Cigarety nové, novější a prostě úplně nejvíc nejnovější a nejlepší generace

 

Od samotného začátku prodeje e-cigaret se někteří prodejci snaží prodávat e-cigarety, které označují jako e-cigarety různých generací. Máme tu e-cigarety 1.G, 2.G, 4.G, 5.G atd. Tato označení mají v podstatě za úkol jen jediné. Vzbudit v kupujícím dojem, že si právě kupuje to nejnovější a nejlepší co jde. Opak je bohužel pravdou, protože e-cigarety s tímto označením, jsou ve většině případů té nejhorší možné kvality.

Obecně se dá říct, že na dnešním trhu jsou cigarety starší generace a nové generace. Na záložce Fakta - Vznik e-cigarety, je vše již popsané. Pokud tedy nákup e-cigarety zvažujete, nedoporučujeme Vám řídit se názvem, který má v sobě info o xsté generaci a raději pátrejte jinde. Většina renomovaných výrobců e-kuřiva, se samozřejmě snaží své produkty zlepšovat, ale žádný z nich, neuvádí v názvu označení jako např 5.G. Občas můžete narazit, u konkrétního typu e-cigarety, na jeho novější verzi a ta pak může mít označení třeba 2nd Generation nebo třeba písmeno jako např. DSE 901b.

Označení 2.G atd. se tedy dá přirovnat k takové informaci, jako když si chcete koupit automobil a prodejce Vám sdělí pouze to, že Vám prodá automobil druhé generace.Opravdu Vás nezajímá kdo a kde atomobil vyrobil, jaká je jeho značka(škoda, ford atd), ani jaký je to model?:-))Stejně tak je tomu u e-cigaret s označením něcoG, pokud se tedy již mermomocí rozhodnete pro takovouto e-cigaretu, chtějte po prodejci stejné informace, jako by jste kupovali onen automobil. 

Diskuse

 

Za e-cigareta fans
Rumlik

 
 
 

Facebook
 
 
Podporujeme:
 
http://www.efvi.eu/index.cs.html
 
 

  Vlastní vyhledávání

RSS kanál

Syndikovat obsah