• Reklama
 
 

Hlavní obchodní podmínky

Nákup/Prodej jakýchkoliv vape produktů může provádět pouze osoba starší 18 let.

Do nadpisu pište vždy konkrétní informace, co prodáváte/darujete nebo poptáváte.

V případě prodeje, musí být k nabídce připojena i fotografie předmětu. Není přípustné ilustrační foto a akceptovatelné není ani dodání fota jen v případě zájmu. Inzeráty bez fotografie mohou být odstraněny moderátory fóra. Prosíme používejte max. velikost 640x480 a využívejte službu TINYPIC, díky které nám ušetříte místo na serveru, kde je náš web/fórum.

Nabídky mohou vkládat pouze soukromé osoby. Nabídky prodejců budou po zjištění okamžitě mazány, pokud nebude prodej předem dohodnut s eCF.

Tržnice je určena pouze pro drobné a občasné obchůdky mezi uživateli(pokud se nejedná o dohodu z předchozího řádku). Pokud zde bude jakýkoliv uživatel prodávat pravidelně a často(ať již větší či menší množství zboží/produktů), bude to považováno jako snaha se obohatit na úkor zdejších uživatelů a skutečných prodejců, kteří platí ze svého podnikání a příjmů daně. Pokud nevlastníte ŽL a chcete si takto přivydělávat, tak doporučujeme Aukro a podobné servery. Obživu prodejem e-kuřáckých věcí bez ŽL zde netolerujeme. V případě opakovaného porušování, bude danému uživateli zablokován k tržnici přístup.

Nabízené věci se nemusí nutně vztahovat pouze k e-kuřivu nebo e-kouření obecně. Pokud chcete prodávat nebo poptávat věci, které s ekouřením nemají nic společného, zvolte kategorii "Vše ostatní". Prodávat je umožněno pouze uživatelům, kteří mají min. 10 přínosných příspěvků ve fóru.

Je zakázáno:

Zveřejňovat soukromé údaje v popisu (adresa, telefon, e-mail, skutečná jména), odkazovat na jiné stránky, kde je předmět vystaven, kromě přímého odkazu na fotografie. Pro tyto záležitosti používejte SZ. Pokud chcete můžete, ale pouze v příslušných políčkách, uvést telefon a PayPal e-mail.

Prodej e-liquidu:
S ohledem na aktuálně platné zákony v ČR je zde přísně zakázáno prodávat či nabízet liquidy/báze, které:
1. obsahují nikotin a jsou již otevřené
2. obsahují nikotin a nesplňují minimální zákonné podmínky ČR viz: http://www.e-cigaretafans.eu/e-liquid
3. obsahují nikotin a jsou rozlévány nebo vyráběny doma(různé home-made FA/Inawera/Atmos atd) či za podmínek nesplňujících minimální zákonné podmínky ČR.

Moderátor/Admin může, bez předchozího upozornění, inzerát odstranit a to bez udání důvodů.