• Reklama
Herní streamy na Twitch.tv a záznamy na YouTube.
 
 

Nemesis Mod Clone

Vše co je hlavně trubicového tvaru jako ProVari, The GG Telescopic Storm, VAMO, Lvatube atd...

Moderátoři: dlouhejbil, Grif, jura-p

Nemesis Mod Clone

Příspěvekod Vorel » sob 26. říj 2013 20:01:35

Je libo Nemesis Mod Clone? :)

Naposledy upravil Rumlik dne ned 27. říj 2013 10:17:53, celkově upraveno 1
Důvod: Přesunuto do samostatného vlákna.
Obrázek

nejsem náročný.... :-)
eCF Ústí nad Labem
Uživatelský avatar
Vorel
e-Sentinel
e-Sentinel
 
Příspěvky: 1114
Registrován: stř 21. zář 2011 20:04:28
Bydliště: ÚL
Národní vlajka:
Czech Republic

Reklama

Re: Nemesis Mod Clone

Příspěvekod vlastik63 » ned 27. říj 2013 10:06:52

Pavle díky Tvému videu jsem po 10 dnech přišel na to,že nepotřebuji k provozování Nemesise distanční magnety.Jen jsem ho neměl správně rozebraný a sestavený.Takže pro všechny majitele gripu původem z FT ten leštěný slabý kroužek pod vzduchovou regulací má závit a jde vyšroubovat.Ještě jednou děkuji Pavle za názorné video. :yes

[ Post made via Mobile Device ] Obrázek
Mám toho tolik, že jsem to už přestal sledovat :chuckle
Uživatelský avatar
vlastik63
Eyjafjallajökull
Eyjafjallajökull
 
Příspěvky: 3945
Registrován: ned 25. bře 2012 15:37:35
Bydliště: Louny
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Nemesis Mod Clone

Příspěvekod pospisilecek » ned 27. říj 2013 10:22:12

Vorliku super video,před pár dny jsem se rozhodoval mezi Nemesis Clone a Pisces Clon a nakonec jsem po přečtení Vlastíkova vlákna vzal Pisces Clon /možná i kvůli nižší ceně/ ale asi příště čapnu i tenhle kousek.
Děkuji za pěkný video :hand :mrk
RADY POUZE ZA POPLATEK..
BLBCUM ZA DVOUNÁSOBEK..


Obrázek
Uživatelský avatar
pospisilecek
Eyjafjallajökull
Eyjafjallajökull
 
Příspěvky: 3126
Registrován: sob 27. říj 2012 23:30:03
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Nemesis Mod Clone

Příspěvekod Dědeček Pája » sob 04. led 2014 20:47:00

Mám Nemesis clon asi tři týdny.Můžu vřele doporučit všem kdo chce zkusit mechaniku.Opravdu spolehlivý a variabilní.
Thulon,Kick by Evolv 1 a 2,mini DID Genessis,Cobra,Magoo,Oddy,e-Vic,Kayfun SvoeMesto 3.1,Kanger,Gogin mod,e-dýmky,Fuzee XL2,Nemesis clon,Sigelei 19,Steamboy 2.1,Steamboy 2.3 a vlastí míchačky HG,IW FA
Dědeček Pája
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 18
Registrován: čtv 29. bře 2012 19:19:12
Bydliště: Plzeň
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Nemesis Mod Clone

Příspěvekod tiberius » sob 04. led 2014 20:55:29

Jj je to dobrý grip :yes
Uživatelský avatar
tiberius
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 333
Registrován: ned 23. zář 2012 23:23:42
Bydliště: Straž pod Ralskem
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Nemesis Mod Clone

Příspěvekod IvanPO » ned 05. led 2014 0:59:37

je najlepsi.. :clap

k tomu videjku - so spodnou skrutkou v spinaci by som nedoladoval radsej nic, najlepsie je ak je dotiahnuta na fest, inak sa samovolne pri spinani povoluje alebo dotahuje
Nemesis/FT, Bagua/FT, Chi-you/FT, Caravela/FT, Vamo V2, KTS, Milanov grip™, baterie eGo
2x Steam FT boy, AIOS, ProTank II, Drunker, Vision™ Vivi, Vision™ 2.0
vlastne na baze Ina, FlavourTec + prichute FA, FT, PV
Obrázek
IvanPO
Kuřák
Kuřák
 
Příspěvky: 60
Registrován: sob 16. úno 2013 0:50:50
Bydliště: Prešov
Národní vlajka:
Slovakia

Re: Nemesis Mod Clone

Příspěvekod martini » ned 05. led 2014 11:06:49

Já všeobecné nadšení nesdílím, ale měl jsem ho v prackách jen pár hodin, protože jsem ho neobjednával pro sebe. Na pohled je moc pěkný, všechny závity precizní, ale dřel na něm spínač, bylo úplně cítit, jak je ten nerezový díl vykrouhaný, stačilo se nepatrně odchýlit při spínání od středu a už to drhlo. S kolegou jsem od té doby nemluvil, tak nevím, jestli se to časem rozchodilo, ale já bych ho v tom stavu, v jakém přišel z výroby, používat asi nemohl a musel bych si ho trochu poladit smirkem. Regulace vzduchu šla na můj vkus moc ztuha a zklamaly mně i ztráty, které byly zcela nepochopitelně vyšší, než na mém na koleně dělaném joymechu. Netvrdím že je špatný, ale po všem tom nadšení na různých fórech jsem od něj očekával trochu víc a s mou pověstnou averzí vůči spodnímu spínání stejně ode mne nikdo pochvalu ani nečekal :D . Takže souhlasím s Tiberiem, že je dobrý je, ale nejlepší rozhodně ne, nebo aspoň ne pro všechny! :mrk
Paps+Heron (hybrid) *** 4Nine+Kayfun nano (hybrid) *** Origin+Aqua (hybrid) *** Sigi8+Ithaka (hybrid) *** Sigi20+Oddy *** JoyeMech+Fogger2 *** 69mod+Magma *** Lab65+Kayfun *** iStick 50+Erlkonigin mini *** G3 mini+Kayfun V3 mini *** eGrip+RBA base *** eGrip II

JSEM ZÁVISLÝ A NESTYDÍM SE ZA TO!
Uživatelský avatar
martini
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 376
Registrován: ned 22. črc 2012 10:25:20
Bydliště: Šumperk

Re: Nemesis Mod Clone

Příspěvekod IvanPO » ned 05. led 2014 11:32:53

spinac...
su nejake videa ako roztiahnut strunku a to zadrhavanie sa riesi aj pri originaloch, nie len klonoch a tiez takmer kazdy tvrdi ze si to po par dnoch ci tyzdni sadne. Mne to robil tiez.
Tie straty mohla robit prave aj zle dotiahnuta skrutka na spinaci. Ale aj nieco ine.
Regulaciu vzduchu nepouzivam, s FT boyom netreba.

A zle som sa vyjadril :angel
Pre MNA je najlepsi. Ale kazdy sme ini, tak ako kazdemu chuti nieco ine, tak sa aj paci nieco ine.
Nemesis/FT, Bagua/FT, Chi-you/FT, Caravela/FT, Vamo V2, KTS, Milanov grip™, baterie eGo
2x Steam FT boy, AIOS, ProTank II, Drunker, Vision™ Vivi, Vision™ 2.0
vlastne na baze Ina, FlavourTec + prichute FA, FT, PV
Obrázek
IvanPO
Kuřák
Kuřák
 
Příspěvky: 60
Registrován: sob 16. úno 2013 0:50:50
Bydliště: Prešov
Národní vlajka:
Slovakia

Re: Nemesis Mod Clone

Příspěvekod vlastik63 » ned 05. led 2014 11:39:02

Je to stejné jako u všeho z Číny co kus to originál.Naštěstí můj kousek řadím na 1 místo a nic mi na něm nezlobí,ale třeba Roman má také problém se spínáním také mu zádrhává a to to má vyleštěné a promazané.Jedinou malou vítku mám k štelovacímu centrpinu hlavně ke koncovému šroubku,že se při velkém vytočení kinklá to mohlo být lépe pořešeno.Já to řeším vymezovacímy magnety.

[ Post made via Mobile Device ] Obrázek
Mám toho tolik, že jsem to už přestal sledovat :chuckle
Uživatelský avatar
vlastik63
Eyjafjallajökull
Eyjafjallajökull
 
Příspěvky: 3945
Registrován: ned 25. bře 2012 15:37:35
Bydliště: Louny
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Nemesis Mod Clone

Příspěvekod JX3P » ned 05. led 2014 11:58:57

Je to tak a to jsem se spínačem dělal hodně psích kusů, ale stále drhne. Trochu pomůže hodně tuhá silikonová vazelína (na muškařské šňůry).
Zas to má výhodu, že mám kloub u malíčku perfektně vytrénovanej na spínání přesně ve středu..pro martiniho nepředstavitelná věc :D .
To u Originu je spínání jiná písnička. Sice jsem chvíli na tu hromadu součástek spínače koukal a nevěděl která bije a o co tam kráčí.
Ale Todd na YT princip locku a adjust výšky vysvětlil.

Nemesis je asi nejlepší mod co se dá z FT pořídit a i počet recenzí a diskuzí tomu odpovídá...po Originu ))
Obrázek

P = U²/ R
Uživatelský avatar
JX3P
Temelín
Temelín
 
Příspěvky: 2080
Registrován: čtv 07. čer 2012 1:46:59
Bydliště: Louny

Re: Nemesis Mod Clone

Příspěvekod martini » ned 05. led 2014 13:56:52

Já věděl, že píchnu do vosího hnízda :D Jen upřesním, že nebyl kupován na FT, nýbrž u nás, ale nepochybně se jedná o stejného výrobce. K těm "ztrátám", měřil jsem ho s 1 ohmovým atty na čerstvé baterce (nějaký letitý obyč samsung z noťasu) v sigi 8, po měsíci používání bez čištění jsem vyždímal 3,69V, na novém nemi 3,78V a na joymechu 3,82V. Nešlo mi to tenkrát do hlavy, proč o ty 3 setiny pokulhává za tím mojím humpoláckým bastlem, tak jsem nemi celý rozebral, pečlivě složil a měření opakoval, ale výsledek byl stejný. Pokud tedy budu věřit, že jsou kontakty postříbřené, má těch pár setin na svědomí asi jen horší elektrická vodivost nerezu a ne přechoďáky ve spínači, nebo závitech. Ne, opravdu jsem byl jen rozčarovaný z toho drhnutí, když mám hmatník o průměru 22mm, tak bych očekával, že ho taky můžu celý použít a ne jen na něm trénovat citlivost kloubu malíčku při hledání bodu G :D
Paps+Heron (hybrid) *** 4Nine+Kayfun nano (hybrid) *** Origin+Aqua (hybrid) *** Sigi8+Ithaka (hybrid) *** Sigi20+Oddy *** JoyeMech+Fogger2 *** 69mod+Magma *** Lab65+Kayfun *** iStick 50+Erlkonigin mini *** G3 mini+Kayfun V3 mini *** eGrip+RBA base *** eGrip II

JSEM ZÁVISLÝ A NESTYDÍM SE ZA TO!
Uživatelský avatar
martini
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 376
Registrován: ned 22. črc 2012 10:25:20
Bydliště: Šumperk

Re: Nemesis Mod Clone

Příspěvekod Amo_Košice_Sk » ned 05. led 2014 13:59:44

Tiež nechcem nikoho uraziť, ale mne Nemesis vôbec nesadol, ale Origin veľmi.

Od 12.12.2012 :moon na pyro a to som ich stiahol 60 denne.
Od 03.05.2018 som skončil aj s vapingom :D Stačilo :rofl

Ďakujem eCF za rady a pomoc s odvyknutím od fajčenia :hand

Vraj fajčenie je psychiatrická diagnóza :nech
eCF Košice a okolie / Slovensko
MMS (CDS) GSE to už je o inom, ale :yes
Obrázek
Uživatelský avatar
Amo_Košice_Sk
e-Dýmal
e-Dýmal
 
Příspěvky: 720
Registrován: čtv 20. pro 2012 21:55:48
Bydliště: Slovensko, Košice
Národní vlajka:
Slovakia

Re: Nemesis Mod Clone

Příspěvekod radkraj » pon 20. led 2014 13:37:16

Zakoupil jsem Nemesis z FT v této verzi https://www.fasttech.com/products/1568200 K tomu jsem také objednal magnety, abych si předělal spodní spínání na magnetické. Magnety tyto, které FT doporučuje přímo pro Nemesis https://www.fasttech.com/products/1558900 Ovšem magnety jsou nepoužitelné, protože jsou malé. Ten vnitřní průměr je nalícovaný na ten středový dřík spínače, takže se spínání nekoná. Poraďte mi, jaké magnety použít tak, aby to šlo naprosto lehce spínat. Na všech videích o úpravě spínače Nemesis na magnet, mají ty magnety vůli k vůči tomu střednímu dříku. Je to odhadem rozměr 10 mm vnitřní průměr a 15 mm vnější průměr. Nebo pokud to ví někdo přesně, dejte mi vědět. Nemá někdo ve svých zásobách zbytečné dva magnety, které by na Nemesis opravdu pasovaly? Koupil bych jeden pár. Dále bych se chtěl podělit s kvalitou. Celý grip je v pohodě, ale ten spodní spínač, byla tragedie. Tam kde se potkává střední dřík s průměrem vnitřku spínače byl naprosto na hrubo opracovaný povrch. Takže spínač drhnul jako blázen. Samozřejmě, že to bylo první co jsem musel řešit. Smirkový papír a trochu trpělivosti zvítězilo na China boys. Teď už chodí hladce. Přesto bych zkusil ještě ty magnety, zdali stisk spínače je jemnější. Pokud už někdo předělal na magnety, dejte své zkušenosti, jestli ta předělávka má vůbec smysl.
Vamo V2 Black Chrome, Vamo V2 stříbrný hliník,Box Mod Eleaf iStick, Nemesis nerez, Nemesis černý a stříbrný hliník, Kayfun Lite, Fogger V2,
K2 Snake, míchám si báze Inawera, příchutě FA a GF

Obrázek
Uživatelský avatar
radkraj
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 201
Registrován: stř 07. lis 2012 12:21:29
Bydliště: Ostrava
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Nemesis Mod Clone

Příspěvekod mm2 » pon 20. led 2014 13:56:47

Mám tento: http://www.fasttech.com/products/1411/10005773/1448300
a magnety v něm magnetujou bez problému.
Jen jsem použil 3 aby mohl stát.
Jinak doporučuji objednat 10. Velmi rády praskají.
Uživatelský avatar
mm2
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 23
Registrován: čtv 07. úno 2013 12:13:26
Nejvyšší skóra: 3

Re: Nemesis Mod Clone

Příspěvekod radkraj » pon 20. led 2014 14:01:41

A ty máš magnety 9 mm x 13 mm?
Vamo V2 Black Chrome, Vamo V2 stříbrný hliník,Box Mod Eleaf iStick, Nemesis nerez, Nemesis černý a stříbrný hliník, Kayfun Lite, Fogger V2,
K2 Snake, míchám si báze Inawera, příchutě FA a GF

Obrázek
Uživatelský avatar
radkraj
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 201
Registrován: stř 07. lis 2012 12:21:29
Bydliště: Ostrava
Národní vlajka:
Czech Republic

Další

Zpět na Gripy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků