• Reklama
 
 

Vogue Slim V103 M - Pink

Jedny z nejtenších elektronických cigaret.

Moderátoři: dlouhejbil, Grif, jura-p

Vogue Slim V103 M - Pink

Příspěvekod Rumlik » ned 18. zář 2011 22:43:26

Diskuse k naší recenzi, kterou naleznete zde: http://www.e-cigaretafans.eu/Slim_V103M-Pink.html
GeekVape Aegis X + Digiflavor Siren V2 24mm|Wotofo Profile RDA.
Herní streamy na Twitch.tv

eCF Ústí nad Labem
Obrázek
Užívání drog (včetně nikotinu) nesmí být člověku koníčkem.
Uživatelský avatar
Rumlik
Administrátor
Administrátor
Temelín
Temelín
 
Příspěvky: 2284
Registrován: pon 04. led 2010 23:40:47
Bydliště: Ústí nad Labem
Národní vlajka:
Czech Republic

Reklama

Herní streamy na Twitch.tv a záznamy na YouTube.

Re: Vogue Slim V103 M - Pink

Příspěvekod Gold Drive » pon 19. zář 2011 0:22:20

Díky za pěkné video. Musím říci, že jsem se nahlas rozchechtal, vidouc tvé lehké rozpaky nad prezentací růžové Slimky... :rofl :clap
Ani GD netvrdí opak, že by to měla být e-cigareta, kterou si člověk vezme na trek do Himálají ( ba ani do Brdských lesů ) . Popravdě řečeno, mě osobně by taky nenapadlo jí vůbec objednávat. Nicméně v našem E-Klubu máme poměrně početnou skupinu žen, které přestaly jak kouřit, tak e-kouřit...ale občas jim to chybí. A tak čs od času zajdou, nebo napíšou, a píděj se po něčem, co by jim právě občas nahradilo to cígo ke kávě, nebo když maj prostě chuť. A tak jsme pár kousků objednali...Musím poznamenat, že i já jsem byl překvapen tím, jak to dýmá a chutná. Na takového prcka velmi dobré.
Výsledek je ten, že zkušební dodávka 30kusů byla rozebrána dřív, než se to vůbec dostalo na e-shop...Nicméně co se týče výdrže baterie, tak již je na cestě zásilka velice elegantních pouzder PCC, kde se můžou zároveň dobíjet 2 baterie této pidicigaretky.
Gold Drive
 

Re: Vogue Slim V103 M - Pink

Příspěvekod Rumlik » pon 19. zář 2011 4:14:25

Gold Drive píše:Musím říci, že jsem se nahlas rozchechtal, vidouc tvé lehké rozpaky nad prezentací růžové Slimky... :rofl :clap

Heh :chuckle no ta velikost i její zabarvení mě prostě dostalo. Při představě, že s ní já vyrazím do hospůdky a vytáhnu jí tam mezi chlapama u píva, no to by bylo komentářů. :D :D :D :D
GeekVape Aegis X + Digiflavor Siren V2 24mm|Wotofo Profile RDA.
Herní streamy na Twitch.tv

eCF Ústí nad Labem
Obrázek
Užívání drog (včetně nikotinu) nesmí být člověku koníčkem.
Uživatelský avatar
Rumlik
Administrátor
Administrátor
Temelín
Temelín
 
Příspěvky: 2284
Registrován: pon 04. led 2010 23:40:47
Bydliště: Ústí nad Labem
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Vogue Slim V103 M - Pink

Příspěvekod kinezka » pon 19. zář 2011 10:51:24

Vyzkoušeno a dýmá opravdu hodně. Navíc je fakticky krááásnááááá :angel
Rumliku, zkus tóóó :D :D :D
Můj top je atty LR 306, LR 510, Terminator mini.
Hodnotím se jako silný e-kuřák! Bez pyro od září 2011

Jarka
Vnímej a zachovej si svobodnou duši
Uživatelský avatar
kinezka
e-Sentinel
e-Sentinel
 
Příspěvky: 1291
Registrován: pát 28. kvě 2010 11:58:15
Bydliště: Štětí

Re: Vogue Slim V103 M - Pink

Příspěvekod unchained » pon 19. zář 2011 11:07:21

Muzu potvrdit, na sraziku, kde ji Alex dostala darem, jsem ji taky ozuzlala a na takovy prditko kouri opravdu dost slusne... :)
A Rumliku, slusi ti... :D

EDIT:
Tak uz nejakou dobu tuhle cigaretku zkousim, dekuji timto Goldemortovi za jeji poskytnuti... :)
O nevyhodach proti jinym, mnou uzivanym cigaretam, moc psat nebudu, ty jsou asi kazdemu jasne - mala kapacita baterie, slabsi dymivost, slabsi chut... Zamerim se spis na to, jake mi cigaretka prinesla plusy. :)

1) Automaticka baterie i velikost cigarety je prijemnou vzpominkou na klasiky.
2) Na navstevach u nekuraku, kteri mi dovoli e-dymat, je pro me takove prijemnejsi a slusnejsi vytahnout tuto slimecku a ne eGocko s LR 306, ktere za chvili vytvori neprohlednutelnou clonu. :) Tato cigaretka dyma mene, presto velice uspokojive.
3) Dobijeci pouzdro dokaze baterii nabit az 4x, takze kdyz ma clovek dve, tak to na par hodin neustaleho dymani staci. :) Osvedcila se mi treba pri pobihani po meste, za chuze se mi z ni kouri lip, nez z eGa s manualni baterii.

Na takoveho prcka ma az prekvapive slusny vykon, ani silnemu kurakovi, nebo spis kuracce, se jako doplnek urcite neztrati a pro takove ty svatecni kuraky, kteri jsou na tech 3-5 cigaretach denne, nebo dokonce mene, uplne postaci sama o sobe. :clap

EDIT
Toto je uplne zbytecny komentar, ktery pisi jen z duvodu, aby se tema posunulo nahoru a GolDemort videl, ze jsem se na to skutecne nevyprdla a o slimce neco napsala. :D
Naposledy upravil e-Hana dne pát 28. říj 2011 23:56:34, celkově upraveno 1
Důvod: Používej na vkládání po sobě následujících příspěvků tlačítko upravit a vlož opět do posledního tvého. Děkuji!!! Jinak stačilo svůj příspěvek zkopírovat- smáznout a nově vložit,aby se opět zobrazil v novinkách!!!
Joye eGo+atty 510 a LR 306 - I am a dripper... :o)
Obrázek

Nikdy se nehádejte s blbcem... Stáhne vás na svou úroveň a tam vás umlátí zkušenostmi... :o)
Uživatelský avatar
unchained
e-Dýmal
e-Dýmal
 
Příspěvky: 740
Registrován: úte 29. bře 2011 16:05:43
Bydliště: Příbram
Nejvyšší skóra: 7

Re: Vogue Slim V103 M - Pink

Příspěvekod Fido » pát 28. říj 2011 23:26:57

U té co mám na test já dokáže pouzdro (samozřejmě plně nabité) dobít cigaretu 4x do plna a po páté napůl.
Chce to ale to pouzdro občas dobít i když se nepoužívá. Je tam trvale zapnutý měnič se sice naprosto minimální ale přesto nějakou trvalou spotřebou.
Uživatelský avatar
Fido
e-Sentinel
e-Sentinel
 
Příspěvky: 1972
Registrován: stř 14. dub 2010 14:47:18
Bydliště: Praha
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Vogue Slim V103 M - Pink

Příspěvekod coala » pát 03. úno 2012 17:22:34

Gold Drive píše:...elegantních pouzder PCC, kde se můžou zároveň dobíjet 2 baterie této pidicigaretky.


tak podľa mňa sa v tom púzdre dve cigarety naraz dobíjať nedajú, aspoň som teda na to neprišla :blush

Hani, a ostatní čo slimku máte, ako prosím kapete likvid na vatičku, nasilu rozoberať cartomizér nechcem, je na to nejaký trik prosím?
(¯)☀☀(¯)
.(..◔ ̯.◔..) :-*
☚-▒♥▒ᓗ☛
.’(,,)ಊ(’’)…

♥♥♥ ♥♥♥ ♥♥♥
Obrázek
Uživatelský avatar
coala
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 328
Registrován: ned 29. led 2012 20:04:16
Národní vlajka:
Slovakia

Re: Vogue Slim V103 M - Pink

Příspěvekod e-Hana » pát 03. úno 2012 18:18:26

To je pravda 2 najednou nabíjet nejdou, jen se tam dvě vejdou, ale nabíjí se vždy pouze jedna,ale budiž mu omluvou, tehdy je ještě neměl v ruce.. :mrk :D
Jinak jednoduše narovnanou kancelářskou sponkou vjedu do dírky špuntíku cartomizéru, zapáčím a vyjmu ho, nakapu a zastrčím zpět.. :angel
Nic se nestane..
iStick Trim a CUBOID PRO + Digiflavor Siren 22
Aktuálně probíhající testy a recenze na eCF

Vapers Talk
eCF Ústí n.L. Obrázek
Obrázek
Chovejte se k druhým slušně, pak máte i právo trvat na tom, aby se i oni chovali slušně k vám.
Uživatelský avatar
e-Hana
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 11599
Registrován: úte 05. led 2010 21:23:09
Bydliště: Ústí nad Labem
Národní vlajka:
Czech Republic
Nejvyšší skóra: 1

Re: Vogue Slim V103 M - Pink

Příspěvekod coala » pát 03. úno 2012 18:46:30

e-Hana píše:Jinak jednoduše narovnanou kancelářskou sponkou vjedu do dírky špuntíku cartomizéru, zapáčím a vyjmu ho, nakapu a zastrčím zpět..


ďakujem skúsim :inlove
(¯)☀☀(¯)
.(..◔ ̯.◔..) :-*
☚-▒♥▒ᓗ☛
.’(,,)ಊ(’’)…

♥♥♥ ♥♥♥ ♥♥♥
Obrázek
Uživatelský avatar
coala
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 328
Registrován: ned 29. led 2012 20:04:16
Národní vlajka:
Slovakia

Re: Vogue Slim V103 M - Pink

Příspěvekod Ardnasa » čtv 09. úno 2012 16:22:21

Kouřím jí už týden a jsem max. spokojená. Předtím jsem kouřila normální lehké slimky a tahle slimka mi je dokonale nahradila. Měním si barvy, příchutě a celkově si to vychutnávám.
Kouřím V 103 Slim (barvy: bílá, černá, zelená). Oblíbené: davidoff, káva, višně v čokoládě.
Ardnasa
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 2
Registrován: úte 07. úno 2012 12:10:33
Bydliště: Praha
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Vogue Slim V103 M - Pink

Příspěvekod Lucie1 » pát 01. čer 2012 21:52:53

Poraďte prosím zakoupila jsem vogue V103slim. Sadu, ve které bylo 10 náhradních cartomizérů, cigareta nemá atomizér.
K sadě jsem objednala vhodný e-liquid, kterým bylo všech 10 cartomiz. naplněno. 5 Cartomizérů v krabičce, každý z nich vydržel cca týden. Po nakapání e-liquidu už vůbec nefungovali. E-liquid kapám do dírky, která vznikne po odšroubování cartomizéru v prostřed kovového závitu, možná v tom je chyba nevím.
Z dalších 5ti přiložených cartomizérů každý vydržel sotva pár potáhnutí a po dokapání opět už nefungovali. Spálená příchuť, žádný kouř.
Lucie1
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 4
Registrován: pát 01. čer 2012 17:41:40

Re: Vogue Slim V103 M - Pink

Příspěvekod unchained » sob 02. čer 2012 9:16:11

Tak to je rozhodne chyba, pokud kapes primo do dirky a jeste spodem... Musis vyndat bile vicko na vrsku cartomizeru a liquid se ma opatrne kapat po obvodu cartomizeru do te vaticky, u Slimky je to jen par kapek... Kapes dokud vaticka saje, cartomizer bys nemela mit nasroubovany na baterii. Po naplneni je dobre cartomizer poradne profouknout do ubrousku, aby vylital vsechen prebytecny liquid, ktery by ti jinak mohl natect do baterie a znicit ji...
Joye eGo+atty 510 a LR 306 - I am a dripper... :o)
Obrázek

Nikdy se nehádejte s blbcem... Stáhne vás na svou úroveň a tam vás umlátí zkušenostmi... :o)
Uživatelský avatar
unchained
e-Dýmal
e-Dýmal
 
Příspěvky: 740
Registrován: úte 29. bře 2011 16:05:43
Bydliště: Příbram
Nejvyšší skóra: 7

Re: Vogue Slim V103 M - Pink

Příspěvekod Lucie1 » sob 09. čer 2012 11:13:01

Prosím, prosím jaká značka e-liquidu se vám nejvíce osvědčila ?
Lucie1
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 4
Registrován: pát 01. čer 2012 17:41:40

Re: Vogue Slim V103 M - Pink

Příspěvekod unchained » sob 09. čer 2012 11:19:21

Tezko rict, kazdemu chutna neco jineho, ja osobne kupuji liquidy Liqua, nebo si micham vlastni.
Joye eGo+atty 510 a LR 306 - I am a dripper... :o)
Obrázek

Nikdy se nehádejte s blbcem... Stáhne vás na svou úroveň a tam vás umlátí zkušenostmi... :o)
Uživatelský avatar
unchained
e-Dýmal
e-Dýmal
 
Příspěvky: 740
Registrován: úte 29. bře 2011 16:05:43
Bydliště: Příbram
Nejvyšší skóra: 7

Re: Vogue Slim V103 M - Pink

Příspěvekod Kapricek » pát 22. čer 2012 18:16:09

Zdravim, poprosila bych o par rad, protoze jsem uplnym novackem v ekoureni...

Dneska jsem postou dostala Vogue Slim V103 M. Cartomizery (5 ks) jsou dle prodejce (jako bonus) plneny "nejoblibenejsi prichuti na trhu Marlboro" ovsem netusim o jake sile.

Kazdopadne pri potahnuti me stipe na jazyku a v krku a je to dost neprijemne. Jsem prilezitostny kurak, 1-2 denne, nekdy i par dni bez cigarety, nekdy u vinka i 5 :-) Kourila jsem mentholove slimky znacky Red&White.

Je mozne, ze je to paleni zpusobeno vysokym obsahem nikotinu? Kdyby tomu tak nebylo a koureni stale tak palilo v ustech, tahle krasna slimka by letela do kose.

Protoze puvodne prodejce psal, ze cartomizery budou bez naplne, koupila jsem si zvlast liquidy (menthol, tresen) s obsahem nikotinu 6 mg.
Dalsi muj dotaz smeruje tedy na plneni kartomizeru temito naplnemi. Vbec netusim, jak poznam, kdy kartomizer naplnit (ano, precetla jsem diskuse, ze zacne koureni smrdet atd. - ale jak zacne smrdet?) A kolikrat muzu priblizne tenhle jeden kartomizer naplnit?

Nevim, co ted delat. Zda si poridit prazdne kartomizery nebo vydrzet neprijemne paleni a vykourit ty, co jsem dostala (Marlboro) a pak naplnit liquidy. Netusim vubec, za jak dlouho se kartomizer vypotrebuje...

Tyhle otazky me ted trapi, protoze ma pocatecni radost z ecigarety se zacina menit ve skepsi :-)
Budu rada, pokud nekdo poradi, pomuze, sdeli sve zkusenosti.

Moc diky!
Kapricek
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 2
Registrován: pát 22. čer 2012 18:04:49

Další

Zpět na Vogue Slim V103 M

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník