• Reklama
Herní streamy na Twitch.tv a záznamy na YouTube.
 
 

Cherry(třešeň-višeň) Liqua od RITCHY

Moderátoři: dlouhejbil, Joker, Grif, jura-p

Pravidla fóra
Pravidla fóra
Pokud zakládáte nové vlákno, kde chcete popisovat nějaký liquid, tak vždy zakládejte JEDNO VLÁKNO PRO JEDNU PŘÍCHUŤ!!!!

Nadpis vždy zadávejte ve formátu:
Příchuť od Výrobce(nebo značka)
Příklad:
Čokoláda od E-Cig technology

Pokud neznáte výrobce(prodejce Vám ho zamlčuje), tak do názvu uveďte to, jak jej označuje prodejce. V prvním příspěvku pak uveďtě zdroj tak, že umístíte odkaz na prodejce, do našeho fóra. Nikoliv odkaz na e-shop prodejce!!!!!!
Pokud zde Váš prodejce není zaregistrován, vytvořte pro něj vlákno v sekci: Jiné zajímavé weby(pouze e-kouření) a namiřte odkaz tam.


Prosíme každého autora stávajících vláken a příspěvků, které jsou mixy různých příchutí, aby postupně pro každou příchuť vytvořil samostatné vlákno. Stará vlákna budou postupně zamykána(jen ty mixy), nebudou mazána, ale nepůjde v nich nadále debatovat.

Cílem je mít pro každou příchuť a značku samostatné vlákno, aby reakce na ten který konkrétní kousek, byla vždy snadno dohledatelná.

eCF Vám tímto děkuje, že se podílíte na tvorbě ojedinělé databáze různých e-liquidů a reakcí na ně.

Re: Cherry(třešeň-višeň) Liqua od RITCHY

Příspěvekod Tergan » pon 07. říj 2013 22:32:57

Pro tenhle týden asi poslední vzorek. Chuť je podivně umělá. Neříkám že mi nechutná, ale kupovat si jej určitě nebudu. Chuť třešní je nevýrazná a opravdu je cítit čistá chemie, bohužel, protože třešně miluju. Někomu chutnat určitě bude, pokud nevyžaduje výraznější chuťovou složku.

Chuť: 3-4/10
Dým: 7/10
Hit: 5/10
Obrázek
Tergan
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 186
Registrován: stř 11. zář 2013 18:00:06
Národní vlajka:
Czech Republic

Reklama

FastTech

Re: Cherry(třešeň-višeň) Liqua od RITCHY

Příspěvekod OldAlien » úte 08. říj 2013 1:51:20

Obrázek
Ber mne jako Moderátora v utajení :rofl
Naposledy upravil OldAlien dne úte 08. říj 2013 15:13:35, celkově upraveno 3
OldAlien
 

Re: Cherry(třešeň-višeň) Liqua od RITCHY

Příspěvekod VikyCZ » úte 08. říj 2013 2:49:17

Vždyť tak tu hodnocení liquidů vždycky probíhalo a ze začátku e-kouření jsem četl zejména vlákna o jednotlivých liquidech. Teď mi totéž dost chybí u aromat...
Uživatelský avatar
VikyCZ
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 273
Registrován: sob 12. kvě 2012 17:10:38
Bydliště: Pardubice
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Cherry(třešeň-višeň) Liqua od RITCHY

Příspěvekod Tergan » úte 08. říj 2013 8:34:56

@OldAlien: Spis se probud ty ;) pokud vim, tak takhle fora funguji a ma snad logiku, ze nekdo, kdo hleda urcitej liquid ho bude hledat pod svym nazvem a ne v nejakym hromadnym topicu, takze ano!, musim zakladat novy vlakno pro kazdej liquid, smir se s tim nebo STFU, to ze ses tu dyl reglej neznamena, ze me muzes jakymkoliv zpusobem bezduvodne napadat :* a abych nebyl jenom OT, tak Visen po smichani s cokoladou nechutna vubec spatne :))

EDIT: Diky za zastani VikyCZ
Obrázek
Tergan
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 186
Registrován: stř 11. zář 2013 18:00:06
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Cherry(třešeň-višeň) Liqua od RITCHY

Příspěvekod Anunnaki » úte 08. říj 2013 9:37:33

Třeba taková studentská pečeť višňová-taková lahůdka :rofl
Uživatelský avatar
Anunnaki
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 20
Registrován: ned 24. úno 2013 23:02:24
Bydliště: Ostrava-Poruba
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Cherry(třešeň-višeň) Liqua od RITCHY

Příspěvekod OldAlien » úte 08. říj 2013 11:55:18

Obrázek
Ber mne jako Moderátora v utajení :rofl
Naposledy upravil OldAlien dne úte 08. říj 2013 15:13:54, celkově upraveno 3
OldAlien
 

Re: Cherry(třešeň-višeň) Liqua od RITCHY

Příspěvekod Tergan » úte 08. říj 2013 12:54:59

@OldAlien: Projdi si topicy, ktere zakladala e-Hana treba, v kazdem pisu jakou silu nikotinu jsem mel ;) A kazdou prichut jsem kouril na uplne novym BCC eVod, s uplne nove namotanou spiralkou na 2.2ohm i cistym krycim knotkem ;) takze nadlidsky ukol jsem zvladl docela rychle, co :) A ano, cokolada, tiramisu, energy drink za**ra spiralku neskutecne, ale staci vypalit a vymit v lihu a zase ma neutralni chut. Ale tohle neni diskuse o spiralkach, takze jsme oba OT. Proste to nechej byt, pochybuju ze si liquidy kupujes a mam pocit, ze naprostym novackum to rozdeleni na prichute pomuze.

[ Post made via Android ] Obrázek
Obrázek
Tergan
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 186
Registrován: stř 11. zář 2013 18:00:06
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Cherry(třešeň-višeň) Liqua od RITCHY

Příspěvekod Boddah83 » pon 06. lis 2017 7:09:45

Mam rad cherry prichute,ale bohuzel musim konstatovat,ze tenhle liquid mi moc nechutna.Prichut cherry tam trochu citit je,ale hlavne to ma hodne umelou (chemickou) prichut.Uz jsem teda kouril daleko lepsi liquidy od Ritchy...Jen doplnim,ze kourim 12mg liquidy.
Chut - 4/10
Dym - 6/10
Hit - 5/10
Gripy - Eleaf Invoke, Joyetech Cuboid Pro, Geekvape Aegis X, Smoant Charon TS 218.
Atomizéry - SvoeMesto Kayfun Lite Plus DLC, BPmods Pioneer, Steamcrave Aromamizer V3, Vapefly Holic.
Baterie - LG HG2 3000mAh 20A, Efest 3500mAh 10A, Samsung 35E 3500mAh 10A, Samsung 40T 4000MAh 35A.
Boddah83
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 39
Registrován: sob 14. říj 2017 23:03:49
Bydliště: Svitavy
Národní vlajka:
Czech Republic

Předchozí

Zpět na Ritchy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník