• Reklama
FastTech
 
 

Dunhill /deluxe/ od e-cig

Moderátoři: dlouhejbil, Joker, Grif, jura-p

Pravidla fóra
Pravidla fóra
Pokud zakládáte nové vlákno, kde chcete popisovat nějaký liquid, tak vždy zakládejte JEDNO VLÁKNO PRO JEDNU PŘÍCHUŤ!!!!

Nadpis vždy zadávejte ve formátu:
Příchuť od Výrobce(nebo značka)
Příklad:
Čokoláda od E-Cig technology

Pokud neznáte výrobce(prodejce Vám ho zamlčuje), tak do názvu uveďte to, jak jej označuje prodejce. V prvním příspěvku pak uveďtě zdroj tak, že umístíte odkaz na prodejce, do našeho fóra. Nikoliv odkaz na e-shop prodejce!!!!!!
Pokud zde Váš prodejce není zaregistrován, vytvořte pro něj vlákno v sekci: Jiné zajímavé weby(pouze e-kouření) a namiřte odkaz tam.


Prosíme každého autora stávajících vláken a příspěvků, které jsou mixy různých příchutí, aby postupně pro každou příchuť vytvořil samostatné vlákno. Stará vlákna budou postupně zamykána(jen ty mixy), nebudou mazána, ale nepůjde v nich nadále debatovat.

Cílem je mít pro každou příchuť a značku samostatné vlákno, aby reakce na ten který konkrétní kousek, byla vždy snadno dohledatelná.

eCF Vám tímto děkuje, že se podílíte na tvorbě ojedinělé databáze různých e-liquidů a reakcí na ně.

Dunhill /deluxe/ od e-cig

Příspěvekod rikky » stř 07. pro 2011 18:53:46

Dnes pokuřuji tento liquid,a musím říct,že zatím můj favorit.Zatím jsem jich tolik neochutnal,ale z těch 4,je tento 1.,2.Camel a Winston,a 3.tedy nejhorší Davidoff.V tom Dunhillu cítím příchuť fajfkového tabáku,pro mě super :thumb_up: .Přítelkyně si zase moc pochvaluje Winston,pro mě trochu sladší,ale jinak docela fajn :smoke .Jinak Dunhill PG a Winston PG+VG od E-cig,a Camel a Davidoff,oba PG od Dekang,jak už jsem zmínil pro mne Davidoff o ničem!
Uživatelský avatar
rikky
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 26
Registrován: stř 09. lis 2011 16:44:57
Bydliště: Zdice
Národní vlajka:
Czech Republic

Reklama

Herní streamy na Twitch.tv a záznamy na YouTube.

Re: Dunhill /deluxe/ od e-cig

Příspěvekod e-Hana » čtv 08. pro 2011 1:01:00

No vidíš a přitom je tolik příznivců Davidova...ale Dunhil je i náš tabáčkový favorit a byl dříve i u Dekangu, bohužel momentálně už ne.. :head !!
iStick Trim a CUBOID PRO + Digiflavor Siren 22
Aktuálně probíhající testy a recenze na eCF

Vapers Talk
eCF Ústí n.L. Obrázek
Obrázek
Chovejte se k druhým slušně, pak máte i právo trvat na tom, aby se i oni chovali slušně k vám.
Uživatelský avatar
e-Hana
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 11599
Registrován: úte 05. led 2010 21:23:09
Bydliště: Ústí nad Labem
Národní vlajka:
Czech Republic
Nejvyšší skóra: 1


Zpět na E-Cig Technology

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků