• Reklama
FastTech
 
 

Bright Tobacco od Ritchy

Moderátoři: dlouhejbil, Joker, Grif, jura-p

Pravidla fóra
Pravidla fóra
Pokud zakládáte nové vlákno, kde chcete popisovat nějaký liquid, tak vždy zakládejte JEDNO VLÁKNO PRO JEDNU PŘÍCHUŤ!!!!

Nadpis vždy zadávejte ve formátu:
Příchuť od Výrobce(nebo značka)
Příklad:
Čokoláda od E-Cig technology

Pokud neznáte výrobce(prodejce Vám ho zamlčuje), tak do názvu uveďte to, jak jej označuje prodejce. V prvním příspěvku pak uveďtě zdroj tak, že umístíte odkaz na prodejce, do našeho fóra. Nikoliv odkaz na e-shop prodejce!!!!!!
Pokud zde Váš prodejce není zaregistrován, vytvořte pro něj vlákno v sekci: Jiné zajímavé weby(pouze e-kouření) a namiřte odkaz tam.


Prosíme každého autora stávajících vláken a příspěvků, které jsou mixy různých příchutí, aby postupně pro každou příchuť vytvořil samostatné vlákno. Stará vlákna budou postupně zamykána(jen ty mixy), nebudou mazána, ale nepůjde v nich nadále debatovat.

Cílem je mít pro každou příchuť a značku samostatné vlákno, aby reakce na ten který konkrétní kousek, byla vždy snadno dohledatelná.

eCF Vám tímto děkuje, že se podílíte na tvorbě ojedinělé databáze různých e-liquidů a reakcí na ně.

Bright Tobacco od Ritchy

Příspěvekod Fido » ned 23. říj 2011 11:17:39

Lehce nažloutlý (jde spíš o nádech) liquid.
Po rozetření mezi prsty se objeví vůně tabáku. Tentokrát ne tak výrazná ale zřetelná. Vůně dýmu je podobná ale mnohem výraznější. Objeví se v ní i mírně nasládlá vůně. Chuť je stejná, tabáková, nepatrně nasládlá a jemná. Tentokrát si moc netroufám tuto vůni přirovnat k nějakému konkrétnímu tabáku. Je to něco mezi vůní čerstvého dýmkového tabáku a čerstvě rozbalenými cigaretami. Opět jde ale o chutný liquid.
Dýmavost je tentokrát o něco slabší než u předchozích ale pořád je dobrá. Řadím na průměr.
V místnosti je cítit jen slabě a vůně brzy zmizí.
V ústech taktéž je chvíli slab cítit a také brzy zmizí.
Uživatelský avatar
Fido
e-Sentinel
e-Sentinel
 
Příspěvky: 1972
Registrován: stř 14. dub 2010 14:47:18
Bydliště: Praha
Národní vlajka:
Czech Republic

Reklama

Herní streamy na Twitch.tv a záznamy na YouTube.

Re: Bright Tobacco od Ritchy

Příspěvekod e-Hana » ned 23. říj 2011 14:58:43

Tentokrát se přidám, naprostý souhlas. :D :yes Mě celkem chutná.. :) není tak silný.. :mrk
iStick Trim a CUBOID PRO + Digiflavor Siren 22
Aktuálně probíhající testy a recenze na eCF

Vapers Talk
eCF Ústí n.L. Obrázek
Obrázek
Chovejte se k druhým slušně, pak máte i právo trvat na tom, aby se i oni chovali slušně k vám.
Uživatelský avatar
e-Hana
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 11599
Registrován: úte 05. led 2010 21:23:09
Bydliště: Ústí nad Labem
Národní vlajka:
Czech Republic
Nejvyšší skóra: 1

Re: Bright Tobacco od Ritchy

Příspěvekod Rumlik » ned 23. říj 2011 19:21:22

Tak mě tento liquid nechutná. Cítím z něho hodně umělé aroma, ale ne jako plast, ale jako parfém. Opravdu mi to nesedí, ale věřím, že dosti lidem bude naopak chutnat.

Zdroj: viewforum.php?f=58

Chuť - 4
Dým - 8
Hit - 9

Obrázek
GeekVape Aegis X + Digiflavor Siren V2 24mm|Wotofo Profile RDA.
Herní streamy na Twitch.tv

eCF Ústí nad Labem
Obrázek
Užívání drog (včetně nikotinu) nesmí být člověku koníčkem.
Uživatelský avatar
Rumlik
Administrátor
Administrátor
Temelín
Temelín
 
Příspěvky: 2284
Registrován: pon 04. led 2010 23:40:47
Bydliště: Ústí nad Labem
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Bright Tobacco od Ritchy

Příspěvekod luc.mezul » pát 30. pro 2011 11:23:54

Mám 0 mg a nechutná, takové nevýrazné nic
Riva-T bílá, 900 mAh, manuál baterie
e-liquidy kupované: Liqua Cherry 6 mg, Premium Banana and Chocolate 6 mg, Dunhill DK 18 mg, Apple DK 18 mg a mnoho dalších
e-liquidy mixované: Ručoko 12 mg, Virginia+Black Cherry 12 mg (od pechu)
nejoblíbenější Ken Menthol 18 mg od E-CIG na vatičce v Joy 510

eCF Brno (Štatl)

Obrázek
luc.mezul
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 231
Registrován: sob 26. lis 2011 14:51:08
Bydliště: Brno-venkov

Re: Bright Tobacco od Ritchy

Příspěvekod petthall » pát 30. pro 2011 13:42:51

mám 18mg a chutná mi..docela hodně
petthall
e-Sentinel
e-Sentinel
 
Příspěvky: 1673
Registrován: čtv 29. zář 2011 0:08:26

Re: Bright Tobacco od Ritchy

Příspěvekod radrad » čtv 02. úno 2012 19:39:13

Pro mě nejlepší e-liquid jaký jsem zatím měl. Všeobecně jsou podle mě Liqua nejlepší a kvalitní. Jsou čiré, ( nebo málo zabarvené ) , bez pachutí při dlouhém kouření a hlavně mi oproti jiným minimálně "škodí" cartomizéru na ego-w. - tzn. minimálně se mi zanáší...
Hodnocení: já v tom cítím chuť tabáku, žádné příchutě, chuť není sladká a kouření je příjemné - prostě cigareta jak má být. Hit a dým vynikající / mám 24mg /. Osobně hit 9, dým 9, chuť 9.
PS: jediná nevýhoda Liqua liquidů je jejich cena... :D Kdyby se dal sehnat tento v balení 50 ml za cca 350-380 tak se nerozmýšlím a nic jiného už nezkouším... :cash
grip Azteca je po pádu na beton mrtev.....
nyní zápasím s Joyetech eVic ....
Uživatelský avatar
radrad
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 45
Registrován: pon 22. srp 2011 0:36:44
Bydliště: Děčín
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Bright Tobacco od Ritchy

Příspěvekod ludekh1 » pát 09. bře 2012 23:20:57

Docela mi chutna, prijde mi takovy chutove neutralni, nijak moc nasladly, dobre kouri a hit ma take. Nejaka ta zminovana parfemace citit je, ale mne nevadi. Urcite znovu koupim.

Chut 7/10
Dym 8/10
Hit 8/10

Doplneni: Parfemace mi prijde hodne patrna (az rusiva) pri doplneni liquidu do cartomizeru (JSB). Pri koureni pres 510-t se mi liquid i nadale libi.
Naposledy upravil ludekh1 dne pát 16. bře 2012 21:41:13, celkově upraveno 1
ludekh1
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 8
Registrován: pát 09. bře 2012 0:26:16

Re: Bright Tobacco od Ritchy

Příspěvekod carney » pát 16. bře 2012 11:35:10

Taky tam cítím to podivné parfémované aroma, možná si zvyknu, ale zatím zklamání, doporučila mi ho prodavačka, že je hodně oblíbený, ale pro mne zklamání.

Chuť - 4
Dým - 8
Hit - 7
carney
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 1
Registrován: pát 16. bře 2012 1:22:38

Re: Bright Tobacco od Ritchy

Příspěvekod abbep » pát 16. bře 2012 14:19:20

Tento Liquid je jeden z mojich najobľúbenejších čo sa týka chute, momentálne ho mám v DCT takže :smoke :smoke :smoke .
Mierne sladkastá príchuť mi vyhovuje. Dym je celkom OK, avšak viac by mu nezaškodilo, dosť to závisí či je to v carte, clearomizeri a pod.. Čo sa hitíku týka nikdy nieje dosť mohol aj byť trocha silnejší.
Hodnotenie

CHUŤ 9/10
DYM 7/10
HIT 7/10
Obrázek
VAMO V2, Sentinel M16 , VIVI nova+ I-Atty Genesis, Dekang Yunyan, Yuxi, Orient; Liqua Turkish, Traditional, Mäta; Marion - Flued
Uživatelský avatar
abbep
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 35
Registrován: čtv 09. úno 2012 14:19:14
Národní vlajka:
Slovakia

Re: Bright Tobacco od Ritchy

Příspěvekod poutnik » pát 16. bře 2012 15:37:04

Můj nejoblíběnější. Pro večerní "pokouřeníčko" jsem jej zkusil doplnit 3 kapkami španělské brandy Soberano (3 kapky na 1 ml), a už to nemá chybu. Mírně to pak připomíná Desert Ship od Dekangu. :D
Obrázek
SINCA CE5+ a eGo MT BCC na aku 1000 mAh a 1300 mAh (vč. passtrough)
1/2 Dekang Desert Ship s 1/2 Vanilla Dekang nebo Liqua
Liqua Turkish Tobacco
Uživatelský avatar
poutnik
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 110
Registrován: pon 20. úno 2012 20:41:12
Bydliště: Hradec Králové
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Bright Tobacco od Ritchy

Příspěvekod kamsal » pát 16. bře 2012 16:57:15

Včera jsem si ho koupil. Já v pozadí chuti cítím lehce koření. Jakoby anýz. Příbuzný liquid Tradicional tabacco mi ale chutná více.
LavaTube Chrome, VIVI Nova, 510 DCT, nějaké to eGo
Začínám míchat
Obrázek
Uživatelský avatar
kamsal
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 43
Registrován: pát 09. bře 2012 0:02:13
Bydliště: Ostrava Poruba
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Bright Tobacco od Ritchy

Příspěvekod Kas » ned 25. bře 2012 14:25:28

Potom co jsem přečetl komentáře ke všem liquidům LIQUA (těm tabákovým příchutím), dá se říct že tento liquid je nejvíce podobný normálním cigaretám? Díky za odpověď.
Kas
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 20
Registrován: ned 25. bře 2012 14:21:37

Re: Bright Tobacco od Ritchy

Příspěvekod Duddits » stř 28. bře 2012 0:08:53

E-kourim ho druhy den, 18mg, je to prijemna jemna chut oproti zatim vyzkousenym liquidum rady Premium, moc ocenuju, ze nema zadny neprijemny "ocas". Hit slusny, pro me tak akorat, dymu docela dost. Doufam, ze mi zacne chutnat jeste vic, jak pise nekolik lidi vyse :-)
Uživatelský avatar
Duddits
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 13
Registrován: pát 02. bře 2012 9:41:42
Bydliště: Česká Lípa
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Bright Tobacco od Ritchy

Příspěvekod ludekh1 » čtv 29. bře 2012 19:22:43

Kas píše:Potom co jsem přečetl komentáře ke všem liquidům LIQUA (těm tabákovým příchutím), dá se říct že tento liquid je nejvíce podobný normálním cigaretám? Díky za odpověď.


Co se tyka Liqua, tak asi ano. Ber to ale s rezervou. Na jinem foru jsem nasel prirovnani, ze se to blizi cigaretovemu tabaku, ktery si das do dobre vykourene dymky (tj. bez horeni papirku). Plus ja z toho citim jeste nejakou parfemaci, ktera v normalni cigarete neni. Je potreba proste vyzkouset, jestli ti to sedne. Take jsem zjistil, ze hodne zalezi, do ceho to doplnis.
No a zaverem, ja zatim nic, co by se verohodne podobalo cigarete, neobjevil.
ludekh1
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 8
Registrován: pát 09. bře 2012 0:26:16

Re: Bright Tobacco od Ritchy

Příspěvekod Gremlik » čtv 29. bře 2012 19:33:47

Ahoj,co se týká mne,dlouho jsem hledal,a nej co mě připomíná tabák,je od Green Witch-Magic Mary Jane,i když je to báze s příchutí kanabis,mně to chutná jako tabák.Musí ale dlouho zrát,když přišel,zdál se mi moc výraznej,teď zhruba po měsíci je můj top.Zkuste ho...Gremlik
Kouřím ego-T,Mega,VGO.T,ego-W,X2 dual coil,Dct 510,C3,v matičce stověžaté Green witch,liquaPoslední pyro 29.12 2011
Obrázek
Uživatelský avatar
Gremlik
Kuřák
Kuřák
 
Příspěvky: 52
Registrován: čtv 29. pro 2011 16:29:21
Národní vlajka:
Czech Republic

Další

Zpět na Ritchy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 22 návštevníků