• Reklama
 
 

Joye 510 - T

Vše co se tvarem snaží přiblížit klasickým cigaretám.

Moderátoři: dlouhejbil, Grif, jura-p

Re: Joye 510 - T

Příspěvekod milo.havrann » ned 29. dub 2012 0:53:59

MartasMPx píše:Celkem by mě zajímalo jak dlouho by vydržel tento atty,za ty prachy se to ani nevyplatí čistit....79kč je pakatel,jen to asi nebude originál.


Cena je asi otázkou individuálního rozhodnutí jednotlivých prodejců, za kolik to pošlou dál do světa… což já zase kvituji. Já si včera (v sobotu) koupil 510-T (LR) … (za nápisem 510-T jsou v kroužku písmena LR) v černém provedení a cena byla 149,-Kč…. To bílé provedení, co máš ty, prodává prodejce u nás za 249,-Kč…. Čert aby se vyznal v těch různých pojmenováních…. Typech… variantách… cenách….

EDIT1: Já těm technickým parametrům a různým kombinacím a záměnám vůbec nerozumím… ač to tady pořád čtu… ale mně byl právě ten 510-T (LR) v kombinaci s Drip Tipem doporučen pro přímé kapání. Cenově byl skoro o 100% dražší, než ten na stránkách, které uvádíš, ale čoudím ho od rána skoro v jednom kuse a zatím v pohodě. Jenom na začátku měl hnusnou chuť, spálenou, a protože tomu prd rozumím, tak jsem jehlou „pošťáral“ na tom knotu v trnu … zdál se mi nějaký černý a připálený… a po tomto zásahu se připálená chuť ztratila a liquid chutnal tak, jak chutnat má. Akorát, jak víc tahám, bez delších přestávek mezi jednotlivými tahy, tak se mi docela dost zahřívá… Já ale nevím, jestli je to normální, jestli to tak má být.
Tak až vyzkoušíš ty levnější, dej vědět, co to je za zázrak….
Jedu na eGo-T a baterie 650mAh. Po různých trabléch a vytékání tanků teď zkouším CLEAR ECHOMIZER CE4+ a zatím jsem velice spokojen. Teď kapu do atty 510-T (LR) s Drip Tipem - nová zkušenost.
Obrázek
KDYSI JSEM SI UŽÍVAL ŽIVOT, ALE POTOM JSEM SE PŘIPOJIL NA INTERNET......... NO A PAK JSEM SE PŘIPOJIL NA E-CIGARETA FANS A OD TE DOBY TO TADY ČTU… A ČTU… A ČTU… A ASI NIKDY TO VŠECHNO NEPROČTU….
Uživatelský avatar
milo.havrann
Kuřák
Kuřák
 
Příspěvky: 63
Registrován: ned 18. bře 2012 5:05:58
Bydliště: Litoměřice
Národní vlajka:
Czech Republic

Reklama

Herní streamy na Twitch.tv a záznamy na YouTube.

Re: Joye 510 - T

Příspěvekod MartasMPx » ned 29. dub 2012 0:58:10

To zahřívání je normální vzhledem k velikosti,dělej přestávky a nechej ho vychladnout a bude o.k.
Knot v trnu se u atty at to je 510-T či eGO-T nebo C a další,doporučuje občas jehlou opatrně propíchnout,či na něj kápnout tak dvě kapky liquidu.
Až budou doma a v provozu, dám určitě vedět.
MartasMPx
 

Re: Joye 510 - T

Příspěvekod milo.havrann » ned 29. dub 2012 1:02:07

MartasMPx píše:To zahřívání je normální vzhledem k velikosti,dělej přestávky a nechej ho vychladnout a bude o.k.
Knot v trnu se u atty at to je 510-T či eGO-T nebo C a další,doporučuje občas jehlou opatrně propíchnout,či na něj kápnout tak dvě kapky liquidu.
Až budou doma a v provozu, dám určitě vedět.



No vidíš, jaký jsem šikovnej… :yes ... aniž bych to tušil, zarejpal jsem v tom jehlou a… :hammer_head: funguje to…. Ale díky za radu, utvrdil jsi mě v tom, že jsem vlastně nic nezkazil… :D :D
Jedu na eGo-T a baterie 650mAh. Po různých trabléch a vytékání tanků teď zkouším CLEAR ECHOMIZER CE4+ a zatím jsem velice spokojen. Teď kapu do atty 510-T (LR) s Drip Tipem - nová zkušenost.
Obrázek
KDYSI JSEM SI UŽÍVAL ŽIVOT, ALE POTOM JSEM SE PŘIPOJIL NA INTERNET......... NO A PAK JSEM SE PŘIPOJIL NA E-CIGARETA FANS A OD TE DOBY TO TADY ČTU… A ČTU… A ČTU… A ASI NIKDY TO VŠECHNO NEPROČTU….
Uživatelský avatar
milo.havrann
Kuřák
Kuřák
 
Příspěvky: 63
Registrován: ned 18. bře 2012 5:05:58
Bydliště: Litoměřice
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Joye 510 - T

Příspěvekod e-Hana » ned 29. dub 2012 1:14:37

milo.havrann -
Jen trochu nechápu,proč ty nepoužívaáš klasický atty ,ale -T , když stejně přímo kapeš na atty..a nepoužíváš tanky..pak je ti trn vlastně k ničemu a jen ti překáží...na klasice bys neměl takové problémy s knotem v trnu..

MartasMPx-
Jinak origo atty nemůžou být levnější, musí dodržovat smluvní podmínky a nesmí jít pod cenu udanou Joyetechem..to jen tak na okraj, ale tím neříkám,že nemůžou jiné taky fungovat.. :angel :D

a jak tak koukám, každý se bavíte o jiném Téčku..i když samo princip je stejný..
iStick Trim a CUBOID PRO + Digiflavor Siren 22
Aktuálně probíhající testy a recenze na eCF

Vapers Talk
eCF Ústí n.L. Obrázek
Obrázek
Chovejte se k druhým slušně, pak máte i právo trvat na tom, aby se i oni chovali slušně k vám.
Uživatelský avatar
e-Hana
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 11599
Registrován: úte 05. led 2010 21:23:09
Bydliště: Ústí nad Labem
Národní vlajka:
Czech Republic
Nejvyšší skóra: 1

Re: Joye 510 - T

Příspěvekod milo.havrann » ned 29. dub 2012 1:19:56

e-Hana píše:milo.havrann -
Jen trochu nechápu,proč ty nepoužívaáš klasický atty ,ale -T , když stejně přímo kapeš na atty..a nepoužíváš tanky..pak je ti trn vlastně k ničemu a jen ti překáží...na klasice bys neměl takové problémy s knotem v trnu..


No vidíš, Hani… tomu nerozumím ani já… šak jsem to i psal…
Já chtěl něco na kapání, abych mohl kapat různé liquidy pro zkoušení chutě, prodejce mi v pátek ukázal, co na to má a ta slečna, co s ním tam je, mi to v sobotu prodala…. A ještě se ptala, jaké barvy chci Drip Tip… Takže asi tak… A protože mi z eGo-T atty pořád unikal z tanků liquid, tak jsem si pořídil CE4+ a ten bafám normálně….
Budu muset asi zrušit v květnu moji účast na country hraní a dojít za tebou na srazík a nechat se proškolit v praxi… :blush :blush
Jedu na eGo-T a baterie 650mAh. Po různých trabléch a vytékání tanků teď zkouším CLEAR ECHOMIZER CE4+ a zatím jsem velice spokojen. Teď kapu do atty 510-T (LR) s Drip Tipem - nová zkušenost.
Obrázek
KDYSI JSEM SI UŽÍVAL ŽIVOT, ALE POTOM JSEM SE PŘIPOJIL NA INTERNET......... NO A PAK JSEM SE PŘIPOJIL NA E-CIGARETA FANS A OD TE DOBY TO TADY ČTU… A ČTU… A ČTU… A ASI NIKDY TO VŠECHNO NEPROČTU….
Uživatelský avatar
milo.havrann
Kuřák
Kuřák
 
Příspěvky: 63
Registrován: ned 18. bře 2012 5:05:58
Bydliště: Litoměřice
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Joye 510 - T

Příspěvekod e-Hana » ned 29. dub 2012 1:38:26

jj jen přijd však se tě ujmem neboj.. :D nejspíš neměli ani klasické atty, on je dnes už nemá každý prodejce, je s tím moc starostí.. :D .. :head :)
iStick Trim a CUBOID PRO + Digiflavor Siren 22
Aktuálně probíhající testy a recenze na eCF

Vapers Talk
eCF Ústí n.L. Obrázek
Obrázek
Chovejte se k druhým slušně, pak máte i právo trvat na tom, aby se i oni chovali slušně k vám.
Uživatelský avatar
e-Hana
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 11599
Registrován: úte 05. led 2010 21:23:09
Bydliště: Ústí nad Labem
Národní vlajka:
Czech Republic
Nejvyšší skóra: 1

Re: Joye 510 - T

Příspěvekod Cica137 » ned 29. dub 2012 1:45:40

to ja co sem měl atty 510-T a přestal jsem jezdit na tankách tak sem pak jen vyndal trn a ted ho používam jako klasiku jen je to bezmustku což mi vubec nevadí. :)
Wismec Presa 75w + Crius, Kayfun 5, Velocity kapak, Nimbus. Joyetech Ego ONE.

Obrázek
Uživatelský avatar
Cica137
Kuřák
Kuřák
 
Příspěvky: 62
Registrován: úte 21. úno 2012 0:38:26
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Joye 510 - T

Příspěvekod milo.havrann » ned 29. dub 2012 1:52:15

Cica137 píše:to ja co sem měl atty 510-T a přestal jsem jezdit na tankách tak sem pak jen vyndal trn a ted ho používam jako klasiku jen je to bezmustku což mi vubec nevadí. :)

AHA! Takže to bíle, co je vidět přes ty dírky v plíšku, na kterém je trn... tak to bílé je ta vatička? :sad :)
Naposledy upravil milo.havrann dne ned 29. dub 2012 12:37:13, celkově upraveno 2
Jedu na eGo-T a baterie 650mAh. Po různých trabléch a vytékání tanků teď zkouším CLEAR ECHOMIZER CE4+ a zatím jsem velice spokojen. Teď kapu do atty 510-T (LR) s Drip Tipem - nová zkušenost.
Obrázek
KDYSI JSEM SI UŽÍVAL ŽIVOT, ALE POTOM JSEM SE PŘIPOJIL NA INTERNET......... NO A PAK JSEM SE PŘIPOJIL NA E-CIGARETA FANS A OD TE DOBY TO TADY ČTU… A ČTU… A ČTU… A ASI NIKDY TO VŠECHNO NEPROČTU….
Uživatelský avatar
milo.havrann
Kuřák
Kuřák
 
Příspěvky: 63
Registrován: ned 18. bře 2012 5:05:58
Bydliště: Litoměřice
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Joye 510 - T

Příspěvekod e-Hana » ned 29. dub 2012 2:16:16

Ne to bílé je miska, ve které je uložená spirálka s knotem..jasně to je taky řešení,prostě ten trn vyndat..ona holt ne každá prodejce dnes klasické atty má.. :D
iStick Trim a CUBOID PRO + Digiflavor Siren 22
Aktuálně probíhající testy a recenze na eCF

Vapers Talk
eCF Ústí n.L. Obrázek
Obrázek
Chovejte se k druhým slušně, pak máte i právo trvat na tom, aby se i oni chovali slušně k vám.
Uživatelský avatar
e-Hana
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 11599
Registrován: úte 05. led 2010 21:23:09
Bydliště: Ústí nad Labem
Národní vlajka:
Czech Republic
Nejvyšší skóra: 1

Re: Joye 510 - T

Příspěvekod MartasMPx » ned 29. dub 2012 8:49:22

No tak tohle dělat nebudu ani nevím proč když jedu na tancích :blush
Ty levnější atty 510-T s trnem (na fotce je ten trn vyobrazeny,pak je ještě jeden a ten je pro patronu s vatičkou a má takovou drátěnku....označení nevím) zkusím a dám vedět,snad nebudou o tolik horší než originál a za ty peníze nemůžu čekat žádný zázrak.viewtopic.php?f=37&t=2251&p=122700#p122700
To že joyetech určuje prodejcům minimální cenu pod kterou nesmí jít jsem tu zahlédl již dříve,to bude taky patrně důvod proč jsou tak levné, když se k tomu přidá že to vyrábí jiná firma je to vysvětleno.
Naposledy upravil MartasMPx dne ned 29. dub 2012 11:46:51, celkově upraveno 2
MartasMPx
 

Re: Joye 510 - T

Příspěvekod Cica137 » ned 29. dub 2012 11:40:35

Ty brdo tak takhle levne atty sem jeste nikdy nevidel. dej vedet jestli funguje vpohode

[ Post made via Android ] Obrázek
Wismec Presa 75w + Crius, Kayfun 5, Velocity kapak, Nimbus. Joyetech Ego ONE.

Obrázek
Uživatelský avatar
Cica137
Kuřák
Kuřák
 
Příspěvky: 62
Registrován: úte 21. úno 2012 0:38:26
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Joye 510 - T

Příspěvekod MartasMPx » ned 29. dub 2012 11:44:07

Zkusím a ozvu se.Pokud by šlapaly aspoň čtrnáct dní bez nutnosti udržby bylo by to super a zmíněnéí věci odpadly....za ty prachy to ani nestojí za námahu a čas se v tom vrtat.Podle fotky je to typ s trnem takže určený pro tanky.
MartasMPx
 

Re: Joye 510 - T

Příspěvekod milo.havrann » ned 29. dub 2012 12:37:54

e-Hana píše:Ne to bílé je miska, ve které je uložená spirálka s knotem..jasně to je taky řešení,prostě ten trn vyndat..ona holt ne každá prodejce dnes klasické atty má.. :D


Chci poděkovat e-Hana… DĚKUJI Hani… :thanks: :thanks: :F která měla se mnou božskou trpělivost a provedla se mnou osobní chatovou konzultaci a „školení“ :abc: a navedla pořádek do toho mého chaosu v oblasti problematiky kolem e-cigaret. :smoke_lots:

Děkuji Hani a doufám, že jsi se do rána alespoň trošičku vyspala… :blush :blush
Jedu na eGo-T a baterie 650mAh. Po různých trabléch a vytékání tanků teď zkouším CLEAR ECHOMIZER CE4+ a zatím jsem velice spokojen. Teď kapu do atty 510-T (LR) s Drip Tipem - nová zkušenost.
Obrázek
KDYSI JSEM SI UŽÍVAL ŽIVOT, ALE POTOM JSEM SE PŘIPOJIL NA INTERNET......... NO A PAK JSEM SE PŘIPOJIL NA E-CIGARETA FANS A OD TE DOBY TO TADY ČTU… A ČTU… A ČTU… A ASI NIKDY TO VŠECHNO NEPROČTU….
Uživatelský avatar
milo.havrann
Kuřák
Kuřák
 
Příspěvky: 63
Registrován: ned 18. bře 2012 5:05:58
Bydliště: Litoměřice
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Joye 510 - T

Příspěvekod dlouhejbil » ned 29. dub 2012 12:44:07

Sice to nepatří sem-no ale musím na to reagovat.Hance už měl být dávno udělen titul profesorka........
Uživatelský avatar
dlouhejbil
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 8290
Registrován: pát 18. lis 2011 16:23:20
Bydliště: Hradec Králové
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Joye 510 - T

Příspěvekod Thums » ned 29. dub 2012 12:50:51

souhlasím s bilem
Thums
e-Sentinel
e-Sentinel
 
Příspěvky: 1333
Registrován: stř 28. zář 2011 20:14:06

PředchozíDalší

Zpět na Elektronické cigarety

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků