Upozornění

Informace k obsahu této stránky:

Činnosti uvedené na této tránce, provádíte na vlastní nebezpečí a nejsme zodpovědní za případné poškození Vašeho ekuřiva! Existuje několik způsobů čištění, ale v podstatě nic oficiálního.Jde pouze o doporučované postupy. Zde uvádíme pouze tři a dle našeho názoru, nejbezpečnější způsoby.

Čištění atomizérů

Hned na úvod:
Na našem diskusním fóru byl zveřejněn postup, který se zdá být zatím nejefektivnější. Tato metoda je dílem uživatelů William a Sleeper, takže jim za to patří náležitý dík 

Čištění atomizérů od Williama a Sleepera.

 

Ostatní možné metody:

První je čištění lihem: V lékárně se dá pořídit 60% líh na desinfekci inhalačních zdravotních pomůcek. Opatřete si nějakou malou zavařovací sklenici.Ideální jsou jen takové ty takřka placaté od kaviáru. Nalijte do ní tolik lihu, aby když do něj položíte atomizér, tak bude kompletně ponořený. Pokuste se z atomizéru dostat všechen e-liquid.Uděláte to tak, že po odšroubování atomizéru si jej vložíte do úst tak, aby byl závitem v ústech a otevřenou částí ven, k té přiložte třeba papírový ubrousek a vyfoukejte všechen e-liquid. Dejte si záležet, v atomizéru je spousta e-liquidu a čím víc ho dostanete ven, tím lépe se pročistí. Po té ponořte atomizér do skleničky s lihem a zavřete ji.Nejlepší je ho nechat v lihu celou noc, ale pokud atomizér není moc zanesený stačí 2.-3.h a sem tam přitom skleničkou zakvrdlat. Po vyjmutí z lihu je potřeba atomizér řádně vysušit.V žádném případě atomizér nezačněte používat nevysušený!!!!! Vysoušet se dá třeba fénem, nebo se musí nechat hodně dlouho na topení.Pokud si nejste jisti, že atomizér je již úplně suchý tak ho nepoužívejte.Pokud máte atomizér suchý, kápněte přímo do něj 2.-3. kapky e-liquidu a pak teprve našroubujte(je to jen pro jistotu,pokud máte baterii s automatickým spínáním, zabráníte tak sepnutí baterie při úplně suchém atomizéru) a dejte novou, nebo dokapanou patronu. Pokud používáte pouze nové patrony, buďte při šroubování opatrní.Po nasazení patrony položte Vaše e-kuřivo tak, aby e-liquid mohl co nejsnadněji stékat k atomizéru, který si jej nasaje a nechte jej tak alespoň 2.-3. min. Pokud vše dopadlo dobře, tak Vaše e-kuřivo zase dýmá jako nové.Tuto metodu používáme i my a tak jí můžeme doporučit.

Druhé je použití Coca-Coly: Tato metoda využívá dvě součásti tohoto oblíbeného nápoje.První je Kyselina fosforečná a druhá je Kysličník uhličitý.Postup je v podstatě stejný jako u předešlé metody, jen je potřeba nezavírat sklenici.V cole atomizéru stačí být 2.-3.h, ale pak je třeba ho řádně propláchnout teplou vodou. Po cole nesmí být ani památky a pak již zase dodržet stejný postup při vysoušení a použití nové patrony jako u předchozí metody.

Přejeme Vám stále čistý atomizér.:-)) 

 

Diskuse

Za e-cigareta fans
Rumlik

 

 
 
 

Facebook
 
 
Podporujeme:
 
http://www.efvi.eu/index.cs.html
 
 

  Vlastní vyhledávání

RSS kanál

Syndikovat obsah