• Reklama
 
 

Red Oriental Tobacco Liqua od RITCHY

Moderátoři: dlouhejbil, Joker, Grif, jura-p

Pravidla fóra
Pravidla fóra
Pokud zakládáte nové vlákno, kde chcete popisovat nějaký liquid, tak vždy zakládejte JEDNO VLÁKNO PRO JEDNU PŘÍCHUŤ!!!!

Nadpis vždy zadávejte ve formátu:
Příchuť od Výrobce(nebo značka)
Příklad:
Čokoláda od E-Cig technology

Pokud neznáte výrobce(prodejce Vám ho zamlčuje), tak do názvu uveďte to, jak jej označuje prodejce. V prvním příspěvku pak uveďtě zdroj tak, že umístíte odkaz na prodejce, do našeho fóra. Nikoliv odkaz na e-shop prodejce!!!!!!
Pokud zde Váš prodejce není zaregistrován, vytvořte pro něj vlákno v sekci: Jiné zajímavé weby(pouze e-kouření) a namiřte odkaz tam.


Prosíme každého autora stávajících vláken a příspěvků, které jsou mixy různých příchutí, aby postupně pro každou příchuť vytvořil samostatné vlákno. Stará vlákna budou postupně zamykána(jen ty mixy), nebudou mazána, ale nepůjde v nich nadále debatovat.

Cílem je mít pro každou příchuť a značku samostatné vlákno, aby reakce na ten který konkrétní kousek, byla vždy snadno dohledatelná.

eCF Vám tímto děkuje, že se podílíte na tvorbě ojedinělé databáze různých e-liquidů a reakcí na ně.

Red Oriental Tobacco Liqua od RITCHY

Příspěvekod Tergan » pát 23. led 2015 20:11:41

Ze zvědavosti a po částečném zklamání z Two Apples jsem si dneska koupil tuhle novinku. No, musím říct, že mi teda nejede absolutně. Čekal jsem nějaký výrazný orientální tabák, něco jako Mild Kretek, ale to se tedy absolutně nekoná. Tu chuť ořechu a koření, co je udávaná, tak já tedy absolutně necítím, ta chuť je pro mě nějaká absolutně mdlá, nevýrazná, neznámá, nedobrá. O nějakém koření opravdu nemůže být řeč, snad leda tak o nějakém, které leželo roky na vzduchu a slunci. Za mě tedy propadák z novinek, co jsem zatím zkusil. Zkusil jsem smíchat pár kapek s Malinou od FA a ani to nešmakovalo, ani v kombinaci s Maxx Blendem nebo Gold Ducatem. Zkoušel jsem i další liquidy co mám namíchané a k ničemu se to nehodí a samotné je to pro mě někouřitelné. Takže lahvička letí někam naspod šuplíku, případně ji později někomu udám, pokud nebude chutnat ani po uležení, o čemž tedy pochybuji.

Hodnocení nechám na každém, ale chuťově za 1/10 protože to má chuť alespoň nějakou a není to čistá báze, hit a kouř ať si každý zhodnotí podle použitého hardwaru.
Obrázek
Tergan
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 186
Registrován: stř 11. zář 2013 18:00:06
Národní vlajka:
Czech Republic

Reklama

FastTech

Re: Red Oriental Tobacco Liqua od RITCHY

Příspěvekod Dietrich » sob 31. led 2015 21:19:26

Mild Kretek je výborný, tak jsem chtěl ochutnat podobnou příchuť. Vůbec se to nedá kouřit, moc nasládlá nechutná chuť a žádná stopa inzerovaného koření. Bylo mně líto vyhodit 99Kč to koše, tak jsem přidal pár kapek mentholového tabáku a už je to kouřitelné
Uživatelský avatar
Dietrich
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 2
Registrován: sob 24. led 2015 17:24:13
Bydliště: Hradec Králové
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Red Oriental Tobacco Liqua od RITCHY

Příspěvekod Rychart » pát 01. kvě 2015 20:02:42

Chtěl jsem něco podobného Turkish tobacco a to se mi tímto rozhodně nepovedlo. Hnus.

[ Post made via iPhone ] Obrázek
Poslední cigareta padla 17.3.2015 a od té doby nekouřím, ale pouze inhaluji :)
Od 15.9. 2016 nepoužívám nikotin.
Uživatelský avatar
Rychart
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 308
Registrován: stř 01. dub 2015 10:31:53
Bydliště: Praha
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Red Oriental Tobacco Liqua od RITCHY

Příspěvekod mp3comanche » pát 12. čer 2015 22:23:49

No vidíte, a pro mne je to jedna z mála chutí, kterou dokážu tahat celý den. Po tabáku to moc nechutná (občas si přidám pro zdrsnění např. RY4 nebo Traditional Tobacco od stejného výrobce), je to slaďoučký, ale nějaké koření, které s tím sladkým jde dokupy, tam je. Miluju ho :-)
mp3comanche
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 11
Registrován: stř 08. dub 2015 20:12:45

Re: Red Oriental Tobacco Liqua od RITCHY

Příspěvekod Rychart » pát 12. čer 2015 23:25:52

Klidně daruju, mám načatých 10ml a může tam být tak 9. Koncentrace nikotinu 12mg/ml

[ Post made via iPhone ] Obrázek
Poslední cigareta padla 17.3.2015 a od té doby nekouřím, ale pouze inhaluji :)
Od 15.9. 2016 nepoužívám nikotin.
Uživatelský avatar
Rychart
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 308
Registrován: stř 01. dub 2015 10:31:53
Bydliště: Praha
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Red Oriental Tobacco Liqua od RITCHY

Příspěvekod Muroň » sob 22. dub 2017 11:53:02

Dnes jsem ho poprvé vyzkoušel, protože mi milovaná žena přinesla 5x30ml lahviček od Liqua vesměs 18 mg, kterým prochází expirace a nestihnou je kvůli TPD doprodat. Budu je přimíchávat do míchanic podobných příchutí (RY4, Virginia...) jako nikotinovou ochucenou bázi. Nicméně Oriental Red jsem nikdy předtím neměl, navíc je "jen" 12mg, tak jsem zprovoznil CE4 a ochutnal to. Není to vůbec zlé, trochu mi to připomíná nasládlý Monkey Business od Imperie, jen místo meruňky tam je něco červeného orientálního. Nebudu ho ředit a bude sloužit pro dorovnávání hladiny nikotinu v krvi v těžkých časech.
X-Pro,G-Priv,AL85,IPVD3S,Vesta,V-IT,EvicyVTCmini,VTwo,CuboidMini,Pico75,Squeeze1a2,Baby,iPower80,HCigarVT75,iJoyCpt,AspireCF,LuxoticBF,StentorianRAM/ DvarwyMTL,Kayfuny5,Prime,V3mini,Lite'19,BYKAV8,TFGTR,DS2K16,AromacRDTAV2,OBSAce,Crius,Engine,Cheetah,ProfileUnity,Recurve,OdeonV2,FodiF2,Merlin,Siren1+2,Fuji,DropSolo,Etna,TFV8,Manta,LimitlessCE,SquapeXRDA,Entheon,NarCa,WaspNano,HakuPh,GalaxiesRDA
Uživatelský avatar
Muroň
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 435
Registrován: stř 18. lis 2015 13:46:47
Bydliště: Praha
Národní vlajka:
Czech Republic


Zpět na Ritchy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník