• Reklama
 
 

Camel RS/DK

Moderátoři: dlouhejbil, Joker, Grif, jura-p

Pravidla fóra
Pravidla fóra
Pokud zakládáte nové vlákno, kde chcete popisovat nějaký liquid, tak vždy zakládejte JEDNO VLÁKNO PRO JEDNU PŘÍCHUŤ!!!!

Nadpis vždy zadávejte ve formátu:
Příchuť od Výrobce(nebo značka)
Příklad:
Čokoláda od E-Cig technology

Pokud neznáte výrobce(prodejce Vám ho zamlčuje), tak do názvu uveďte to, jak jej označuje prodejce. V prvním příspěvku pak uveďtě zdroj tak, že umístíte odkaz na prodejce, do našeho fóra. Nikoliv odkaz na e-shop prodejce!!!!!!
Pokud zde Váš prodejce není zaregistrován, vytvořte pro něj vlákno v sekci: Jiné zajímavé weby(pouze e-kouření) a namiřte odkaz tam.


Prosíme každého autora stávajících vláken a příspěvků, které jsou mixy různých příchutí, aby postupně pro každou příchuť vytvořil samostatné vlákno. Stará vlákna budou postupně zamykána(jen ty mixy), nebudou mazána, ale nepůjde v nich nadále debatovat.

Cílem je mít pro každou příchuť a značku samostatné vlákno, aby reakce na ten který konkrétní kousek, byla vždy snadno dohledatelná.

eCF Vám tímto děkuje, že se podílíte na tvorbě ojedinělé databáze různých e-liquidů a reakcí na ně.

Re: Camel od Royal Smokers

Příspěvekod radovan » čtv 10. kvě 2012 18:26:26

dobrá,tak jinak. Proč stojí camel royal smokers od gold drive 1100kč a camel dekang max 400kč teměř kdekoliv. Píšu o balení 50ml. Tak to mě zajímá,jelikož píšete,že oba liquidy jsou totožné.
baterie ego king 1100mah, Joyetech twist 650mah,Echomizery,Vision ego cleary 2.0
Uživatelský avatar
radovan
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 165
Registrován: úte 08. kvě 2012 13:45:24
Bydliště: PRAHA 5
Národní vlajka:
Czech Republic

Reklama

Herní streamy na Twitch.tv a záznamy na YouTube.

Re: Camel od Royal Smokers

Příspěvekod e-Hana » pát 11. kvě 2012 20:05:23

Téma pročištěno od OT :hammer_head: :cleaning: toto vlákno slouží pouze k hodnocení liquidu .
radovan -
Rozhodně tu nebudeme diskutovat o cenách... Pročti si pořádně celé toto..zde ale tady to nemá co dělat.
iStick Trim a CUBOID PRO + Digiflavor Siren 22
Aktuálně probíhající testy a recenze na eCF

Vapers Talk
eCF Ústí n.L. Obrázek
Obrázek
Chovejte se k druhým slušně, pak máte i právo trvat na tom, aby se i oni chovali slušně k vám.
Uživatelský avatar
e-Hana
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 11599
Registrován: úte 05. led 2010 21:23:09
Bydliště: Ústí nad Labem
Národní vlajka:
Czech Republic
Nejvyšší skóra: 1

Re: Camel od Royal Smokers

Příspěvekod radovan » sob 12. kvě 2012 7:53:35

aha. nevěděl jsem,žese to nemá. Jen jsem jako uplný začatečník chtěl vědět jestli je ten daný liquid tak dobrý,když je tak drahý. A hlavně jestli je odlišný. Nebo je stejný,ale jen s jinou marží.
baterie ego king 1100mah, Joyetech twist 650mah,Echomizery,Vision ego cleary 2.0
Uživatelský avatar
radovan
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 165
Registrován: úte 08. kvě 2012 13:45:24
Bydliště: PRAHA 5
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Camel od Royal Smokers

Příspěvekod e-Hana » ned 13. kvě 2012 4:36:34

Možná by bylo dobré si nejdřív o problematice něco pročíst a pak diskutovat na příslušném místě rozhodně ne tady.. :head možná poznáš pak rozdíl v přístupu jednotlivých prodejců k zákazníkům a poznáš nevýhody a výhody jejich zákaznických programů a jejich různých cen..ovšem tohle my tu hodnotit určitě nebudem. :angel
Nám jde o to jak chutná, jak dýmá a hituje..a kdo ho vyrobil, ..kde ty ho koupíš, to je už pak na tobě!!
iStick Trim a CUBOID PRO + Digiflavor Siren 22
Aktuálně probíhající testy a recenze na eCF

Vapers Talk
eCF Ústí n.L. Obrázek
Obrázek
Chovejte se k druhým slušně, pak máte i právo trvat na tom, aby se i oni chovali slušně k vám.
Uživatelský avatar
e-Hana
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 11599
Registrován: úte 05. led 2010 21:23:09
Bydliště: Ústí nad Labem
Národní vlajka:
Czech Republic
Nejvyšší skóra: 1

Re: Camel od Royal Smokers

Příspěvekod radovan » pon 14. kvě 2012 14:58:12

NO MOC JSTE MI TEDA NEPOMOHLI. ALE BÁDÁL JSEM A ASI UBÁDAL! TA CENA U TOHO ZMIŇOVANÉHO PRODEJCE GD, JE ZŘEJMĚ DÁNA NADSTARDANTNÍM SERVISEM. JINAK JSEM TEDA DOŠEL K ZÁVĚRU,ŽE DEKANG A ROYAL SMOKERS JSOU TOTOŽNÉ LIQUIDY. ALESPOŇ TOTO MI POTVRĎTE,NEBO VYVRAŤTE. DĚKUJU.
baterie ego king 1100mah, Joyetech twist 650mah,Echomizery,Vision ego cleary 2.0
Uživatelský avatar
radovan
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 165
Registrován: úte 08. kvě 2012 13:45:24
Bydliště: PRAHA 5
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Camel od Royal Smokers

Příspěvekod e-Hana » úte 15. kvě 2012 2:43:23

Zkus si projít tohle viewtopic.php?f=104&t=456 a poptej se tam.. :) už se to řeší hodně dlouho... :D
a pokračuj s těmito dotazy prosím už bud v příslušném vlákně nebo v e-guláši, zde to pak smažeme... nemá to tu opravdu co dělat..!
Děkuji!! :angel
iStick Trim a CUBOID PRO + Digiflavor Siren 22
Aktuálně probíhající testy a recenze na eCF

Vapers Talk
eCF Ústí n.L. Obrázek
Obrázek
Chovejte se k druhým slušně, pak máte i právo trvat na tom, aby se i oni chovali slušně k vám.
Uživatelský avatar
e-Hana
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 11599
Registrován: úte 05. led 2010 21:23:09
Bydliště: Ústí nad Labem
Národní vlajka:
Czech Republic
Nejvyšší skóra: 1

Re: Camel od Royal Smokers

Příspěvekod koudasek » ned 20. kvě 2012 13:59:24

Mám 11mg verzi a s chutí jsem vážně na vážkách, přijde mi hrozně plná ,taková smetanová a zároveň mdlá lehce po oříškách ... nechám ji uležet a uvidíme co se z ní vybarví ale momentálně hodnotím :
Chuť : 6
Dým : 9
TH : 5
Obrázek
Obrázek
___________________
eGO-C 650mAh Mini BCC iSmoka
http://ce4plus.wbs.cz/Cisteni.html
Uživatelský avatar
koudasek
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 45
Registrován: pát 20. dub 2012 17:30:57

Re: Camel od Royal Smokers

Příspěvekod Zeek » úte 22. kvě 2012 13:09:51

Po včerejším naplnění se stává jasným favoritem, není tak nasládlý, takže mi chutná spíš jako normální cigareta . (Přešel jsem z pyra po 14ti letech minulý týden)
(18mg)
Chuť - 9
Dým - 7
Hit - pro mě akorát :clap
eGo-T LCD 1100mAh + CLEAR ECHOMIZER CE4+/ Vision EGO V2 Clearomizer...kdysi...nyní Joyetech eGrip V2
Obrázek
Uživatelský avatar
Zeek
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 15
Registrován: čtv 17. kvě 2012 16:21:30
Bydliště: Praha 10 Strašnice
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Camel od Royal Smokers

Příspěvekod krajiccz » ned 22. črc 2012 12:18:02

Ta hodnocení, až na pár světlých vyjímek jsou zde skutečně dost zavádějící. Přesně, jak psala e-Hanka - napsat mou subjektivní zkušenost, lehce rozepsat kvalitu příchutě a hlavně číselnou tabulku :sad Procházím témata e-liquidů proto, aby mi to pomohlo, jako nováčkovi, orientovat se při nákupu, přeci jen to není zrovna nejlevnější na to, abych slepě nakupoval vše, na co narazím. Prosím uživatele o co nejpřínosnější hodnocení, a ne o hodnocení typu: je to fakt dobrý, nebo fuj už to nekoupím :mrk

P.S. - Jen je škoda, že se mi ten příspěvek objeví jen tady.
Obrázek
**********************************************************************
Joyetech Ego-CC, žhavítka LR, baterie - eLeaf iJUst D16 900mAh, liquid - Desert Ship Dekang 18mg
Uživatelský avatar
krajiccz
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 27
Registrován: úte 19. čer 2012 18:01:35
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Camel od Royal Smokers

Příspěvekod peeteer » čtv 16. srp 2012 2:11:33

Camel od Dekang - zatiaľ moja najobľúbenejšia príchuť + výborný HIT a dym.

Oproti tomu Marlboro...no cítim tam trošku tie nevypraté ponožky, ale HIT má celkom slušný... Kamoš v tom po ovoňaní cítil oriešky..
MLB by nemuselo byť zlé, len to s tou arómou nepekne prepískli.. :x
peeteer
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 4
Registrován: pon 23. črc 2012 19:04:32

Re: Camel od Royal Smokers

Příspěvekod m88083582 » čtv 04. říj 2012 2:51:23

Jako nováčka mě dle popisu od místních vaperů zaujal tento liquid a moc rád bych ho zkusil. Co jsem zatím nakoupil jsem si nevybral moc dobře a proto hledám něco lepšího. Pochopil jsem to ale tak, že není jednoduché koupit origoš., kvůli kterému bylo založeno tohle vlákno a proto bych chtěl poprosit někoho o tip, kde přesně tuhle mňamku sehnat. Klidně SZ, kdyby se nemohlo odkazovat konkrétně. Díky !
MacGyver 18650 + 18350, J.McG Ultra Turbo 2600mAh carbon, Vapor Break Vamo SS, Airwolf SS/Choice, AGA-T, Vision VIVImini
Liqua, DK silver/gold, Inawera PSB a DNB, Atmos Lab ballanced + aromata FA, AL, Tino D'Milano, Inawera
Uživatelský avatar
m88083582
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 45
Registrován: ned 30. zář 2012 18:25:53
Bydliště: Praha
Národní vlajka:
Slovakia

Re: Camel od Royal Smokers

Příspěvekod e-Hana » čtv 04. říj 2012 15:07:21

Tohle vlákno bylo založeno "Rumlik » sob 16. led 2010 2:20:13" a od té doby se i jeho chut už prostě krapet změnila, :angel a chybí už ten jemný vanilkový ocásek. Nakoupit se nyní dá i pod názvem DessertShip-Dekang

Jinak zde prosím pište pouze přehledné hodnocení.
Dotazy na liquidy pokládejte do všeobecné diskuse o liquidech.
Vše co sem nepatří se bude postupně mazat..
iStick Trim a CUBOID PRO + Digiflavor Siren 22
Aktuálně probíhající testy a recenze na eCF

Vapers Talk
eCF Ústí n.L. Obrázek
Obrázek
Chovejte se k druhým slušně, pak máte i právo trvat na tom, aby se i oni chovali slušně k vám.
Uživatelský avatar
e-Hana
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 11599
Registrován: úte 05. led 2010 21:23:09
Bydliště: Ústí nad Labem
Národní vlajka:
Czech Republic
Nejvyšší skóra: 1

Re: Camel od Royal Smokers

Příspěvekod zviratko » čtv 04. říj 2012 16:05:41

chut se zmenila dost podstatne, tabakove chute nemam rad a stary Camel mi nechutnal vubec, Desert Ship mi smakuje (ja si to nej kapnu vzdycky tak 10% neceho sladkeho, nekoliduje to snad s zadnou chuti)
zviratko
Kuřák
Kuřák
 
Příspěvky: 51
Registrován: pát 21. zář 2012 10:25:30
Bydliště: Praha
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Camel od Royal Smokers

Příspěvekod inovak » čtv 04. říj 2012 16:58:34

m88083582 píše: a proto bych chtěl poprosit někoho o tip, kde přesně tuhle mňamku sehnat. Klidně SZ, kdyby se nemohlo odkazovat konkrétně. Díky !


Jak píše Hanka - dnes je to Desert Ship od Dekangu a mají ho všude, kde prodávají liquidy. Je to taky můj nejoblíbenější. A jak píše zvířátko, dá se tam přikápnout něčeho dobrého - já např. dokapávám ořech a vanilku.
Vivi Nova, clear T2, CE4+, baterie eGo, Lavatube, favoritem je Desert Ship (Dekang Silver) a teď mu šlape na paty TPA Premium Blend. Sem tam si míchnu něco sama.
Uživatelský avatar
inovak
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 605
Registrován: sob 05. lis 2011 17:48:34
Bydliště: Brno
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Camel od Royal Smokers

Příspěvekod m88083582 » čtv 04. říj 2012 21:04:43

Díky, tak i když to není přesně ta původní, já tu pouštní loď zkusím, když vám všem tak chutná. A pak sem časem napíšu už k věci nějaké hodnocení.
MacGyver 18650 + 18350, J.McG Ultra Turbo 2600mAh carbon, Vapor Break Vamo SS, Airwolf SS/Choice, AGA-T, Vision VIVImini
Liqua, DK silver/gold, Inawera PSB a DNB, Atmos Lab ballanced + aromata FA, AL, Tino D'Milano, Inawera
Uživatelský avatar
m88083582
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 45
Registrován: ned 30. zář 2012 18:25:53
Bydliště: Praha
Národní vlajka:
Slovakia

PředchozíDalší

Zpět na Royal Smokers/Dekang

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků