• Reklama
Herní streamy na Twitch.tv a záznamy na YouTube.
 
 

B&H e cig

Moderátoři: dlouhejbil, Joker, Grif, jura-p

Pravidla fóra
Pravidla fóra
Pokud zakládáte nové vlákno, kde chcete popisovat nějaký liquid, tak vždy zakládejte JEDNO VLÁKNO PRO JEDNU PŘÍCHUŤ!!!!

Nadpis vždy zadávejte ve formátu:
Příchuť od Výrobce(nebo značka)
Příklad:
Čokoláda od E-Cig technology

Pokud neznáte výrobce(prodejce Vám ho zamlčuje), tak do názvu uveďte to, jak jej označuje prodejce. V prvním příspěvku pak uveďtě zdroj tak, že umístíte odkaz na prodejce, do našeho fóra. Nikoliv odkaz na e-shop prodejce!!!!!!
Pokud zde Váš prodejce není zaregistrován, vytvořte pro něj vlákno v sekci: Jiné zajímavé weby(pouze e-kouření) a namiřte odkaz tam.


Prosíme každého autora stávajících vláken a příspěvků, které jsou mixy různých příchutí, aby postupně pro každou příchuť vytvořil samostatné vlákno. Stará vlákna budou postupně zamykána(jen ty mixy), nebudou mazána, ale nepůjde v nich nadále debatovat.

Cílem je mít pro každou příchuť a značku samostatné vlákno, aby reakce na ten který konkrétní kousek, byla vždy snadno dohledatelná.

eCF Vám tímto děkuje, že se podílíte na tvorbě ojedinělé databáze různých e-liquidů a reakcí na ně.

B&H e cig

Příspěvekod p.blade » pát 22. dub 2011 18:21:38

Liquid B&H 18mg VG: Ihned po otevření lahvičky mě ovanul silný cigaretový odér. :smoke_lots: Kapalina velice hustá, lepší bude asi s něčím zředit. :waiting4: Chuť je cigaretová vemi silná, kulatá a aromatická, možná trochu směřuje k doutníku. Hit taky slušný, hodnotím tak na 7. Kouře je taky dost, vzhledem k tomu že je to VG. Závěrem bych řekl,že je to liquid s příchutí pro opravdové tvrďáky co těžkej život maj. :waiting2: :bye2:
Wismec RX200, i Just2 atom., OBS Crius 5,5ml,EGO 1300mAh, grip BW510N, BombShell, LAVATUBE, Tornado Booster black], CE4 V3, Ceravape - Clearomizer CVTank nano - 2ml
Obrázek
p.blade
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 109
Registrován: čtv 07. dub 2011 15:13:52
Bydliště: Cheb

Reklama

FastTech

Re: B&H e cig

Příspěvekod hladik2 » stř 27. dub 2011 16:10:04

pořídil jsem si od stejného výrobce verzi s PG a ta je řidká jak voda ale hituje více jak s VG
Od 18,1,2011 E-kuřák Grip+Ismoka .,
Obrázek
iStick 50W
Uživatelský avatar
hladik2
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 438
Registrován: čtv 10. úno 2011 10:46:00
Bydliště: Stará Boleslav alias Stará Boule a na tom skůtru to nejsem Já
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: B&H e cig

Příspěvekod p.blade » stř 27. dub 2011 19:28:48

A jak je na tom PG-čko s kouřem? :angry3: Abychom to tady měli všechno pohromadě.
Wismec RX200, i Just2 atom., OBS Crius 5,5ml,EGO 1300mAh, grip BW510N, BombShell, LAVATUBE, Tornado Booster black], CE4 V3, Ceravape - Clearomizer CVTank nano - 2ml
Obrázek
p.blade
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 109
Registrován: čtv 07. dub 2011 15:13:52
Bydliště: Cheb

Re: B&H e cig

Příspěvekod hladik2 » čtv 28. dub 2011 14:13:06

Zrovna si říkám že to sem napíšu:PG vytváří o malinko méně kouře ale i tak je to dostačující.Ale verze VG ta dýmá tak že jsem dokázal zakouřit pokoj a dým(opar mlhy :D ) se docela drží a je cítit po tabáku dle názoru spolubydlícího nekuřáka tak pozor,někomu z okolí to může vadit.Momentálně jsem v lázních kde je kouření v celém areálu zakázáno a za zahulenej pokoj jsem se bál aby mě nevylili,tak jsem větral jak o závod.Jěště vyzkouším obě verze smíchat(PG+VG),jestli klesne kouřivost,čemuž nevěřím.Ale na druhém místě,není to krása když e-cígo hulí????.Mně větší dým uspokojuje :dance
Od 18,1,2011 E-kuřák Grip+Ismoka .,
Obrázek
iStick 50W
Uživatelský avatar
hladik2
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 438
Registrován: čtv 10. úno 2011 10:46:00
Bydliště: Stará Boleslav alias Stará Boule a na tom skůtru to nejsem Já
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: B&H e cig

Příspěvekod e-Hana » čtv 28. dub 2011 15:31:51

Hladík-
přeji ti příjemný pobyt v lázních a zkuste tady zůstat jen u popisu konkrétního liquidu . :mrk

Ostatní zážitky si moc rádi počtem buď v pokecu o e-kouření nebo kde všude kouříte nebo ve všeobecné diskusi o liquidech..viewforum.php?f=104 Děkujiii!!! :angel :)
iStick Trim a CUBOID PRO + Digiflavor Siren 22
Aktuálně probíhající testy a recenze na eCF

Vapers Talk
eCF Ústí n.L. Obrázek
Obrázek
Chovejte se k druhým slušně, pak máte i právo trvat na tom, aby se i oni chovali slušně k vám.
Uživatelský avatar
e-Hana
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 11599
Registrován: úte 05. led 2010 21:23:09
Bydliště: Ústí nad Labem
Národní vlajka:
Czech Republic
Nejvyšší skóra: 1

Re: B&H e cig

Příspěvekod p.blade » stř 25. kvě 2011 12:55:45

Dnes mi dorazil od výrobce e cig best mix B&H Pg-Vg a musím říct , že tento liquid se skutečně povedl. :yes
Wismec RX200, i Just2 atom., OBS Crius 5,5ml,EGO 1300mAh, grip BW510N, BombShell, LAVATUBE, Tornado Booster black], CE4 V3, Ceravape - Clearomizer CVTank nano - 2ml
Obrázek
p.blade
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 109
Registrován: čtv 07. dub 2011 15:13:52
Bydliště: Cheb

Re: B&H e cig

Příspěvekod Thomasek2103 » pon 03. pro 2012 23:02:42

Tak dnes dorazila zásilka od číňana v tomto případě: B&H na bázi Bestmix I. (PG+VG) 18 mg
.....a jsem smutnej, číňan asi změnil recepturu a je to horší než v minulosti (opět chemický ocásek) :angry
Chuť: 7
Hit : 9
Pára: 8
...........nicméně ale na vylití to není

popis dopravy z e-cig.com: http://e-cigaretafans.eu/forum/viewtopic.php?f=210&t=1521&p=206229&hilit=e+cig#p206229
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Thomasek2103
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 107
Registrován: pon 16. črc 2012 16:46:28
Bydliště: Praha 9 - Letňany
Národní vlajka:
Czech Republic


Zpět na E-Cig Technology

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník