy zadávejte ve formátu:
Příchuť od Výrobce(nebo značka)
Příklad:
Čokoláda od E-Cig technology

Pokud neznáte výrobce(prodejce Vám ho zamlčuje), tak do názvu uveďte to, jak jej označuje prodejce. V prvním příspěvku pak uveďtě zdroj tak, že umístíte odkaz na prodejce, do našeho fóra. Nikoliv odkaz na e-shop prodejce!!!!!!
Pokud zde Váš prodejce není zaregistrován, vytvořte pro něj vlákno v sekci: Jiné zajímavé weby(pouze e-kouření) a namiřte odkaz tam.


Prosíme každého autora stávajících vláken a příspěvků, které jsou mixy různých příchutí, aby postupně pro každou příchuť vytvořil samostatné vlákno. Stará vlákna budou postupně zamykána(jen ty mixy), nebudou mazána, ale nepůjde v nich nadále debatovat.

Cílem je mít pro každou příchuť a značku samostatné vlákno, aby reakce na ten který konkrétní kousek, byla vždy snadno dohledatelná.

eCF Vám tímto děkuje, že se podílíte na tvorbě ojedinělé databáze různých e-liquidů a reakcí na ně.

Gold&Silver Manta od Hangsen

Příspěvekod Fido » stř 21. zář 2011 21:57:23

Obrázek

Tabákový liquid, který si v této příchuti ale od Dekangu všichni velmi pochvalují. Bohužel nemohu porovnat.

Liquid má nažloutlou barvu, vůně po rozetření mezi prsty je napoprvé trochu zvláštní, jako s kapkou alkoholu. Po chvili se změní na tabákovou.
Vůně dýmu je stejná, chuť je tabáková, spíše vůně surového tabáku. Je to docela příjemné. Hit nevelký, spíš jde o jemnější liquid. Napoprvé mě nezaujal ale po chvilce kouření mi zachutnal.
Dýmavost ohromná. Dýmá to mnohem víc než jakýkoliv liquid, který jsem kdy měl a než jakýkoliv z těch, které mám. Pokud mohu trochu srovnat tak tento liquid na normálním atomizéru dýmá stejně nebo víc jako jakýkoliv jiný na LR atomizéru. Pokud se žhavení hodně přežene, objeví se trochu spálená chuť ale to se děje u každého liquidu.
Jedná se o směsný liquid PG, VG a PEG. Poměr jednotlivých složek mi zůstal utajen.
Díky obrovské dýmavosti liquid docela rychle ubývá. Není divu ten kouř se z něčeho brát musí. Takže s tímhle liquidem počítejte s o dost větší spotřebou (skoro dvojnásobnou).
Uživatelský avatar
Fido
e-Sentinel
e-Sentinel
 
Příspěvky: 1972
Registrován: stř 14. dub 2010 14:47:18
Bydliště: Praha
Národní vlajka:
Czech Republic

Reklama

Herní streamy na Twitch.tv a záznamy na YouTube.

Re: Gold&Silver Manta od Hangsen

Příspěvekod kozelos » čtv 06. říj 2011 18:47:02

take jsem zakoupil na zaklade teto recenze a jsem zklaman. chut je fajn, jemna, prijemna, ale ma takovou ovocnou dochut, coz od tabakoveho liquidu neocekavam. Navic hit neni ani tak hit, jako spis paleni:(
pomalu, ale jiste se ze me stava kutil
Uživatelský avatar
kozelos
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 138
Registrován: čtv 17. úno 2011 15:21:55
Bydliště: Praha
Národní vlajka:
Nepal

Re: Gold&Silver Manta od Hangsen

Příspěvekod alpakos » čtv 20. říj 2011 22:10:05

Také už ho mám a testuji. V eGo a s cartomizerem.Zatím jsem v ničem jiném nezkoušela.
Chuť jemná,tabáková,na rozdíl od jiných necítím ani žádné škrábání,či dráždění v krku.Dýmí dost a já v něm ovocnou příchuť nepozoruji :shake Ani zatím nijak větší spotřebu,než s jinými liquidy . A velice chutný je i s pár kapkami cappuccina :)
kouřím eGO Quick,eGO elegant,teď nejoblíbenější liquidy MANTA a používám už výhradně cartomizery
Uživatelský avatar
alpakos
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 172
Registrován: sob 05. úno 2011 1:18:14
Bydliště: Mladá Boleslav
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Gold&Silver Manta od Hangsen

Příspěvekod Articless » pon 19. lis 2012 14:46:37

Dnes jsem si tento liquid pořídil a absolutně mi nesedla jeho chuť a vůně. Musel jsem si odpoledne hned zaběhnout pro turka od Liqua, protože pro mě je to absolutně nekouřitelné. Pachuť, kterou vydává, cítím v ústech ještě teď! Za mě určitě palec dolů, už nikdy víc. Doufám že se ho někdy zbavím. I když je můj pocit z něj zřejmě subjektivní, dával jsem to očichat lidem v mém okolí (i nekuřákům) a ti mi přitakali, že to opravdu nepěkně smrdí. Možná špatný kus? Koupil jsem si 10 ml s 18 mg nikotinu.

// edit. Tak po nějaké době jsem se odhodlal znovu tento liquid ochutnat. Z počátku jsem měl pořád nepříjemný pocit že mi to smrdí, ale pak mi to začalo chutnat jinak a minimálně mi už to aroma tak nevadí. Oblíbený liquid to pro mě určitě nebude, ale s tím "nekouřitelné" jsem se možná trochu unáhlil. Doporučuji před koupí čichnout k lahvičce, manta ty malé 10ml prý nemá zapečetěné (aspoň podle mého prodejce), a podle toho usoudit, zda vám to bude vonět nebo ne. Věřím, že si své fanoušky najde.

Chuť 5/10 (velice subjektivní hodnocení :D)
Dým 7/10
Hit 6/10
DL: Smoant Cylon TC + GEEKVAPE AMMIT RTA DUAL COIL/ADVKEN MAD HATTER 24 RDTA
MTL: Eleaf iStick Pico 25 + DigiFlavor Siren V2 24mm/ASPIRE NAUTILUS 2

Obrázek
Uživatelský avatar
Articless
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 10
Registrován: sob 17. lis 2012 15:52:08
Bydliště: Ostrava


Zpět na Hangsen

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník