• Reklama
FastTech
 
 

Joye eCab - od Joyetechu

Vše co se tvarem snaží přiblížit klasickým cigaretám.

Moderátoři: dlouhejbil, Grif, jura-p

Re: Joye eCab - od Joyetechu

Příspěvekod pospisilecek » čtv 28. úno 2013 21:11:43

Tak si kupuj prostě pouze originální joyetechový atty a spokojenost se dostaví :cool
Já už měl v ruce pár neorigo a kolikrát nešly ani rozebrat,po sundání trnu z hlavy se tam přetrhaly kontakty a bylo vymalováno :angry
Nehledě na to že origo Cečkový trny mají odpor 2.2ohmu takže kouřivost je velice slušná :yes
RADY POUZE ZA POPLATEK..
BLBCUM ZA DVOUNÁSOBEK..


Obrázek
Uživatelský avatar
pospisilecek
Eyjafjallajökull
Eyjafjallajökull
 
Příspěvky: 3126
Registrován: sob 27. říj 2012 23:30:03
Národní vlajka:
Czech Republic

Reklama

Re: Joye eCab - od Joyetechu

Příspěvekod Tanatos » čtv 28. úno 2013 22:58:51

Ale ja neviem ja si nemyslim ze sa jedna o nejake faky predajca sa mi zda byt seriozny 90% v obchode su originaly ziadne egaby,tecaby a pod.Ja som to aj pozeral a ono to vyzera uplne rovnako.Ale kazdopadne na buduci nakup trnov vyskusam kupit u ineho predajcu prip. aj 2och a zistim ci to joytech tak zmrsil alebo su na trhu nejake fakt vydarene kopie.Ja si skor myslim ze tam tam bude kamen urazu skor v tom prepravnom liquide ak to rok/dva niekde stoji na sklade v lete/zime sa to na tom napustenom knote asi podpise.
Tanatos
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 3
Registrován: čtv 28. úno 2013 11:24:46

Re: Joye eCab - od Joyetechu

Příspěvekod pospisilecek » pát 01. bře 2013 6:54:40

Na originale je vždy logo Joyetechu.A pokud jde o ten přepravní liquid,tak ten jsem vždy před prvním použitím důkladne vymyl,vysušil a spirálku vypálil a nikdy jsem neměl problém s případnou pachutí :)

[ Post made via Mobile Device ] Obrázek
RADY POUZE ZA POPLATEK..
BLBCUM ZA DVOUNÁSOBEK..


Obrázek
Uživatelský avatar
pospisilecek
Eyjafjallajökull
Eyjafjallajökull
 
Příspěvky: 3126
Registrován: sob 27. říj 2012 23:30:03
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Joye eCab - od Joyetechu

Příspěvekod Marcelo85 » stř 06. bře 2013 19:08:48

Ahojte, čo sa týka ego-c atomizérov (originál), tiež sa mi podarilo v decembri kúpiť krabičku s piatimi kusmi, kde boli štyri kusy po pár potiahnutiach úplne nefajčiteľné (drsná spálenina). Najskôr som skúšal prepichnúť knot v hrote a tiež drobné zasunutie knotu, ale nepomohlo to moc. Pomohlo až atomizer rozobrať a knot po drobnom zasunutí ešte skrátiť a zásobenie liquidom resp. atomizér bol ok.
Marcelo85
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 4
Registrován: stř 06. bře 2013 18:55:39

Re: Joye eCab - od Joyetechu

Příspěvekod thinkfast » pon 02. čer 2014 22:55:33

Zdravim pani a damy. Mam v plane kupit svoju prvu e-cigaretu a neviem sa rozhodnut :) Najviac sa mi pozdava zatial eCab od Joyetechu, ale kedze som uplny laik v tejto oblasti (aj ked som precital celkom velku cast fora) tak mam stale pochybnosti a nechcem si vybrat zle. Dovody preco sa mi pozdava prave eCab su:
- myslim ze viac mi bude vyhovovat system s vymenitelnymi bateriami (nie je problem mat v rezerve par extra nabitych)
- drzal som ju v ruke a sadla mi rozmermi aj vyzorom
Chcel by som pocut nejake pre a proti pre zaciatocnika. Fajcim krabicku lahkych Phillip Morris denne uz nejaky ten cas. Ak bude treba este nejake info samozrejme pridam, nic viac ma teraz nenapada. Dakujem.
thinkfast
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 1
Registrován: pon 02. čer 2014 22:31:15

Re: Joye eCab - od Joyetechu

Příspěvekod dlouhejbil » pon 02. čer 2014 23:51:34

- myslim ze viac mi bude vyhovovat system s vymenitelnymi bateriami (nie je problem mat v rezerve par extra nabitych)
- drzal som ju v ruke a sadla mi rozmermi aj vyzorom

Předpokládám, že jsi z ní i kouřil....v tom případě si ji kup. když ti vše vyhovuje.
Uživatelský avatar
dlouhejbil
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 8290
Registrován: pát 18. lis 2011 16:23:20
Bydliště: Hradec Králové
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Joye eCab - od Joyetechu

Příspěvekod jura-p » úte 03. čer 2014 1:51:25

No, já rovnou radím nekupovat. A už to taky není žádná novinka.
Obrázek
Uživatelský avatar
jura-p
Moderátor
Moderátor
e-Sentinel
e-Sentinel
 
Příspěvky: 1021
Registrován: ned 15. črc 2012 12:53:33
Bydliště: CB
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Joye eCab - od Joyetechu

Příspěvekod bobina » stř 04. čer 2014 7:06:32

no a já radím koupit- mně vyhovuje.Jen pro silné kuřáky je nevhodná neboť se musí tahat opravdu piánko a dloooouho.Ti kdož kouří silné cigára jsou zvyklí tahat rychle a vehementně a to u téhle ecab nejde.
Obrázek
Ecab,Leo, nejvíc mi chutná bright tabaco
Uživatelský avatar
bobina
e-Sentinel
e-Sentinel
 
Příspěvky: 1169
Registrován: úte 15. lis 2011 12:13:53
Bydliště: České Budějovice

Předchozí

Zpět na Elektronické cigarety

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků