• Reklama
FastTech
 
 

e-Liquid pre začiatočnika.

Vše co nepatří do ostatních vláken.

Moderátoři: dlouhejbil, Joker, Grif, jura-p

e-Liquid pre začiatočnika.

Příspěvekod Foox » stř 07. črc 2010 19:59:00

Začínam (N)e-hulit. Vybral som si stroj, podla fóra a predajcu aj spotrebný materiál. Dotahávam "pyro", rozhodnutý s nim nadobro seknút. Do začiatku som objednal Dunhil (24mg). A teraz konečne otázka?
Ktorý e-Liquid je chuťovo/ pocitovo najbližšie k obyčajnej cigarete?
Vie niekto poradit hotový, nemiešaný - nemám žiadne skúsenosti. Vaše názory?
Naposledy upravil Foox dne čtv 08. črc 2010 16:10:35, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
Foox
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 335
Registrován: ned 04. črc 2010 21:23:31
Národní vlajka:
Slovakia

Reklama

Re: e-Liquid pre začiatočnika.

Příspěvekod Rumlik » stř 07. črc 2010 20:16:38

:thinking:

No to je docela těžká otázka, protože u e-liquidu je to hodně o idividuálním pocitu. Máme každý trochu jinak nastavené chuťové pohárky a tak co jeden označí za dobré, jinému nejde atd. :mrk

Každopádně já doporučuji, hlavně pro začátek, příchutě Camel, Dunhill a Ruyan. Ještě možná Mallboro, ale to nezachutná každému. :mrk
GeekVape Aegis X + Digiflavor Siren V2 24mm|Wotofo Profile RDA.
Herní streamy na Twitch.tv

eCF Ústí nad Labem
Obrázek
Užívání drog (včetně nikotinu) nesmí být člověku koníčkem.
Uživatelský avatar
Rumlik
Administrátor
Administrátor
Temelín
Temelín
 
Příspěvky: 2284
Registrován: pon 04. led 2010 23:40:47
Bydliště: Ústí nad Labem
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: e-Liquid pre začiatočnika.

Příspěvekod Paarmen » stř 07. črc 2010 20:31:52

Možná bych doporučil spíše ten Camel,než Dunhill,mám ho právě v cigáru a moc mi to nejede,něco jako taková stuchlina...nevím...Camel je skvělá volba,zbytek je potřeba testovat :nod
Kouřím stříbrnou Lavatube s DCT 6ml Color
Už jen míchané liquidy od FA a Inawera....liquid se má přizpůsobit mně,né já jemu ;-)
Obrázek
Uživatelský avatar
Paarmen
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 184
Registrován: ned 11. dub 2010 11:58:14
Bydliště: Pardubicko
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: e-Liquid pre začiatočnika.

Příspěvekod Rumlik » stř 07. črc 2010 20:44:57

No vždyť to říkám. :D Co člověk, to jiná chuť. Já ho mám zrovna rád viz.: viewtopic.php?f=30&t=138 :mrk
GeekVape Aegis X + Digiflavor Siren V2 24mm|Wotofo Profile RDA.
Herní streamy na Twitch.tv

eCF Ústí nad Labem
Obrázek
Užívání drog (včetně nikotinu) nesmí být člověku koníčkem.
Uživatelský avatar
Rumlik
Administrátor
Administrátor
Temelín
Temelín
 
Příspěvky: 2284
Registrován: pon 04. led 2010 23:40:47
Bydliště: Ústí nad Labem
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: e-Liquid pre začiatočnika.

Příspěvekod Foox » stř 07. črc 2010 20:50:24

dik za nazory. lahke otazky nedavam sorry. som si vedomy ze to nikdy nebude presne pyro, kedze tam chybaju vychytavky z horenia, tych par tisic roznych mnamek. kazdy nejak zacinal, tak preco sa nepoucit z vasich chyb?

sorry za háčky, polepším sa
Uživatelský avatar
Foox
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 335
Registrován: ned 04. črc 2010 21:23:31
Národní vlajka:
Slovakia

Re: e-Liquid pre začiatočnika.

Příspěvekod Rumlik » stř 07. črc 2010 20:57:59

jj kyanid, arsen a podobné mňamky si budeš muset domyslet. :rofl :rofl
GeekVape Aegis X + Digiflavor Siren V2 24mm|Wotofo Profile RDA.
Herní streamy na Twitch.tv

eCF Ústí nad Labem
Obrázek
Užívání drog (včetně nikotinu) nesmí být člověku koníčkem.
Uživatelský avatar
Rumlik
Administrátor
Administrátor
Temelín
Temelín
 
Příspěvky: 2284
Registrován: pon 04. led 2010 23:40:47
Bydliště: Ústí nad Labem
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: e-Liquid pre začiatočnika.

Příspěvekod petrik » čtv 08. črc 2010 2:18:07

Nejbližší tabákové - doutníkové chuti je ten dražší jednorázový doutník Ruyan ( +600.- Kč) . Ten má suchý dým a chuť je naprosto srovnatelná s čímkoliv, co "smrdí" po kouření. U e-liquidu zatím není žádný výrobce schopný nabídnout přímou alternativu. Věřím, že největším problémem pro kuřáka přecházejícího na e-cigaretu je nedostatek "toho na jazyku zůstávajícího smradu a pachuti po něm". Chce to hledat jinou, naopak chutnající příchuť.

Po e-cigaretě můžeš dát dětem pusu a oni necítí ten zápach, který každý nekuřák okamžitě cítí a kuřák o něm neví. Zatím není žádný e-liquid natolik podobný klasické cigaretě (mimo zmiňovaný original Ruyan), který by toto nabídnul. Jestli mohu radit, nehledej v e-cigaretě chuť klasické cigarety a ušetříš si zklamání. E-cigareta může nabídnout dobrou alternativu klasice a chuť může být oproti druhé zmiňované naopak lepší, jen to chce hledat tu svoji příchuť.
petrik
 

Re: e-Liquid pre začiatočnika.

Příspěvekod e-Hana » čtv 08. črc 2010 4:34:38

Určitě doporučuju taky jako základ Camel, ale pozor ten od RS (né jiné ty jsou většinou sladší a mají společný pouze název) a Ruyan-RS,ten je pro mě do dýmky, taky výrazně tabáková a dobrá taková právě ta doutníková příchuť (navíc výborně dýmí), pak od E-juice- Burley, Viržínia a Latakia :)(pozdeji se dobře ochucují, protože jsou jemné a né příliš výrazné ) a pár se jich ještě najde,ale zatím asi stačí.
Časem si možná na sladší chutě zvykneš, ale možná zůstaneš jen u těchto tabákových,to už je na tvé chuti.
No tak a teď můžeš vybírat :chuckle
iStick Trim a CUBOID PRO + Digiflavor Siren 22
Aktuálně probíhající testy a recenze na eCF

Vapers Talk
eCF Ústí n.L. Obrázek
Obrázek
Chovejte se k druhým slušně, pak máte i právo trvat na tom, aby se i oni chovali slušně k vám.
Uživatelský avatar
e-Hana
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 11599
Registrován: úte 05. led 2010 21:23:09
Bydliště: Ústí nad Labem
Národní vlajka:
Czech Republic
Nejvyšší skóra: 1

Re: e-Liquid pre začiatočnika.

Příspěvekod Fido » čtv 08. črc 2010 15:55:37

Já bych možná k doporučení přidal 555 a virginia obojí od RS.
Uživatelský avatar
Fido
e-Sentinel
e-Sentinel
 
Příspěvky: 1972
Registrován: stř 14. dub 2010 14:47:18
Bydliště: Praha
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: e-Liquid pre začiatočnika.

Příspěvekod paviuk » sob 01. led 2011 18:38:12

Zdravím všechny

moc pěkné fórum :clap

prosím o radu chtěl bych koupit nějaký dobrý liquid, kořil jsem teď pár dní a testoval co by mi sedělo a nejvíc se mi líbí kapsle OPTIMA - ale nelímí se mi jejich výdž, to bych prohulil balík... nejlepší Pineapple, Cherry, a další hlavně netabákové, jeden liquid tabákový už jsem si našel líbí se mi eL-M od viewtopic.php?f=23&t=74 límilo by se mi najít nějaké výrazné ovocné, netabékové chutě na plnění. Kapsle OPTIMA jsou sice super, ale pokud najdu alternativu budu raději plnit.

Děkuji za doporučení

Obrázek
paviuk
 

Re: e-Liquid pre začiatočnika.

Příspěvekod e-Hana » sob 01. led 2011 20:02:21

Ahoj, tak to bychom určitě chtěli vědět všichni, trochu se tím musíš asi prokousat sám, dost toho tu už je popsáno zde v e-liquidech , viewforum.php?f=84 jsou tam už 3 stránky popisů..jednotlivých liquidů- pak i na webu - jen se prostě trochu začíst! :blush Jsou jich desítky ,možná stovky,takže zkoušet ,zkoušet a zkoušet a číst popisy ve vlákně eventuelně i u prodejce..!!!!
Navíc každý z nás má jinou chuť a jinak nastavené chu´tové pohárky,jak už tu píšem výše.
Takže to po nás fakt raději nechtěj doporučit jeden druh,je to strašně těžké..
třeba mě chutná Piňa coláda,Banán, Meloun, Redbul, Zelené jablíčko od Dekangu a druhý ho zas nesnáší a i mě od jiného výrobce ba i v další várce může připadat až nechutný!! Někdo má rád od DK třeba Višeň, ta zas vůbec nechutná mě,..takže těžko radit, musíš si to trochu vyzkoušet.
Je dobré vyzkoušet nejdřív třeba jednu příchut od několika výrobců a porovnat co a od koho ti víc vyhovuje!!
A předlněné kapsle-ty se samozřejmě nikdy nevyplatěj tobě, ale výrobci a prodejci!! !! :mrk Obzvlášť pokud se zavážeš k odběru smlouvou a upneš se pouze na jeden určitý druh kapslí, které prodává pouze jeden z nich!!
To je pak samozřejmě výhoda pro něj ,nikdy ne pro tebe, protože ty pak už nemáš šanci si vybrat z různých cen u různých prodejců!!
Ale to je samozřejmě každého volba neříkám tím, že nejsou dobré, ale určité omezení tu je a třeba mě tohle vázání se na jednoho prodejce hodně vadí !!!!
Chci mít možnost volby a nakoupit pokaždé třeba od jiného výrobce,jinou várku a vyzkoušet tak, co mi chutná!!
Takže já prodejce střídám a dokapávám liquidy, nikdy bych nekupovala plněné kapsle, je to zbytečně drahé!!!Ale pokud to někomu nevadí a má peněz dost ???? :mrk
iStick Trim a CUBOID PRO + Digiflavor Siren 22
Aktuálně probíhající testy a recenze na eCF

Vapers Talk
eCF Ústí n.L. Obrázek
Obrázek
Chovejte se k druhým slušně, pak máte i právo trvat na tom, aby se i oni chovali slušně k vám.
Uživatelský avatar
e-Hana
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 11599
Registrován: úte 05. led 2010 21:23:09
Bydliště: Ústí nad Labem
Národní vlajka:
Czech Republic
Nejvyšší skóra: 1

Re: e-Liquid pre začiatočnika.

Příspěvekod blacks » sob 01. led 2011 21:04:31

jsem na tom hodne podobne, redbull, vanilka, visen, cola,
ale vubec ne kapucino a jine kavove
neprisel jsem jim na chut, i kdyz obcas zkusim pokusne tabakove domichavat necim sladsim tak samotny tabak uz take ne

100 lidi 100 chuti,
mozna zkusit tesovaci sadu, nekde jsem videl prodejce a nechci sem davat reklamu, co to nabizel a vyzkouset co ti sedne
Kdyz musis, tak musis
Uživatelský avatar
blacks
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 183
Registrován: ned 19. pro 2010 11:13:10
Bydliště: Jizni Cechy
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: e-Liquid pre začiatočnika.

Příspěvekod e-Hana » sob 01. led 2011 22:20:41

No vidíš,já taky mám moc ráda ovocné,ale ne všechny a už vůbec né, od všech výrobců..zatím pouze od Dekangu a RS .Muž ten zas od DK nejraději capuccino a kávu,které já taky zas nemusím(nejsem kafař) a on na ně nedá dopustit.Ale musíte prozkoušet víc výrobců liquidu apokud vám někde něco nechutná ,jinde vás chuť může překvapit!! U každého dalšího výrobce totiž jedna a ta samá příchuť může chutnat diametrálně odlišně.Navíc i v každé várce může zas chutnat jinak, někdy líp někdy hůř !! :blush :D
iStick Trim a CUBOID PRO + Digiflavor Siren 22
Aktuálně probíhající testy a recenze na eCF

Vapers Talk
eCF Ústí n.L. Obrázek
Obrázek
Chovejte se k druhým slušně, pak máte i právo trvat na tom, aby se i oni chovali slušně k vám.
Uživatelský avatar
e-Hana
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 11599
Registrován: úte 05. led 2010 21:23:09
Bydliště: Ústí nad Labem
Národní vlajka:
Czech Republic
Nejvyšší skóra: 1

Re: e-Liquid pre začiatočnika.

Příspěvekod SandySmokers.cz » sob 01. led 2011 23:59:02

Tak se přidám :)
Momentálně pokuřuju už třetí den v kuse (bez střídání jiné příchuti) od DK DK-TAB a musím říct, že mě prostě chutná.
A to nejsem velikým milovníkem Dekangu obecně :D

Asi nebrat Vanilla od DK (nemá s vanilkou nic společného), mě chutnalo celkem i Cherry, Dunhill, Winston (vše DK) .
Ale jak už bylo řečeno, 100 lidí 100 chutí.

A závěr?
Nakup radši 5 x 10 ml s různýma chutěma než například jedno větší balení a uvidíš sám co by ti mohlo vyhovovat (i když jak už bylo taky řečeno, pomalu co várka to unikát :D ).
Uživatelský avatar
SandySmokers.cz
Prodejce
Eyjafjallajökull
Eyjafjallajökull
 
Příspěvky: 3443
Registrován: ned 11. dub 2010 17:19:29
Bydliště: Pardubice
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: e-Liquid pre začiatočnika.

Příspěvekod e-Hana » ned 02. led 2011 0:56:23

Možná ale, že za půl roku bude Vanila opravdu vanila, takže ani tak se to nedá říct..bohužel je to dost často i naopak, že co dnes chutná, příště už nééé!! :puke
iStick Trim a CUBOID PRO + Digiflavor Siren 22
Aktuálně probíhající testy a recenze na eCF

Vapers Talk
eCF Ústí n.L. Obrázek
Obrázek
Chovejte se k druhým slušně, pak máte i právo trvat na tom, aby se i oni chovali slušně k vám.
Uživatelský avatar
e-Hana
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 11599
Registrován: úte 05. led 2010 21:23:09
Bydliště: Ústí nad Labem
Národní vlajka:
Czech Republic
Nejvyšší skóra: 1

Další

Zpět na Liquidy - všeobecná diskuse

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků